Jump to content
Dogomania

Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!


Recommended Posts

PS foty ma Wasia - ją prosze męczyć :P

Przecież Sisi u Ciebie teraz, to Ciebie trzeba męczyć. :P A może galeryjkę jakąś swoim psiakom byś założyła? Popatrzyłoby się. :)

 

Skrzatek mały sama słodycz. Dobrze jej w tych pieleszach. Najprzystojniejszy nietoperz w kraju. :)

Link to comment
Share on other sites

Uszy Megi ma fajne, na tym zdjęciu jak patrzy do przodu jest mini retusz, zamazałam tatuaz bo ma takie duze uszy a tatoo jest swiezy i było  wszystko idealnie widac.

Skrzat za komplementy dziękuję. Ciocia miała takie miękkie smaczki dla psa, ze skrzat jej na krok na spacerze nie odstępował , ona jest żarłok ale nie przepadzita a tu mały cień cioci... kupiłyśmy dzisiaj takie same i skrzat z radosci merdał ogonkiem na wszystkie trony jak je poczuła :)

Link to comment
Share on other sites

Inka pare dni temu ( 7 marca) skończyła 8 lat :)

 

Z tej okazji rozchorowała się 2 dni temu....

byliśmy wczoraj u weta... jakaś masakra, piszczała, trzęsła się, próbowała uciekać... a jak dałyśmy ją na stół to korciło mnie by cyknąć fotkę bo pomijając ze się trzęsła to miała oczy jak spodki :P

Wet spojrzał na zęby jej i powiedział, że na podstawie zębów nigdy w życiu by jej 8 nie dał,, takie cuda ma :)

 

Inka ma zapalenie górnych dróg oddechowych... i nie, nie jest od tego cichsza... dalej tak samo drze japkę :P

Jak wyszła od weta to była taka szczęśliwa, że wszystkich zaczepiała i wygłupiała się :)

Link to comment
Share on other sites

a co chcesz być objaśniona? Megi ( Magara coś tam coś tam :P) to nowe suczydło mojej cioci - tej do której jeździmy do lasu z psami :) Megi to BOS - Biały owczarek szwajcarski i ma 4 mc czy już  teraz 4,5:) Jest śmieszna bo zacepia Inke ale jak tylko inka pisknie to Megi ucieka gdzie pieprz rośnie, jest barzo fajna jak na szczeniora bo nie skacze po innych psach  no  i naprawde szybko się uczy - domu nie zjada, siada na komende i nauczył się nie wchodzić na górne piętro domu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Misz masz spacerkowy z zeszłego weekendu i obecnego :)

[attachment=11149:WP_000743.jpg][attachment=11150:WP_000746.jpg][attachment=11151:WP_000749.jpg][attachment=11152:WP_000753.jpg][attachment=11153:WP_000759.jpg][attachment=11154:WP_000763.jpg][attachment=11155:WP_000764.jpg][attachment=11156:WP_000771.jpg][attachment=11157:WP_000772.jpg][attachment=11158:WP_000776.jpg][attachment=11159:WP_000777.jpg]

Link to comment
Share on other sites

a na wiosnę kupiłam jej obroże zielono żółtą.... też powinna być piękna... chociaz mama się odgraża ze skrzat będzie chodził z nią na smyczy w szelkach bo na obroży to by mogła się udusić... a na smyczy... mama twierdzi, że skrzat jej nie słucha ;) ja z kolei mam ten problem, że inka mnie nie słucha jak wyczuje jakieś ścierwo do żarcia... niemniej szelki też mamy nowe :P

 

Skrzat podobno wygląda groźnie, jakaś znajoma cioci jak zobaczyła skrzata w tym swoim torebko posłanku to powiedziała, że jej nie pogłaszcze bo łypie oczyskami na nią :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...