Jump to content
Dogomania

ZLOT juz był - kolejny 26 .04.2008 godz. 15 - 16 00


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='wandul 66']Poniewaz od 9 lipca zaczynam urlop , a nie da się pojechac na wczasy mają stałe zwierzaki i tymczay( kurcze , nawet nie kapuje jak rymuje) zapraszam do mnie 14 lipca na grilla - wpisowe - pół kilo zwyczajnej i woda mineralna albo....?Na pw podam namiary chetnym PS. o miejsce sie nie bójcie , Ci co już u mnie byli , wiedzą , że jest go sporo!!!! Za przybycie każdy dostanie prezent - kotka w worku:eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]

[quote name='wandul 66'] pisze w przerwie przygotowań do imprezy !!! Jakiej - zgadnijcie !!! Proszę , powysyłajcie link do znajomych , których też chcecie zaprosić!!![/quote]

Że ja tego wcześniej nie widziałam :diabloti:
Ktoś tutaj, prowadzi iście imprezowy tryb życia ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Mysia_']wandul, wiosna idzie :cool3:[/quote]oczywiście , pamietam , moje SĘPY dawno świeżej , gorącej kiełabski prosto z grila nie jadły - marzec może byc jeszcze brzydki , proponuje kwiecień - jak będe miec juz grafik w pracy - zaraz napisze konkretna datę - będzie ciepło , posiedzimy na ogródku , a jak będzie lało - w domu ;););) Oczywiście promocja w postaci ,,kota w worku'' ale ode mnie -POZOSTAJE:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Teraz mam nawet urozmaicenie - koty w grzybkach!!!;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']Ja sie zgadzam na wszystko ino dajcie znac, może Szombierki tam jesy staw, fajne miejscówki ostatnio tam z kolezanka na piwku chodziłam a moj pies sie bawił super z kolezanka bokserka:) ja tez nie nazekam:) czekam na propozycje[/quote]nie Szombierki , Stolarzowice -taka bytomska wiocha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...