Jump to content
Dogomania

Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)


basia2202

Recommended Posts

[quote name='justysiek'][URL]http://lh4.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/Sl0GWDGaDmI/AAAAAAAADf4/gRovJlf7IfU/s800/IMG_0292.JPG[/URL]
jaka Zuzka jest biedulka:shake::loveu:
wycmokaj ja odemnie:loveu:
no pokazalabys nam zdjecie sukni?:evil_lol::loveu:[/quote]
[B][COLOR=Purple]no biedna... ale dla jej dobra...
a sukni nie pokażę, bo Mariusz tu czasem zagląda;)
zobaczycie po ślubie:diabloti:
cierpliwości, kobitki:p[/COLOR][/B]

[quote name='Wyjątek']O boziu takie brzydkie cuś jej założyli, nie dziwne, że smutna ;)[/quote]
[B][COLOR=Purple]no trochę może przygnębiona, bo nie wie pewnie za co to wszystko :roll:
aale... 10 dni tylko w tym pochodzi i będzie po wszystkim;)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek'][URL]http://lh5.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SlenaAzJjYI/AAAAAAAADew/9c9oa0Ybm14/s576/IMG_0253.JPGhttp://[/URL]
zaproszenia sliczniaste:evil_lol::loveu:

ja tez juz mam zaproszenia:eviltong::diabloti:[/quote]
[B][COLOR=Purple]dziękujemy :loveu:
i czas najwyższy, cobyś już miała:cool3:
[/COLOR][/B]
[quote name='agaciaaa']Cześć :multi:

Bardzo fajne te fotki z Wawy :p A Ty Basiu jak ślicznie wyglądasz :) Kwitnąco :loveu:

[URL]http://lh5.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SlemytczfEI/AAAAAAAADeU/NVxROVIQ7f0/s640/IMG_0236.JPG[/URL] jaki fajny kinolek :loveu::lol:[/quote]
[B][COLOR=Purple]o raaany.. Agacia... gdzie ja kwitnąco? :diabloti: przesadziłaś trochę :eviltong:
kwitnąco to w dzień ślubu będę wyglądać...;)
[/COLOR][/B]
[quote name='Bzikowa']Oj jaka z niej biedaczyna na tych zdjęciach, rzeczywiście...
Proszę pannę ucałować i pocieszyć koniecznie:):loveu:[/quote]
[B][COLOR=Purple]o masz no... poję ją, doglądam.. i jeszcze całować? :eviltong: :evil_lol:
no ale dobra, niech będzie... wycmokam gadzinę;)[/COLOR][/B]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no to lampe masz pierwsza klasa w domu :cool3:

trzymam kciuki żeby łapki się szybko zagoiły :)

pozdrawiam i ściskam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]stylowa bardzo, prawda? :cool3: i jedyna w swoim rodzaju :)
nie dziękujemy na wszelki wypadek;)
buziaki:)[/COLOR][/B]

[quote name='sota36']Fajna, Basiu, satelita!!!!![/quote]
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]a ja się zaraz zbieram z roboty i jedziemy do Zuzola
a potem do weta - trzeba dać zastrzyk w dupsko, żeby wsjo oki było
damy znać, jak było;)


a my w domu mamy nie satelitę, nie abażur, tylko... Chlamydosaurus kingii :diabloti: czyli agamę kołnierzastą :eviltong:[/B][/COLOR]
[COLOR=Purple][B][IMG]http://lh4.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/Sl0GlCKyuTI/AAAAAAAADhA/GTCxyO1OZtA/s800/IMG_0291.JPG[/IMG]



prawda, że podobna do oryginału? :diabloti::evil_lol:
[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/dc/Chlamydosaurus_kingii.jpg[/IMG]


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no biedna... ale dla jej dobra...
a sukni nie pokażę, bo Mariusz tu czasem zagląda;)
zobaczycie po ślubie:diabloti:
cierpliwości, kobitki:p[/COLOR][/B]


