Jump to content
Dogomania

Daktylek wraca z adopcji:( brakuje pieniazkow na hotelik.Prosze o pomoc!


Recommended Posts

oj tak, popracuję jutro nad całym mnóstwem ołoszeń :)

 

aaaaa Tyśko

wczoraj moja córcia pokazała mi wątek pieska przez nich zaadoptowanego - ruda hasia od sylwiji - RUNA. Nie wiem czy ją pamiętasz, ale widziałam, że uczestniczyłaś w tym wątku jakieś 4 lata temu. Mają jeszcze dwa hasie białego i wilczastego. Pisałaś tam, że jest Twoją ulubienicą wink.gif.

Tak więc Runka ma się dobrze, czasami mnie odwiedza i ja ją. Jej właściciele to moja córcia i jej mąż 19s.gif co za zbieg okoliczności  bravojs0.gif

Dla przypomnienia ... Runa z wizytą u mnie upup.gif

 

[url=http://s1178.photobucket.com/user/Lucyna09/media/Runa1.jpg.html]Runa1.jpg[/URL][url=http://s1178.photobucket.com/user/Lucyna09/media/Runa2.jpg.html]Runa2.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Elisabetko, zielono jest bo mój małż podlewa swoją trawkę ... Sylwija chyba widziała bo Agatka czasami wkleja fotki Runi w jej wątku.

I jeszcze jedno - będę babcią th_0girl_cleanglasses1.gif

 

 

Dzisiaj skupiam się na ogłoszeniach dla Daktylka, mam nadzieję że powakacyjny okres sprzyja adopcjom. Może do zdjęcia przewodniego dokleić jakiś element przyciągający - sama nie wiem zmeczony.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za gratulacje ... zobaczymy jak hasie będą traktowały maluszka. Jestem pewna, że dobrze. Runia chyba się ucieszy meeting.gif

Już oglądam podwójne huśtawki 103.gif

ogłaszam też ślicznego Karmelka od Poker i w wakacje również brak zainteresowania. Dzisiaj obrobię chłopaków i zobaczymy ...

Link to comment
Share on other sites

Kurtkę od monikapf wystawiłam na allegro za 59 zł, ale niestety zainteresowania brak (dzisiaj właśnie skończyła się aukcja) :(

 

Rozliczenie:

 

Stan konta na 23 lipiec wynosił +78 zł

Wpłaty:

+100 zł Elisabeta

+60 zł Lucyna (za lipiec i sierpień)

+60 zł monikapf (za sierpień)

Razem: +298 zł

 

Koszty:

-277,50 zł hotelowanie (15 dni ze zniżką ze względu na karmę + 15 dni normalnie)

-49 zł szczepienia wraz z dojazdem weta

Razem: -326,50 zł

 

+298 zł - 326,50 zł = -28,50 zł

Stan konta na 22 sierpień wynosi -28,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Ogłoszenie Daktylka jest naprawdę super ! Dziękujemy Lucynko. :). Daktylos nawet sie wypowiada na zdjeciach. :) :) :)

Też to zauważyłam :P

Link to comment
Share on other sites

Dzięki  ... th_0girl_cleanglasses1.gif

Jeżeli macie jakiś pomysł z opisem innych fotek to proszę zgłosić. Ogłaszam też Karmelka i każdą fotkę opisałam, brak mi pomysłu na Karmelcia ... fotki podmienię i może wrócimy do tekstu Tyśki?

 

Zobaczcie jak wyglądają fotki Karmelka ... może coś podobnego dla Daktyla?

http://olx.pl/oferta/karmelek-slodki-jak-cukierek-CID103-IDbmKg9.html

Link to comment
Share on other sites

nigdy na ten wątek nie wchodzę a,le coś mnie pociągnęło.I już wiem co !!! Wiadomość ,że Lucyna zostanie babcią !!!! 041.gif Gratulacje.

Można Karmelka ogłaszać jak  w typie Jack Russel teriera, byle ten typ znalazł DS , bo już za długo u nas siedzi.

Może Daktylkowi i Karmelowi poszczęści się jednocześnie?

Link to comment
Share on other sites

nigdy na ten wątek nie wchodzę a,le coś mnie pociągnęło.I już wiem co !!! Wiadomość ,że Lucyna zostanie babcią !!!! 041.gif Gratulacje.

Można Karmelka ogłaszać jak  w typie Jack Russel teriera, byle ten typ znalazł DS , bo już za długo u nas siedzi.

Może Daktylkowi i Karmelowi poszczęści się jednocześnie?

 

Pokerku, dziękuję ... taka jestem szczęśliwa. Na dzień dzisiejszy to chłopak th_0girl_cleanglasses1.gif

 

Walczę, walczę dalej z ogłaszaniem chłopaków ... powoli kończę pakiecik :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...