Jump to content
Dogomania

19letni psi staruszek sikal w domu-wywaliil go do sklejkowej budy w klatce na krolik


temikotka

Recommended Posts

szkoda psa :(a znasz jakis ich znajomych, może oni by przekonali do oddania psa wiesz kogos kto ma na nich wpływ jakiś np. sąsiad ,wójt itp.Wiem,ze ciężko wiocha wiocha ale zawsze trzeba indywidualnie nie ma schematu. Na wsi wiele sie zmienia ludzie są wykształceni znają swoje prawa,poprawia sie sytuacja materialana ale ni jak to idzie z empatia do zwierząt często to przedmiot składnik majatku ruchomy.Tak jak pisałam wczesniej w moim przypadku ani rozmowa ani propozycja darmowego leczenia ani wykupu za nie mała suma bo 500zł nie działały dopiero interwencja organizacji kompetentnych .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie mam juz zadnych pomysłów...jak pobrac mocz do badania?To raczej niemozliwe :( podobno Pan obiecał ze na jesien zrobi porządną budę.Zobaczymy.O ile do tego czasu przezyje...Znajoma ktora tam była stwierdziła ze pies w porównaniu z innymi na wsi ma i tak lajtowo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']nie mam juz zadnych pomysłów...jak pobrac mocz do badania?To raczej niemozliwe :( podobno Pan obiecał ze na jesien zrobi porządną budę.Zobaczymy.O ile do tego czasu przezyje...Znajoma ktora tam była stwierdziła ze pies w porównaniu z innymi na wsi ma i tak lajtowo...[/QUOTE]... czyli tylko... usiąść... i płakać:-(!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...