Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

po 2 tyg mam dostęp do internetu!!!!!!! nie tylko z komórki!!!!!! pan internetowy dal ciała, dobrze, że koledzy pomogli :)

 

wplacone deklaracje

-Dorcia, Halina U, Jolusia, Hania Sz, agat21, Basia K ( wplaciłam za pól roku 300zł , poleciało na konto hotelikowe jako opłata za maj 2015.

Zapłaciłam za leczenie tzn dopłacilam 250zl, zamówilam fiprex za 20,90zł. Na ten miesiąc zostało jeszcze do kupiienia 10 puszek karmy i olej.

Link to comment
Share on other sites

Dieselek to przecudny psiak , wesoły przytulasek,

 

pomimo tego ,że jest niewidomy radzi sobie doskonale , bawi się piłeczką i biega radośnie aż miło popatrzeć, trochę przekrzywia główkę na bok ( to zapewne te nieszczęsne grzyby , które go ciągle dręczą)

 

w nowej obróżce wygląda ślicznie na tych zdjęciachk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_69_orig. ,

 

szkoda że domku nie widać na horyzoncie

Link to comment
Share on other sites

Minął rok moich wpłat, informuję, że kończę wpłat, życzę powodzenia:)

 

To ja 25 zł deklaruję, akurat Bonusik znalazł dom i wakat pieniężny mi się zrobił!

 

agusiazet, napisz proszę jak te wpisy mają się do siebie? bo jakoś nie widzę powiązania, Twoja deklaracja była na rok? dość dla mnie jest to zaskakujące; gdybym ja tak deklarowała, to połowa staruszków na które płacę po roku byłoby na lodzie;

 

przepraszam, że się wtrącam;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...