Jump to content
Dogomania

ZLOT juz był - kolejny 26 .04.2008 godz. 15 - 16 00


wandul 66

Recommended Posts

Poniewaz od 9 lipca zaczynam urlop , a nie da się pojechac na wczasy mają stałe zwierzaki i tymczay( kurcze , nawet nie kapuje jak rymuje) zapraszam do mnie 14 lipca na grilla - wpisowe - pół kilo zwyczajnej i woda mineralna albo....?Na pw podam namiary chetnym PS. o miejsce sie nie bójcie , Ci co już u mnie byli , wiedzą , że jest go sporo!!!! Za przybycie każdy dostanie prezent - kotka w worku:eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']Ja to bym chętnie się zwaliła, tylko szmat drogi mam, ale co tam. Jednak opcja prezentu - wypłoszyła mnie całkiem - worek przerobię, ale z kotem...hmmm, to ja wypadam :shake: :oops: ;)[/quote]supergoga , wobec tego Ty jako gośc honorowy , będziesz miała prawo wybrac kota sama - przed włóżeniem do worka!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabewa']imprezka na koniec roku szkolnego albo jakiś inny zlot??[/quote]no więc tak , NOC KUPAŁY dzisiaj , Sabat czarownic na Łysej Górze - a my zrobimy zlot pensjonariuszy tego samego DOMU WARIATOW - zapraszam z TZ , ale tylko z tymi , co są po naszej stronie:eviltong: :eviltong: :eviltong: ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

wandziu ja bym chętnie do ciebie wpadła na grila zapoznawczego ale co zrobie z maluchem, mężem i zwierzochami ? :roll: za kotka w worku dziękuje bardzo ale w zamian moge ci dać kocie mleczko dla maluchów z wiskasa i pół kilo suchej karmy ;) dostałam paczuszke "troska od pierwszego wejrzenia" a suchej karmy mam 4 kg :evil_lol: saszetki już niestety opróżnione a zabaweczka idzie na bazarek (na sterylki i kastracje dzikusów zaczynam zbierać)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']no więc tak , NOC KUPAŁY dzisiaj , Sabat czarownic na Łysej Górze - a my zrobimy zlot pensjonariuszy tego samego DOMU WARIATOW - zapraszam z TZ , ale tylko z tymi , co są po naszej stronie:eviltong: :eviltong: :eviltong: ;) ;) ;)[/quote]

Kurczę pojechałabym (nawet bez TZ bo on dziś zajęty) ale mam inny zlot u nas w mieście więc odpada. Ale wam życzę odlotowej wariatkowej zabawy :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki za zaproszenie!! przybędę pod dwoma warunkami: że jeszcze będę na chodzie i jeśli moi znajomi (którzy własnie dzisiaj mnie namawiali na grilla w połowie lipca) nie zrobią go w tym samym dniu
A kot w worku..... no ja nie wiem.... dźwigać nie mogę ;-)

Link to comment
Share on other sites

Witaj droga jutrzejsza solenizantko!:tort::BIG: :buzi: Życzę Ci wielu domków dla tymczasów, żebyś i ze mną mogła sie tymi domkami podzielić. Życze Ci tez zrozumienia ze strony bliższych i dalszych, zeby pojęli, ze tak masz i zwierzaków mnóstwo mieć musisz. Zaproszenie przyjmuje, prezentu nie, chyba, ze na wymianę.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jeśli znajdzie się transport... (liczę na Anię w lub Formicę :eviltong: ) przybędę niezawodnie... jeśli nie... spróbuję przybyć na dogu, bo miotły psy zżarły...
A kota przyjmę, pod warunkiem, że będzie to Behemot... :evil_lol:
A do życzeń poprzedniczki dołączam swoje: wszystkiego wymarzonego!!! Jutro kumulacja w totku, więc... wygrana mogłaby rozwiązać parę problemów fundacji... i parę marzeń Solenizantki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka']Witaj droga jutrzejsza solenizantko!:tort::BIG: :buzi: Życzę Ci wielu domków dla tymczasów, żebyś i ze mną mogła sie tymi domkami podzielić. Życze Ci tez zrozumienia ze strony bliższych i dalszych, zeby pojęli, ze tak masz i zwierzaków mnóstwo mieć musisz. [/quote]

I ja się dołączam do życzeń. Wszystkiego najlepszego :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Wandziu i ja sie do zyczen przylaczam, wszystkiego najlepszego rowniez odemnie, jesli nic nie stanie na przeszkodzie to na zlot przyjade. Z wpisowym zaden problem a z tym kotem w worku pogadamy jak dojade.A jesli beda chetni dogomaniacy (wariaci) z mojej okolicy chetnie zabiore ze soba.

Link to comment
Share on other sites

super że ktoś coś takiego wymyślił-ale chętnie bym sie zjawiła gdyby to w Wawie było-szkoda!ale mam nadzieje ze załaczycie zdjęcia z impreski!!!!!!!!! miłej zabawy-a moze i W WAWIE ktoś coś takiego zorganizuje i....mnie zaprosi;) ze Skya oczywiscie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...