Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

wpłaciłam misiaczkowi 50zł

 

z wczorajszej wizyty przy okazji jazdy z Czupurkiem do lekarza

34ooax4.jpg

2cyljj8.jpg

 

wczoraj byłam z Czupurkiem u lekarza i jak wróciliśmy gdy byłam jeszcze w boksie Czupurka to  Dieselek mnie usłyszał i tak się zaczął drzeć , że migiem musiałam do niego lecieć się przywitać , przytulał się tym swoim ogromnym ciałkiem i ten łepek ze ślepymi oczkami do głaskania podstawiał , to tak przecudny psiak

 

nie potrafię wstawić filmu , może ktoś podpowie jak to zrobić , próbowała ale jakiś mi błąd wyskakuje

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Olenka, to jednak staruszek , on jest tak wesoły i żywotny, że zapominamy o tym . Jak były robione zdjęcia był wielki upał, a Diesel miał temp 41 C  :(, nie mógł wyglądać dobrze.

 

 

Dziękują wszystkm za wpłaty, są na koncie od Oleny,ariete, Magda S, Ala K, Dorcia, asiunia, Małgosia M, agat, Hania sz.

 

W tej chwili jest na plusie 266, ale hotelik nie zapłacony , trzeba oddać za puszki na sierpień Dorci.

Gotowane jadł tylko przez tydzień, nie za bardzo miał ochotę i dr powiedział, że można dawać już puszki z suchym. jeszcze hotelik nie podliczył ile wydał i ile zostało reszty. Wcześniej,sporo  przed chorobą Dieselka, cały hotelik był odrobaczany, wisze hotelikowi 12 zł.

Link to comment
Share on other sites

Zaplacone za hotelik w sierpnie 300zł, jeszcze musze odaćDorci za kupione puszki na sierpień i u Dieselka będzie  minus na koncie :(

 

Wysłalam do hoteliku 100zł na gotowaną karmę, z tego na jedzenie poszlo 64zł, 24 zł za odrobaczanie w lipcu, zostało 12zł

Link to comment
Share on other sites

sucha karma na wrzesień, dla Diesla za 59,20zł , trzeba było zamówić wcześniej,  razem z karma dla Czupurka na sierpień, bo za kwotę ponad 100zł jest darmowy kurier.

 

  • 510076.1
    20 kg Bosch My Friend + Barkoo kości do żucia gratis!

    - 20 kg

    59,80 zł 2 119,60 zł
  • Dostawa GRATIS
  • 1,0% rabatu -1,20 zł
Cena razem

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT

118,40

Link to comment
Share on other sites

Kochani link do filmików przy okazji wizyty u lekarza z końca lipca 

http://pl.tinypic.com/r/28qs21d/8

http://pl.tinypic.com/r/anxzcy/8

 

kilka zdjęć z ostatniej soboty przy okazji jazdy z Czupurkiem do lekarza

 

Dieselek, jest taki przytulaśny , podstawia ciągle łepek do głaskania , bardzo się ucieszył  jak mnie usłyszał ,udało nam się spędzić wspólnie trochę czasu , wygłaskałam go ,wydrapałam za uszami aż mruczał ,jest przecudnym psiakiem

32zjm7n.jpg

24lsosx.jpg

2073p5k.jpg

av0z0j.jpg

20gjllh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...