Jump to content
Dogomania

olej palmowy - Iv San Bernard


sota36

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bluerat']Dopiero kupiłam ten olej palmowy. Ile kąpieli trzeba żeby po wysmarowaniu iść z yorkiem na wystawę? Wystawa 28.01 więc nie mam zbyt dużo czasu na próby ;) a włos o tej porze roku koszmarnie się przesusza i kołtuni więc chciałam go wzmocnić.[/QUOTE]
smarujesz w dzien kapieli lub 1 dzien po ;), kąpiesz jak wsiaknie we wlos ...po 2-3dniach? ?

Link to comment
Share on other sites

Trochę niewyraźnie napisałam o co mi chodzi - czy jedna kąpiel wystarczy żeby zmyć olej i włos będzie w kondycji wystawowej tzn nie za tłusty?

I proszę nie podchwytywać "kondycji wystawowej" bo to wiadoma sprawa - kazdy pies ma inny włos, każdy inaczej pielęgnuje itp i co będzie na wystawie to sie okaże.
Nie chciałabym z mokrą/tłustą włoszką iść do oceny ;) a kąpię i czeszę psa zazwyczaj rano w dniu wystawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ja z takim pytankiem:) Do tej pory używałam 1all system hemectan oli- wlewałam ok 2 łyżki stołowe do 1 litra ciepłej wody; i sunia(cocker) mi się w tym moczyła chwilkę. Teraz zdecydowałam się kupić olej kokosowy z Vulpesa...no ale jak go używać? Tez do wody i moczyć psa? Czy po kąpieli na mokry/półsuchy/suchy? włos wmasować olej?

I takie małe, dodatkowe pytanko:cool3: Czy ten olej kokosowy z vulpesa to to samo co inne oleje dostępne w sklepach bio czy na allegro? Jednak taniej wychodzi kupienie 500 g w sklepie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...