Jump to content
Dogomania

olej palmowy - Iv San Bernard


sota36

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dada na pierwszy raz moze byc wiecej nałozone ;) .Widac wtedy ile włos potrzebuje - czy duzo "wchłonie" .
Ja po Bulince widziałam ,ze jak włos sie przesuszył to olej błyskawicznie 'znikał " z siersci ,a jak włos był w dobrej kondycji to po tygodniu był tłusty jeszcze.Faktycznie kolor sie ozywia ,włos sie nie splątuje i nawet jak pies sie w lesie wybrudzi łatwiej mozna usunąc zabrudzenia.
Fakt jest drogi ,ale uwazam ,ze jakosciowo to jeden z najlepszych kosmetykow na rynku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']122 to mało, normalnie w sklepach 137
Pewnie za dużo oleju nałożyłam, ale wytrzymuję jakoś, miałam zmywać wczoraj, dzisiaj, a jednak zmyję jutro :evil_lol:
Następnym razem mniej dam, 1/5 pudełeczka zużyłam :diabloti:[/quote]Bozie dydo - ja na briarda duuuuzo skormniej- jednak przesadzilas! ale trudno! Poprawisz sie:)

[quote name='resuruss']Dada na pierwszy raz moze byc wiecej nałozone ;) .Widac wtedy ile włos potrzebuje - czy duzo "wchłonie" .
Ja po Bulince widziałam ,ze jak włos sie przesuszył to olej błyskawicznie 'znikał " z siersci ,a jak włos był w dobrej kondycji to po tygodniu był tłusty jeszcze.Faktycznie kolor sie ozywia ,włos sie nie splątuje i nawet jak pies sie w lesie wybrudzi łatwiej mozna usunąc zabrudzenia.
Fakt jest drogi ,ale uwazam ,ze jakosciowo to jeden z najlepszych kosmetykow na rynku.[/quote]
dzis Gutek bedzie w oleju szalal po lesie - sprawzimy jak sie czysci psa po takich harcach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']
dzis Gutek bedzie w oleju szalal po lesie - sprawzimy jak sie czysci psa po takich harcach![/quote]

[quote name='resuruss']Łatwiej sie wyjmuje nasionka i gałazki ,bo włos jest sliski :evil_lol:[/quote]
Przede wszystkim on sie doskonale spisuje w zimie.:multi: Do natłuszczonej, odzywionej, sliskiej sierści nie przyczepija sie sniegowe kule. Pies moze normalnie biegac.:lol: Wypróbowałam jak psy były młodsze i miały mniej sierści. Teraz nie uzywam bo jedno opakowanie wystarczyłoby mi tylko na jeden raz i tylko na łapy i podwozie jednego psa. (Uzywam oliwki dla dzieci i /albo lanoliny.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Emka jak ją przywiozłam wyglądała tak

[IMG]http://images13.fotosik.pl/57/243c96642cd291ac.jpg[/IMG]

A to zdjęcie robione ostatniego września (tak sobie postanowiłam, że każdego ostatniego dnia miesiąca zrobię jej takie zdjęcie żeby widzieć jak odrasta)

[IMG]http://images29.fotosik.pl/96/69cd23bfd5ef423c.jpg[/IMG]

Stosuję olej palmowy i biotynę z aminokwasami a ostatnio zamiast tego Cirrus .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie, zgadzam się z Dadą Bu na full włosa a mój sucz ciągle jak ta mysza wygląda. Co ja mam robić, Rzeszów się zbliża wielkimi krokami i nie wiem czy zgłaszać czy sobie odpuścić. Hodowlankę przynajmniej zrobić musimy, że nie wspomnę o czymś więcej jakby się udało ale to nie z takim włosem. Na dokładkę oleju mi zostało jeszcze na jeden raz a tu kryzys finansowy. Dobrze , że choć Cirrus zamówiony i powinien być w przyszłym tygodniu. Niedługo wstawię zdjęcie z października to ocenicie nasze postępy.

Link to comment
Share on other sites

No Bu porasta jak błyskawica - to fakt.Najbardziej bałam sie o łapki ,bo na początku zostawiłam jej kapcie ,a potem je wyciapałam do zera ....a tu niespodzianka.łapy w sumie juz sa wystawowe ;).Troche wolniej idzie z włosem od samego przedziałka .Jesli moge Wam cos polecic to naprawde oprocz tłuszczenia i suplementacji doskonale sie sprawdzają kąpiele .Brudny włos nie rosnie ;)

Link to comment
Share on other sites

mój kąpany co parę dni (chcąc nie chcąc), ale jasny pies przebiegnie sie po mokrej trawie i piaseczku i już jak świnia wygląda.
Bilans wygląda tak...
Wczoraj wykąpany, a ostatnio w piatek. Trzeba go było w niedziele już kąpać(wyglądał jak nieboskie stworzenie po wycieczce do lasu), ale ja głowy nie miałam, bo z Sarką problem był.. :shake:

Han:
Mam jeszcze olej palmowy, ale na probę naoliwiłam go oliwką dla dzieci, pewnie efekt nie ten sam, ale ochrania włos na pewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='QISSI']Ja stosowałam kiedyś olej palmowy Iv San Bernard, ale teraz kupuje olej kokosowy firmy Vulpes. Efekt ten sam a cena dużo niższa. Polecam, u mnie sprawdził się na moich yorkach.[/quote] moment - czyTy piszesz o oleju kokosowym????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...