Jump to content
Dogomania

Kolejna owczarka w mordowni, narośl na pyszczku - Kari po operacji w nowym domku :)))


anett

Recommended Posts

[quote name='FLY']moim zdaniem koniecznie...Tu odchodzą wszelkie argumenty dotyczące dodatkowego stresu/zabiegów/bólu/powikłań i tak dalej, jedyne to co oszczędność kasy...- ale skoro tak wielu ludzi zrzuca się na pomoc dla suni to nie sądzę żeby była konieczność zaoszczędzić akurat na tym. Inna sprawa, że czytałaś o jej płucach (tfu,tfu)...[/QUOTE]

też tak myślę, poza tym mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i będziemy wkrótce szukać Kari domu i dobrze by było aby przyszli opiekunowie dostali taką informację

[quote name='MALWA']Wreszcie jakieś dobre wiadomości!

Bardzo się cieszę, a kiedy operacja?[/QUOTE]

Malwa, jeszcze nie ma wyznaczonego terminu, skonsultujemy wyniki, jeżeli nie będzie przeciwwskazań to jak najszybciej

[quote name='muka1']A gdzie sunia ma być operowana ?Oby tylko nie w Częstochowie.....We Wrocławiu na Akademi Rol. jest lek onkolog i doskonały chirurg.[/QUOTE]

Muka właśnie w Częstochowie było operowanych kilka naszych psiaków i to trudnych przypadków, chirurg, który badał Kari twierdzi, że samo usunięcie narośli nie będzie skomplikowanym zabiegiem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a co ona je? może trzeba by uwzględnić te problemy z wątrobą w jej diecie? i jakieś suplementy, leki..? zresztą pewnie już o tym myśleliście...Chciałabym pomóc ale pewnie takich "rad" to macie dosyć.

p.s Poszedł przelew za bazarek imienny -240zł, jak dotrą na potwierdź proszę na bazarku żebym mogła go zamknąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']a co ona je? może trzeba by uwzględnić te problemy z wątrobą w jej diecie? i jakieś suplementy, leki..? zresztą pewnie już o tym myśleliście...Chciałabym pomóc ale pewnie takich "rad" to macie dosyć.

p.s Poszedł przelew za bazarek imienny -240zł, jak dotrą na potwierdź proszę na bazarku żebym mogła go zamknąć.[/QUOTE]

Ewa karmi barfem - na zmianę wołowina z drobiem, z dodatkiem warzyw, żółtek, otrąb; teraz psiaki dostają również żwacze
Dzisiaj popołudniu będę u swojego chirurga, któremu wysłałam wyniki Kari i chcę właśnie porozmawiać też o diecie i przede wszystkim suplementacji; ostatnio wetki polecały hepatiale forte ale Kari nie ma problemów z niewydolnością wątroby tylko jak dla mnie z uszkodzeniem ale to tylko takie moje absolutnie niefachowe gdybanie;)
FLY wszystkie dobre rady zawsze mile widziane:lol: każdy ma różne doświadczenia i warto je wymieniać.
Jak tylko wpłynie przelew oczywiście potwierdzę na bazarku; jeszcze raz wielkie dzięki!!:loveu: niezłą sumę udało się zebrać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Kari ma ok. 10 lat, w 2007 była zaczipowana w schronisku z datą urodzenia 2004[/QUOTE]

A jeśli jest zaczipowana, to czy ktoś próbował się skontaktować z właścicielem z czipa?

Może ona komuś zaginęła, uciekła lub została skradziona.

A to paskudztwo na mordce nie musi być od zawsze...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Anett: jest takie cudowne zioło na regenerację uszkodzeń wątroby- nie kosztuje majątków a działa cuda u psów- nazywa się ostropest...[/QUOTE]

tak, też stosowałam; ja podawałam sylimarol w tabletkach
Cantadorra w aptece lub internetowo, kosztuje kilka zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A jeśli jest zaczipowana, to czy ktoś próbował się skontaktować z właścicielem z czipa?

Może ona komuś zaginęła, uciekła lub została skradziona.

A to paskudztwo na mordce nie musi być od zawsze...........[/QUOTE]

tak, Malwa Kari jest zaczipowana na schron w Chorzowie, został od razu powiadomiony i próbuje skontaktować się z właścicielem

Link to comment
Share on other sites

Cudownym lekiem na chorą wątrobę jest Hepato force. U mojej Hexi rok temu został zdiagnozowany nowotwór w śledzionie z rozsianymi przerzutami na wątrobę. Na usg wątroba wygląda masakrycznie, zresztą jest tak powiększona, że bez usg widać jak wystaje z brzucha. Normy wątrobowe miała przekroczone o kilkaset jednostek, fosfataza była ponad tysiąc. Po miesiącu podawania Hepato force wyniki poprawiły sie znacznie. Już rok bierze ten lek i mimo postępującej choroby wątroba nadal daje radę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ajula:lol: faktycznie ma bardzo fajny skład i też zawiera ostropest; a dla Hexi dużo sił i zdrówka!:loveu:

Zgadnijcie kto dzisiaj wpakował się do domu i nie daje się wyrzucić?:lol:
Ewa dorobiła się chyba 17stego psa w domu i w dodatku nie miała nic do powiedzenia, Kari po prostu sobie weszła i stwierdziła, że nigdzie się nie ruszy:lol: trochę goni koty ale niegroźnie, jak wyszła sobie pobiegać na siku i chciała wrócić a Ewa nie dość szybko otworzyła drzwi to Kari weszłaby razem z drzwiami:lol:

Wpłynęło 240zł od FLY z bazarku imiennego, ogromne dzięki!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

fajnie, że taka zaradna dziewczynka:loveu:

zachęcająco te kapsułki wyglądają...ciekawe co wet na to?

(dzięki za potwierdzenie przelewu, i nie dziękuj mi już tak przy każdej okazji bo aż się głupio czuję!:oops: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Kochane mądre głowiątko suniowe:)[/QUOTE]

głowiątko suniowe:-D:-D

Wczoraj długo rozmawiałam ze swoim chirurgiem; Dorotka z fb, której sunia bardzo zapadła w serce, konsultowała wyniki jeszcze ze swoim zaufanym lekarzem i mamy wspólne stanowisko;) nie ma przeciwwskazań do podania narkozy:lol: więc Ewa będzie umawiać Kari na operację na przyszły tydzień, pobrane też będą wycinki do histopatologii.
Co do suplementów to bardzo podoba mi się skład preparatu, o którym pisała Ajula, tym bardziej, że chirurg podejrzewa, że zmiany wątroby mogą wynikać ze spichrzania miedzi; zamówiłam już dla suni hepato force na miesięczną kurację, wprawdzie jest bardzo drogi w porównaniu do innych suplementów (80zł za 90 kapsułek - dawka dla suni 3 kaps/dziennie) ale uważam, że warto suni podać chociaż przez 2-3 miesiące i zrobić badania kontrolne, co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']...
(dzięki za potwierdzenie przelewu, i nie dziękuj mi już tak przy każdej okazji bo aż się głupio czuję!:oops: )[/QUOTE]

FLY to ogromna pomoc dla suni i jestem Ci naprawdę bardzo wdzięczna, więc dziękuję;-):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...