Jump to content
Dogomania

ZLOT juz był - kolejny 26 .04.2008 godz. 15 - 16 00


wandul 66

Recommended Posts

[quote name='diabelkowa']ja bede ja bede!!!! dobra ja nie trafie ;p jedzie ktos moze z centrum katowic albo centrum chorzowa ?[/quote]

Jakbyś nie miała jak inaczej, a byś jechała autobusem to możesz pojechać do Centrum Zabrza i tam na autobus 83, którym zabrzanie bedą pewnie jechać :lol: Myslę, jednak, że z Katowic załapiesz się na jakiś lepszy transport :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hala']ale ja nie wiem czy jestem zaproszona? :oops:[/quote]wszyscy sa zaproszeni - ostatnio jak był zlot , każdy pisał do mnie pw , podawałam adres , naprawdę mielismy okazje sie poznac , było mnóstwo ludzi i obiecuje , że zapraszam jeszcze wieksze mnóstwo , celowo nie robię w czasie wakacji - choć pewnie tez będzie , bo duzo ludzi pisało , że żałuję , ale wyjeżdza na wczasy ZAPRASZAM :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

do Zlotu pozostało już tylko 25 dni , proponuje ustalić ilośc kiełbasy na osobę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:ostatnio wszyscy poprzywozili takie ilości , że moja zamrażarka była pełna przez miesiąc , a te ze zlewu w kuchni już odmrozone musiałam porozdawać ;););)PS , nawet biorąc pod uwage moje psie SĘPY , które kradły wprost z grilla [POSTULUJĘ ZA 2 KIEŁBASY NA ŁEBKA , ;););)nIEKONIECZNIE 2 KG:lol:

Link to comment
Share on other sites

bardzo przepraszam za off:
Potrzebna krew (każdej grupy) na tzw. wymianę (Wy dajecie np A Rh+, a Włodek dostaje tu A Rh-) !!!! Krew można oddawać w całej Polsce, z zaznaczeniem dla kogo!
Tu wszelkie info na temat oddawania krwi: [URL]http://www.rckik-katowice.com.pl/[/URL]
Przy oddawaniu krwi trzeba zaznaczyć dla kogo. A oto dane:
WŁODZIMIERZ GWÓŹDŹ, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św.Barbary w Sosnowcu, oddział hirurgiczny
Zaświadczenia o oddaniu krwi na rzecz pana Włodka przesyłamy/faksujemy na:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. Św. Barbary
Przychodnia, ośrodek zdrowia
ul. Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
Telefon: 032 368 20 00
032 368 27 01
Fax: 032 368 20 32
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=348[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...