[B][COLOR=Purple]no trochę może przygnębiona, bo nie wie pewnie za co to wszystko :roll:
aale... 10 dni tylko w tym pochodzi i będzie po wszystkim;)[/COLOR][/B][/quote]
:evil_lol:ciekawa jestem poprostu:evil_lol:
[QUOTE][B][COLOR=Purple]dziękujemy :loveu:
i czas najwyższy, cobyś już miała:cool3:[/COLOR][/B][/QUOTE]
nom, mam czekam wlasnie az przyjda#cool3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Ł matko - chyba sie wkurzyla dziwcxzynka, ze jej tak pstryk, pstryk po slipiach! Ale fakt - piekna, czyli jakna Slasku si emowi - szwarno abo gryfno frela![/quote]
[B][COLOR=Purple]niee.. Joluś... ta agama to nie naprawdę...;)
po prostu Zuzki zdjęcie mi się nie wkleiło... :evil_lol:
teraz już jest.... i Zuzka w abażurku podobna do agamy:diabloti:
stąd foto oryginału, dla porównania:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Purple]my już po zastrzyku:)
Zuzka bardzo dzielna była :p
początkowo jak zakumała, że jest w lecznicy, to oczywiście chciała natychmiast opuścić lokal:razz:
ale już w gabinecie było ok, nawet nie zauważyła, jak już było po ukłuciu w dupsko:evil_lol:

następny antybiotyk w piątek no i będziemy oglądać, jak się goi, bo zmiana opatrunku będzie

a w ogóle musiałyśmy nadkładać drogi... bo lecznicę przenieśli bliżej nas, więc się okazało, że niepotrzebnie pojechałyśmy tam gdzie pojechałyśmy... trzeba się było wrócić i pójść kawałek w innym kierunku.... ech...:roll: a Zuzol z tymi kulasami zabandażowanymi.... trochę podjechałyśmy autobusikiem, więc małej było łatwiej...
a w ogóle to sobie całkiem nienajgorzej radzi z tymi kulaskami:)
najgorzej jej tylko picie wychodzi... jakoś niebardzo potrafi sobie poradzić z tym abażurem... trzeba ją podprowadzić pod miskę, przytrzymać abażur, bo sama to sobie abażur w miskę wkłada i napić się nie może... jak miała sterylkę, to jakoś zdolniejsza była.... i napić się potrafiła w kloszu i świństwo zeżreć na dworzu... nawet boazerię w przedpokoju obgryzała...
a teraz to jakaś taka sierota z niej...:roll:
no i trzeba dziecku pomagać...

niemrawe buziaki od Zuzki dla wszystkich ciotek i piechów:loveu:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja na całe szczęście nie musiałam Salsie zakładać klosza po sterylizacji...
ona by zwariowała i potem zdechła z głodu bo wątpię żeby cokolwiek z tym zjadła :evil_lol:

ale to ciekawe że Zuza wtedy nie widziała problemu w byciu lampą a teraz owszem ;) pewnie dlatego że starsza jest :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B][COLOR=Purple]najgorzej jej tylko picie wychodzi... jakoś niebardzo potrafi sobie poradzić z tym abażurem... trzeba ją podprowadzić pod miskę, przytrzymać abażur, bo sama to sobie abażur w miskę wkłada i napić się nie może... jak miała sterylkę, to jakoś zdolniejsza była.... i napić się potrafiła w kloszu i świństwo zeżreć na dworzu... nawet boazerię w przedpokoju obgryzała...
a teraz to jakaś taka sierota z niej...:roll:
no i trzeba dziecku pomagać...[/COLOR][/B][/QUOTE]
zdziecinniala:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ja planuje Fuksa w przyszlosci wykastrowac:evil_lol: nie wyobrazam sobie jak by mial chodzic w tym abazurze, chyba by sie wscieknal:eviltong:
wogole wszyscy w domu na mnie krzycza ze psa chcem kaleczyc:roll: a to przeciez dla jego dobra:p:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]buuuuuuuuuuuuuu biedna Zuzka
[URL]http://lh3.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/Sl0Gc3VyUdI/AAAAAAAADgI/yVNy_xMkYQc/s800/IMG_0290.JPG[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]nie taka Zuzka biedna, jak ją malują ;)
da sobie radę dziewczyna, wytrzyma:)
choć muszę przyznać, że jakaś taka wyjątkowo potulna jest... może ją boli...
i ładnie przy nodze chodzi, normalnie jak przyklejona
a w domu to głównie leży u siebie na kocyku i śpi...

