Jump to content
Dogomania

Yoda, ślepy staruszek za TM.


tamb

Recommended Posts

Dziękuję za wstawienie potwierdzenia przelewu na wątek.

Podziękowania dla togaa za transport Senty i Kajtka do lecznicy.

 

Babinka słabiutka, miała dzisiaj pobraną krew do badań. Dzisiaj nie chciała jeść, ostatni posiłek zjadła wczoraj o 22. Zaraz idę ją karmić, może się uda.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to prawda, ale coś mi  mignęło, że kocia karma psu może zaszkodzić, oczywiście na pewno nie chodzi o jednorazowe podanie bądź nawet kilkukrotne, bez przesady. Inny skład, inaczej wpływa na organizm i takie tam.

Całe szczęście, że wyniki są dobre. Nie wiem jakie jedzonko można by było jeszcze babuni podawać, a które by chętniej jadła, przecież u ciebie i tak mają już zróżnicowane żywienie.

Link to comment
Share on other sites

Kocia karma jest wysokobiałkowa i może obciążyć nerki. Ale ona na nią zawsze reaguje (psy mają zakodowane, że koty jedzą na wysokościach, żeby im psy nie ukradły i pewnie coś lepszego) a innym jedzeniem pluje. Dzisiaj rano pluła puszką, gotowanym kurczakiem, zjadła troszkę kociej karmy. Musi coś jeść bo umrze z głodu.

Link to comment
Share on other sites

Ja na zdjęciach rozpoznaję tylko Fizię, Agatkę, Maksa (bo rudy) i suczki dwie (ale nie wiem, która Tusia a która Dusia ;) )

Yoda i Senta - no to jest, jak widać, problem. Kajtka widzę na ślicznym banerku, więc poznam.

No, ale co dalej - jakie psiaki jeszcze? Kogo pominęłam?

 

Link to comment
Share on other sites

Tusia jest ruda a Dusia bez oka biało-ruda, Mieszko rudy, niepełnosprawny, Reks biało-brązowy, Timon (szary), Ozzy (wilczkowaty), Titka (czarna) to trójka jeszcze z Krakowa. I przybył Miki - 8 letni york, na którego zrzeczenie czekam. 

Link to comment
Share on other sites

Sentia chce tę pastę jeść czy musisz jej wpychać? To dla mnie ważne, bo Lalunia moja ma kipeski apetyt ze wzgledu na swój stan kardiologiczny i stan nerek

Link to comment
Share on other sites

Wtłaczam 5 cm do strzykawki i podaję do pyszczka. Zjada, nie da się tej pasty wypluć bo jest kleista, ma konsystencję lejącego miodu. Normalne jedzenie podstawiam pod pyszczek na dłoni i sama je. Pierwszy łyk mokrego wkładam do pyszczka i albo wypluje albo zaczyna jeść. Jak wypluwa to zawsze mam w awarii kocią karmę bo tego nie odmawia. I tak kilka razy dziennie, żeby co ma zjeść zjadła. 

Link to comment
Share on other sites

Tusia jest ruda a Dusia bez oka biało-ruda, Mieszko rudy, niepełnosprawny, Reks biało-brązowy, Timon (szary), Ozzy (wilczkowaty), Titka (czarna) to trójka jeszcze z Krakowa. I przybył Miki - 8 letni york, na którego zrzeczenie czekam. 

Nie mają wątków?

A dlaczego rudy Mieszko jest niepełnosprawny? Co maluszkowi dolega?

 

Link to comment
Share on other sites

Nie mają wątków bo zostały przez zasiedzenie na stałe np. Ozzy 10 lat temu a Mieszko prawie 4. Mieszko miał złamany kręgosłup i 2 łapy i trafił do mnie ze schroniska bo nie miał żadnych szans. Po roku zaczął dobrze chodzić a teraz biega. Zarzuca tyłam, jest trochę pokraczny, po schodach trzeba go nosić ale cieszy się życiem i szaleje. Wątki mają tylko te nowsze nabytki, z których zostaniem na stałe walczyłam sama z sobą. I tak raczej zostały, na cud prawie nie liczę.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za przelew z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147777-zako%C5%84czony-ciuszki-i-cegie%C5%82ka-dla-zwierzak%C3%B3w-u-cioteczki-tamb/94zł. Bardzo dziękuję. Wpiszę do rozliczenia w poście 1.

 a ja potwietrdzam (P{rzepraszam, że po fakcie;)) że tgen przelew zrobiłam:) :)

 

Boże, biedna Sentunia.....moja Zosia też taką pastę jadła....też całkowicie straciła apetyt, tylko piła i jadła tą pastę....

ale.....

 

oby Sentuni pomogło! trzymam za nią kciuki...bardzo zabiedzona jest na tych zdjęciach:( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...