Jump to content
Dogomania

Gandalf szuka bezpiecznej przystani na ostatnie lata jego ziemskiej tułaczki


Hope2

Recommended Posts

zaglądam do Gandalfa i bardzo proszę o zajrzenie na bazarek imienny dla matki z rowu która urodziła martwe dzieciaczki...:(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251920-Matka-z-rowu-nie-ma-nawet-imienia!-Bazarek-imienny-z-NAGRODAMI-!!-do-06-04?p=21995379#post21995379[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renatka_s']Zaglądam do pieska jest śliczny :-)[/QUOTE]
Prawda?

[quote name='Olena84']zapisuje się![/QUOTE]
:) wiedziałam,że Ci się spodoba ;)

[quote name='Aimez_moi']Odwiedzam chlopaka......:)[/QUOTE]
zaglądaj jak najczęściej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Dziękuję za zaproszenie , jestem u Gandalfa, później poczytam...[/QUOTE]
Witam :)

[quote name='Doda_']Przeczytałam.. kochany starowinek :( ma ogłoszenia?
ogłaszajmy go intensywnie, może znajdzie domek stały...[/QUOTE]
Tak jak Soyer-widziałam go na tablicy.pl

[quote name='natie']jestem z zaproszenia, mogę pomóc z ogłoszeniami, ale do tego potrzebny jest tekst, dane kontaktowe itp :)[/QUOTE]
dziękuję-nadal nie wymyśliłam testu :(


[quote name='Myngey']Jestem na zaproszenie u dziadka Gandalfa :loveu:[/QUOTE]
Witam cieplutko :)

[quote name='Toska1']Też zaglądam z zaproszenia , cudny psiak ![/QUOTE]
Dzień dobry :)

[quote name='maarit']Zapisuję....[/QUOTE]
Dzień dobry :)

[quote name='Doda_']zaglądam do Gandalfa i bardzo proszę o zajrzenie na bazarek imienny dla matki z rowu która urodziła martwe dzieciaczki...:(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251920-Matka-z-rowu-nie-ma-nawet-imienia!-Bazarek-imienny-z-NAGRODAMI-!!-do-06-04?p=21995379#post21995379[/URL][/QUOTE]
ojej...biedna sunia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nielatwo jest starym psom na swiecie...
Obys jeszcze zdązyl trafic na dobrego człowieka, ktory da Ci dom, Gandolfie.[/QUOTE]

Gandalfa pokochał bezwarunkowo nasz Prezes-tylko żona "stoi na przeszkodzie"-jakby to głupio nie zabrzmiało ;) u mnie na przeszkodzie stoi TZ-i chyba dobrze...bo dom szybko by sie zapełnił tymi wszystkimi biednymi, nie chcianymi, chorymi...

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zaproszenie, zawsze mi najbardziej żal tych staruszków, bo tyle przeżyły, a i tak los ich nie oszczędza...
niestety nie mogę pomóc w żaden sposób bo zaczynam zbierać pieniądze na kastrację wnętra gazika, a to jak wiadomo kosztuje...
do tego w piątek widziałam w drodze do domu psa, który być może będzie potrzebował pomocy (kulał); jak mi się go uda złapać, to będzie kolejna bida do zaopiekowania, przede wszystkim finansowego; no i jeszcze popłynęłam ostatnio na bazarkach, juz mi tz łeb zmydlił wczoraj :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']dziękuję za zaproszenie, zawsze mi najbardziej żal tych staruszków, bo tyle przeżyły, a i tak los ich nie oszczędza...
niestety nie mogę pomóc w żaden sposób bo zaczynam zbierać pieniądze na kastrację wnętra gazika, a to jak wiadomo kosztuje...
do tego w piątek widziałam w drodze do domu psa, który być może będzie potrzebował pomocy (kulał); jak mi się go uda złapać, to będzie kolejna bida do zaopiekowania, przede wszystkim finansowego; no i jeszcze popłynęłam ostatnio na bazarkach, juz mi tz łeb zmydlił wczoraj :([/QUOTE]

Bardzo się cieszę,że jesteś :) ja się TZowi nie przyznaję ile wydaję na bazarki-czasem zaniżam ceny...a czasem mówię,że to za free-na szczęście on nie ogarnia dogo ;) ale czasem patrzy tak podejrzliwie...trudno-ja nie wtrącam się w to za ile on kupuje różne rzeczy do auta, więc niech on nie wtrąca się w to ile ja wydaję na książki (ostatnio kupiłam mu Walkirię-ale się ucieszył :) )

Link to comment
Share on other sites

Witaneczko :)

Ps
naszym kontem zarządza Siwy, ja nie kumam i finansów i obsługi;)
(byłam na tyle uprzejma, że zapomniałam hasła dostępu - poważnie! :))
dobry chłop z niego - prawie nie stęka, ale bywa, że muszę pościemniać,
bo mi goopio
Postawiłam na bazarki i żebraninę - z pensji niestety niewiele mogę,
a właściwie prawie wcale

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Bardzo się cieszę,że jesteś :) ja się TZowi nie przyznaję ile wydaję na bazarki-czasem zaniżam ceny...a czasem mówię,że to za free-na szczęście on nie ogarnia dogo ;) ale czasem patrzy tak podejrzliwie...trudno-ja nie wtrącam się w to za ile on kupuje różne rzeczy do auta, więc niech on nie wtrąca się w to ile ja wydaję na książki (ostatnio kupiłam mu Walkirię-ale się ucieszył :) )[/QUOTE]

Jak mój sie wtraca, to pytam: ile na auto wydałeś?
i temat zamknięty :diabloti:

on się wtrąca tylko wtedy jak kupuję ze sklepu...
jest za bazarkami, bo w ten sposób możemy zwierzakom pomóc . . .
chociaz... ostatnio tez zaszalalam na bazarkach i chyba poproszę go o pare zloty :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...