[/COLOR][/B][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja na całe szczęście nie musiałam Salsie zakładać klosza po sterylizacji...
ona by zwariowała i potem zdechła z głodu bo wątpię żeby cokolwiek z tym zjadła :evil_lol:

ale to ciekawe że Zuza wtedy nie widziała problemu w byciu lampą a teraz owszem ;) pewnie dlatego że starsza jest :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]o niee... Zuzka po sterylce to była obdarzona wyjątkową pomysłowością :cool3:
a abażur był w takim stanie, że już u nas został :diabloti::evil_lol:
lekarz chyba myślał, że przy zdjęciu szwów również abażur zostawimy... ale jak zobaczył, jak wygląda, to chyba już nie chciał tego abażurka :evil_lol:

no i może Zuz faktycznie spoważniała, czy cuś :roll:
a może po prostu niefajnie się czuje z pozszywanymi łapkami, może ją te szwy ciągną... jakoś tak... jakby psa nie było...

[/COLOR][/B][quote name='Akadna'][I][COLOR=RoyalBlue]Wchodzę i .. co widzę? Zuzka - UFO :diabloti:
Szkoda, że nie odstrasza komarów :evil_lol:[/COLOR][/I][/quote]
:cool3: [B][COLOR=Purple]nie odstrasza zdecydowanie
wczoraj przy lecznicy ciągle jakiś się przyczepiał i w ogóle się nie bały:shake:[/COLOR][/B]

[quote name='justysiek']zdziecinniala:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ja planuje Fuksa w przyszlosci wykastrowac:evil_lol: nie wyobrazam sobie jak by mial chodzic w tym abazurze, chyba by sie wscieknal:eviltong:
wogole wszyscy w domu na mnie krzycza ze psa chcem kaleczyc:roll: a to przeciez dla jego dobra:p:diabloti:[/quote]
[B][COLOR=Purple]a może właśnie wydoroślała?:razz:
nie wiem jak to z psami, czy lepiej kastrować czy nie...
ale dla suki sterylka to raczej wskazana, jak ma nie mieć dzieci
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

:hand::hand::hand:


[B]Dindek też kiedyś miał taki abażur po kastracji, ale do jedzenia mu poprostu ściągałam.
A kołnierz kołnierzem, ale podczas spacerów np. Dindek chyba se tam dziabnął albo jakimś krzakiem czy czymś i dostał infekcji. Chodziliśmy potem na zastrzyki, a goiło się to bity miesiąc :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nooo pewnie troszkę spoważniała :cool3: wtedy to jeszcze gówniara była, teraz nie przystoi się jak dziecko zachowywać :eviltong:

Jak Bziu był kastrowany to zakładałam mu 'abażur' tylko jak wychodziłam z domu - bo jak byłam to mogłam go cały czas kontrolować i widziałam, że się tam nie próbuje pyskiem dostać;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]no właśnie jak Zuzka miała sterylkę i chodziła w abażurku, to też żadnych problemów nie było w ogóle...

ale w ogóle słuchajcie... co Zuzka sobie zrobiła w tym abażurze :-( przedwczoraj to było wieczorem.... ręce mi opadły jak zobaczyłam... :roll: całą szyję i pod pyskiem miała tak odparzone i obtarte, że normalnie żywy ogień :placz: normalnie jedna wielka rana wielkości mojej dłoni... koszmar... :-( przemyłam jej to najpierw wodą, potem Rivanolem odkaziłam... dostałam w aptece taką maść Alantan (z alantoiną i panthenolem), żeby się lepiej goiło... no i wczoraj już wyglądało lepiej... przyłożyłam jej tylko gazika, żeby nie wytarła gdzieś tej maści...

wyglądała tak:
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SmCWZoNc7XI/AAAAAAAADl8/86SfLEeBZDg/s576/IMG_0309.JPG[/IMG]



