Jump to content
Dogomania

Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!


Recommended Posts

Brokaś u weta to najspokojniejszy pies jakiego widziałam!!!!  Klorygi nie było- pobierał ten młody!! Zależało nam na czasie!!! No,,, mało widoczne żyły miał i chyba ciśnienie słabe , 3 próby były i chyba stracił cierpliwość i chciał capnąć- ale nie było to jakoś groźne :)))) Inka to by takiej sytuacji dostała takiej histerii że na bank by nie pobrał!!! W poniedziałek będę rozmawiać z Klorygą o wynikach, Brokasiowi mocno capi z pychola i raczej go trochę boli więc musimy działać szybko!!! Oby wyniki były dobre!!! Stracha mam o niego !!!

Link to comment
Share on other sites

Brokat ma złe wyniki- anemia i inne wskaźniki też w dole i biochemia taż nie jest dobra:( Na razie dostaje antybiotyki i karmę na nerki- Monika -dzięki!!!! Z takimi wynikami nie będzie nic robione z zębami. Mam nadzieję , że te dojdzie do normy! Lekarz ma podejrzenia anaplazmozy, bo wyniki podobne do tych, które miał jak załapał od kleszczy anaplazmozę. Martwimy się o Brokasia, bo jemy co chwilę się coś przyplątuje a lata lecą:((( . 

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy u Brokata antybiotyk działa, bo już mu z pychola nie capi!!!! pewnie ten stan zapalny się leczy. 30 IV idziemy na kontrolę i badania to zobaczymy- na anemię dostaje tabletki. 

Dziewczyny były wczoraj na szczepieniu- tylko wścieklizna- jest ok! Skrzatek dobrze zniósł szczepionkę:))) Cycki jeszcze smarujemy, powoli mleko zanika--- :) ale powoli :))) Pomylony ten nasz Skrzatek!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...