Jump to content
Dogomania

Po 6 latach, adoptowany jako szczeniak, WRACA Z ADOPCJI!!!


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']dziewczyny, a wieszałyście jego ogłoszenia w schronie.. mnóstwo szczeniaków idzie ze schronu, napewno jakiś chętny się znajdzie a i my bysmy polecali ludziom :)[/quote]
Bari nawet plakatu nie ma... m.in. mój podopieczny i wszytskim robię a Bariemy chyba nie zrobiłam... karusiap co się nie upominałaś hmm?? Może dzisiaj mi się uda..

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki...wizyta wypadla bardzo dobrze..rozmawialam z mezem amikat i wszystko gra:lol: mieszkanie przestrzenne i piekne tereny do spacerow...Panstwo bardzomili z dobrym podejsciem..

[B]bardzo serdecznie dziekuje amikat i Jej TZowi:loveu: [/B]

teraz musze skombinowac transport do Czeladzi najlepiej na poniedzialek (do niedzieli nie ma domku Bariego w domku), bo Panstwo maja urlop...

Moje auto odmawia posluszenstwa:mad: ale bede kombinowac,moze jakis laczony...choc chcialabym tez poznac nowy domek...to sie zobaczy;)

Link to comment
Share on other sites

w poniedziałek rano czy wieczorem? do katowic nie jest tak daleko - mozemy ew. skoczyć np wieczorkiem (autostrada to jes 30 min jaddy - gorzej po miescie). Ja jestem dostepna od powiedzmy 18.00 - wtedy przyjezdżam do domu - ew. moze ktoś mógłby psiaka zabrac i podwieźc z Toba karusiu na Podwawelskie - wtedy mozemy ruszyc od razu..
jak nikogo nie znajdziecie to dajcie znac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']jutro jedziemy z Ania zawiesc bariego:)
dziekuje [B]Aniu[/B]:loveu: i Tobie [B]weszko[/B],ze "podkablowalas " Anie;:evil_lol: :loveu:[/quote]
:multi: :multi: :multi: :multi:
mam nadzieje, że wrócicie zadowoloone.. a czy któraś z ciotek posiada aparat??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...