[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]a wczoraj jak byliśmy w lecznicy, to pani doktor też stwierdziła, ze pierwszy raz takie coś widzi, żeby pies sobie tak załatwił szyję i gardziołko od abażura :roll: choć wczoraj to i tak sporo lepiej to wygladało, niż przedwczoraj... a dziś to już znacznie lepiej...

w każdym razie RELACJA JEST NASTĘPUJĄCA :)
- Zuzu dostała wczoraj zastrzyk z antybiotyku - drugi i ostatni
- opatrunek na łapach zmieniony - generalnie ładnie się goi, nie ropieje, szwy suche, tylko między szwami trochę krwi kapło, bo opatrunek się przykleił i jak był odklejany to troszkę nakapało... ale pani doktor przysuszyła to wacikiem nasączonym czymś tam :) potem jeszcze taki antybiotyk miejscowy położyła, żółty taki i zrobiła opatrunek nowy:) i łapki super pozawijane teraz:)
- następna zmiana opatrunjku jeszcze w poniedziałek, a w czwartek zdjęcie szwów już powinno być:)

a z tą szyją... to takie błędne koło.... antybiotyku innego Zuza dostać nie mogła, bo by się gorzej łapy goiły...
no więc dostała taki preparat a la mydło w płynie, który pomaga w gojeniu, to się mydli jak mydło, ale ma właściwości antyseptyczne, odkażające i jakieś tam jeszcze.. no i zobaczymy, jak po tym będzie...
w najgorszym wypadku dostaniemy jakiegoś steryda czy coś tam do psikania miejscowo, ale widzę, że jest lepiej, więc chyba nie będzie trzeba
póki co, jak jesteśmy w domu, to Zuz siedzi bez abażura, obserwujemy ją tylko, żeby do łap się nie dobierała..
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bidulka :shake:

Basiu a może na czas jak jesteście z nią ...nie zakładaj abażuru [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]no tak właśnie robimy Aluś...
pani doktor powiedziała, że to musi oddychać...
teraz to już najgorszy czas ze szwami minął (bo to podobno najbardziej ciągną szswy 3-4 dobę po zabiegu), więc Zuzka siedzi bez abażura i nawet nie specjalnie ją te łapy interesują
jedyne co, to śmierdzą jej tym antybiotykiem, co miała miejscowo posmarowane - chyba jej nie leży ten zapach (taki trochę dentystyczny)
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]a w ogóle Zuzce bez abażura to chyba dupa odżyła[/B][/COLOR]
[B][COLOR=Purple]
wczoraj była taka niedobra, jak wróciliśmy od lekarza... no nic się nie słuchała....

ja nie wiem... może po zdjęciu abażura to psa głuchota totalna ogarnia?:roll:
siakaś taka nowa choroba poabażurowa:mad:

no głucha była jak pień - milion razy mówiliśmy do niej "na miejsce", nawet w końcu się wydarłam na nią, bo po dobroci nie działało... i też nic... trzeba ją było siłą zaprowadzić na miejsce...

może kurcze jakaś oczadziała była po zmianie tego opatrunku :cool3: :diabloti:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]a teraz jeszcze parę fotek Zuzola przed zabiegiem - głównie z rybiego oka;)


za kratami - za karę:diabloti: :evil_lol:
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SmCWSkql1CI/AAAAAAAADlU/pbnngLHFPYU/s800/IMG_0178.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh5.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SmCWY6AprlI/AAAAAAAADl4/TrAjIUPQvMw/s800/IMG_0276.JPG[/IMG]



FAZY SKRUSZENIA JAMNIKA :)

jamnik :evil_lol:
[/B][/COLOR][IMG]http://lh3.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SmCWTjJwGgI/AAAAAAAADlY/Ru3zdllRqRo/s640/IMG_0262.JPG[/IMG]


[B][COLOR=Purple]skruszony jamnik:cool3:
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SmCWUUspFWI/AAAAAAAADlc/30huNtz0gao/s576/IMG_0263.JPG[/IMG]


bardzo bardzo skruszony jamnik:diabloti:
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SmCWVNRFAwI/AAAAAAAADlg/oYSLVtjBGSU/s720/IMG_0264.JPG[/IMG]



[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...