Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

a koszty rosna :(

zdecydowalam się na kastrację z usunięciem moszny ( u dużych psów przeważnie dochodzi do stanu zapalnego gdy tylko usuwane są jądra, chcemy tego uniknąc), dodatkowo byłow zeszlym miesiacu płukanie nosa ( jeszcze nie zapłacone, fundacja już nier pomaga, bo sama nie ma kasy, wielkie dzięki za dotychczasową pomoc dla Przytulpsa)) , plus poprzednie leczenie, razem 580zł. wysłalam pocztą fiprex ( pod koniec marca), nie doszło, trzeba pilnie kupić nowy u vetki - 28zł. Idę plakać :( .

Link to comment
Share on other sites

W pon będzie wiadomo.Bedzie u vetki. W taj chwili ruszyły darmowe sterylki w Warszawie. Jezeli Diesel nie poczekać do 5 mają (bo ja nie mogę wcześniej tego załatwić) to zastanawiam się nad przelozeniem kastracji. Jeśli vetka piwie, że nie ma co ryzykować powrotu stanu zapalnego od przyrosnietei prostaty to kastracja w pon.

Link to comment
Share on other sites

Dziś dzień pełen niespodzianek. Akurat w lecznicy w łazach był gościnnie dr Wojtek Kowalczyk, który robił endoskopię noska Diesla. I dr wywalczył sobie prawo do premedykacji psiaka,  sprawdzenia noska endoskopem, wyczyszczenia co tam jest i do wypłukania. I wszystko to zrobi za 100żl :) czyli taniej niż lecznica  bierze za samo czyszczenie. Dr Kowalczyk jest super :).  Potem była dyskusja o kastracji. Koszt z usunięciem worków to 250zl, najpierw odmówilam, bo zdrowotnie Diesel może poczekać do tego 5 maja i do darmowego zabiegu. Ale potem zadzwonilam i powiedziałam, żeby kastrowali. Dziś narkoza jest głęboka, szkoda za 3 tygodnie podawać staremu psu ponowną narkoze. Jasne, że byłby oszczędności, ale kosztem Dieselka. Mam nadzieję, że wybaczycie mi taką rozrzutnośc.

Czyli koszt poprzednich badan, plus dzisiejszy nos i kastracja to razem 550zl, można płacić w ratach :).

 

Z dobrych wiadomości-poczta przysłała jednak list z fiprexem, więc odpada choć ten wydatek na kwiecień.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam zaliczkowo 300żl, może jeszcze uda  się Izie przxekonać vetkę o tańszej kastracji, czekamy .

Dr Kowalczyk był rozżalony, bo nosek Diesla w środku bardzo ładny, nie ma takich siedlisk grzybów jak poprzednio, tylko biały grzybowy nalot. A dr chciał pokazać lekarzom i nagrać sobie fajny film z purchawkami w nosku,  a tu nie ma co pokazywać. Na szczescie.

Link to comment
Share on other sites

w tej chwili 108 zł, skończył się bazarek, muszę podliczyć ile tam będzie, pewnie ponad 60zl, jeszcze nie ma jednej stałe z kwietnia, bardzo liczę na ta wplatę, bo to 50zł

już jest stała, czyli brakuje 58zl , wpływy z bazarku powinny pokryć ten  brak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...