Jump to content
Dogomania

Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!


Recommended Posts

Tak.Predzej niz sredniego, pospolitego kundelka w srednim wieku :(

ze jak mała to takie szanse ma? bo chyba pod sznaucera ze jako rasowa jej nie chcesz podciągnąc co? Przy poprzednich tymczasach czasem jak nie chciało mi się wchodzic w dyskusje z ludzmi to mówiłam ze mam 3 sznauce teraz jak ktos pyta to mówie ze 2 sznauce i skrzat :)

 

No nie wytrzymam...

 

"aspekt wizualny" jest taki, ze chcialoby sie tego szkraba tulic, glaskac, a moze i schrupac... :)

 

"Moja" Lonia nie dosc, ze stara, bezzebna, z zacma, to jeszcze sika w domu...

I choc dla mnie jest sliczna, to wszyscy mowia, ze tak brzydka, ze az ladna...

 

A jednak mam nikla nadzieje, ze znajdzie DS...

Trzymamy kciuki za Lonie!

 

No ja zawsze mówie ze ona jest tak brzydka ze aż ładna. a to ze mi i mamie już na mózg siada bo wydaje nam się przecudna to juz inna sprawa.

 

Wygląda jak Tołdi hahahaha

:) W końcu ktoś nie udaje, że mamy księżniczkę :)

 

 

Odnośnie reszty postów o cudownej Figusi.... jak wszystkie 3 sępią zarcie i ona jest najgrzeczniejsza bo sobie tylko siedzi to jak patrze na nią na takiego okruszka to od razu mam ochote oddać jej cały mój talerz.... ja z nią i jej spojrzeniem nie mogę... rozczula mnie na  maxa :)

 

Wszystkim fanom małych śmiesznych skrzatowatych babć polecamy do adopcji Bellę z interwencji! Jest podobna do Fizi a bardziej potrzebuje ds :)

Link to comment
Share on other sites

ze jak mała to takie szanse ma? bo chyba pod sznaucera ze jako rasowa jej nie chcesz podciągnąc co? Przy poprzednich tymczasach czasem jak nie chciało mi się wchodzic w dyskusje z ludzmi to mówiłam ze mam 3 sznauce teraz jak ktos pyta to mówie ze 2 sznauce i skrzat :)
 
Trzymamy kciuki za Lonie!
 
No ja zawsze mówie ze ona jest tak brzydka ze aż ładna. a to ze mi i mamie już na mózg siada bo wydaje nam się przecudna to juz inna sprawa.
 
:) W końcu ktoś nie udaje, że mamy księżniczkę :)
 
 
Odnośnie reszty postów o cudownej Figusi.... jak wszystkie 3 sępią zarcie i ona jest najgrzeczniejsza bo sobie tylko siedzi to jak patrze na nią na takiego okruszka to od razu mam ochote oddać jej cały mój talerz.... ja z nią i jej spojrzeniem nie mogę... rozczula mnie na  maxa :)
 
Wszystkim fanom małych śmiesznych skrzatowatych babć polecamy do adopcji Bellę z interwencji! Jest podobna do Fizi a bardziej potrzebuje ds :)


Chwilka! Oglądałaś Gumisie? Ja zawsze uwazałam, że Tołdi jest uroczy :) To ten mały- śmieszny ale uroczy :) Skrzat właśnie tak wygląda :) Z wielkimi uchami nie pasujacymi do reszty, przesmieszna minką i reszta ciałka :) Ksieżniczka może z niej i nie jest, ale całkiem uroczy skrzat- i owszem :)
Link to comment
Share on other sites

o to super! Bardzo cieszę się z Belli bo była przeurocza!

 

To ja wiem, ze ona urocza jest ale pięknością to już niet ;)  Ona mi tak mózg przestawiła ze ogladałam małe ratlerkowate psy i przez nią mi się podobają <mdleje> Ostatnio był pokazywany mały chory, łysy szczeniak TOTO - padłam jak go zobaczyłam...

Link to comment
Share on other sites

a z adopcją Skrzata to jest inny problem - drobiażdżek... bo o wygląd to się nie ma co martwić bo jej zdjęcia zawsze wzbudzały powszechny zachwyt, problem jest w tym, że Skrzat ma zylion guzków... całe listwy usiane groszkami - dr odradza ruszanie tego bo musiałby ją całą pokroić, listwy się zwykle ciężko goją, boli to... no i dwie operacje bo za jednym razem to za dużo, ale nawet na dwie to każda taka operacja u takiego skrzata jest mega obciążająca

Link to comment
Share on other sites

No ja domyslałam się ze o TOTO będzie dym bo on miał koło 2 mc a ważył 0,6 kg. więc on będzie mikro mikro psem :) mam tylko nadzieje ze ten kto go adoptuje będzie pamiętał mimo wszystko ze to pies. Chodziło mi raczej o to ze typ wyłupiaste oczka to nigdy nie był mój typ... aż do Fiziołka mojego ;)

 

Pomijając już wszystko, jak można takiego łysego 0,6 kg pieską wyrzucić na dwór?!

Link to comment
Share on other sites

a z adopcją Skrzata to jest inny problem - drobiażdżek... bo o wygląd to się nie ma co martwić bo jej zdjęcia zawsze wzbudzały powszechny zachwyt, problem jest w tym, że Skrzat ma zylion guzków... całe listwy usiane groszkami - dr odradza ruszanie tego bo musiałby ją całą pokroić, listwy się zwykle ciężko goją, boli to... no i dwie operacje bo za jednym razem to za dużo, ale nawet na dwie to każda taka operacja u takiego skrzata jest mega obciążająca

No i wet mówi by one miały sens to w przeciągu miesiąca musz abyć obie zeby z jednej listy nie rozsiewały się te guzy...

Wet powiedział, ze gdyby od niego to zależało to dla tak starego psiaka nie decydowałby się na to by tyle bólu jej zadawac....

Teraz to i tak trzeba ją obserwować czy nic po sterylce się nie dzieje.. w sensie rozmnazania guzów...

Link to comment
Share on other sites

O Matko Boska... widze ze dyskusja wrze i wszyscy sa mądrzejsi od weta... maluchny taki bałabym się ze go zabije niechąco... ja z Idefixem miałam problem (5kilo) jak mi się platał bo go nie widziałam..

 

to 100% Grzywacza Chińskiego :D

 

 

Biedny psiak :(

 

 

 

3mam kciuki za dochodzenie do siebie Skrzata :)

Link to comment
Share on other sites

A ja przeczytałam i nadal nie wiem co Toto jest, a bardzo mnie tyo ciekawi.


Straszne jest mieć takiego małego psa. Pamiętam przybycie Zirki i mój nieustanny strach o nią- a przecież była wieksza! Codziennie jej mówiłasm : " Rośnij bo ja zawału dostanę!" ;)

Link to comment
Share on other sites

O jacie :) No mowilam, ze nawet bez4lap,byleby sie wyroznial i sie zlatuja dobre dusze...

No właśnie... Masakra jakaś z tymi ludźmi. Zero odpowiedzialności i pomyślunku. Tylu chętnych na Totulka to najlepszy dowód na to jak przedmiotowo traktują psa...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...