Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

Żalą się, że nic nie mogą zrobić. IMO wstyd być moderatorem na tym forum: Jesli zabrali uprawnienia, powinni być głosem rozsądku, powinni przypominać o zasadach obowiązujących w kulturalnym społeczeństwie. Albo podziękować administratorowi za opis "moderator" pod nickiem. Bo w chwili obecnej prestiżu to nikomu nie dodaje.

 

Ale ja nie o tym chciałam napisac.

 

Chani zostaje w domu - niestety jeszcze piszczy. Demolki nie ma. Czyli postęp jest ale niepełny, będzie jeszcze wymagała pracy w tym temacie i o tym trzeba informowac potencjalnych zainteresowanych.

Za to pełny sukces jest na polu socjalizacji: Chani interesuje się ludźmi, jest przyjazna i szuka kontaktu. Nawet obcy ludzie nie są jej już straszni. Czyli w tym temacie mamy pełny sukces. Z półdzikiego strachajła zrobił się normalny pies.

spoko ciocia

a u chani dobre newsy :-)

Link to comment
Share on other sites

Można na to patrzeć jako tylko na zostawanie w domu...

Ale tak naprawdę to znaczy, że Chani nie jest w pełni stabilna emocjonalnie. Czyli wystarczy, że w nowym domku Państwo nieumiejętnie się z nia obejdą - np zaczną ją żegnać i uspokajać przed wyjściem - i nieszczęście gotowe.

 

Mam nadzieję, że jeszcze się to poprawi przed adopcją, a jak nie, to trzeba będzie Państwa nauczyć co i jak. Optymalne rozwiązanie to takie, w którym nowa rodzina staje sie przewodnikiem, zyskuje zaufanie i uczy jak należy się zachować. Poszukiwanie to jedno, ale wyjasneinie co i jak tez jest ważne. Lepiej, zeby Chani poszukała domu troche dłużej, niż żeby znów wróciła.

 

ALe nie ma co sie martwic. Damy radę :)

Link to comment
Share on other sites

Można na to patrzeć jako tylko na zostawanie w domu...

Ale tak naprawdę to znaczy, że Chani nie jest w pełni stabilna emocjonalnie. Czyli wystarczy, że w nowym domku Państwo nieumiejętnie się z nia obejdą - np zaczną ją żegnać i uspokajać przed wyjściem - i nieszczęście gotowe.

 

Mam nadzieję, że jeszcze się to poprawi przed adopcją, a jak nie, to trzeba będzie Państwa nauczyć co i jak. Optymalne rozwiązanie to takie, w którym nowa rodzina staje sie przewodnikiem, zyskuje zaufanie i uczy jak należy się zachować. Poszukiwanie to jedno, ale wyjasneinie co i jak tez jest ważne. Lepiej, zeby Chani poszukała domu troche dłużej, niż żeby znów wróciła.

 

ALe nie ma co sie martwic. Damy radę :)

Korek i Chanio to rodzeństwo, a tak są różni. I fizycznie i psychicznie. Szkoda, mogła mieć taki fajny dom. Zadzwonię z życzeniami do DS Korka i zapytam co u psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Nie martwcie się, znajdzie się odpowiedni ludź dla Chani:) :)

Na pewno jest taki Ktoś, tylko kwestia dotarcia do niego :)

 

Dobry wieczór!

 

Przelałam dla Chani 30 zł. Jest to opłata za kwiecień, maj i czerwiec. Niestety nie napisałam tego w przelewie....

Dziękujemy bardzo :) jak kasa wpłynie na konto, zanotuję odpowiednio, ale dopiero w poniedziałek, bo jutro wyjeżdżamy i wrócimy w poniedziałek :)

Link to comment
Share on other sites

Korek i Chanio to rodzeństwo, a tak są różni. I fizycznie i psychicznie. Szkoda, mogła mieć taki fajny dom. Zadzwonię z życzeniami do DS Korka i zapytam co u psiaków.

 

Super pomysł :)

Korek był zawsze tym silniejszym. Ostatecznie pewnie lepiej wyszli na tym rozdzieleniu, inaczej oba psiaki byłyby nieszczęśliwe. Chani wysysała radość i spokój z Korka. A teraz jest zupełnie innym psiakiem :)

Link to comment
Share on other sites

elik, potwierdź na bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145030-rozliczammisz-masz-dla-chanicegie%C5%82kowo-fantowyzagl%C4%85dnij-prosz%C4%9908022015godz2100/page-17    że kasa wpłynęła na konto Chani.

 

Czy wyszły już jakieś ogłoszenia dla Chani?

 

Przepraszam, że nie potwierdziłam. Zapomniało mi sie :(

 

Dzisiaj zrobiłam przelew za hotel (marzec) i obróżkę przeciw pchłom i kleszczom.

 

20150518_113658.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nic nie szkodzi :) Razem z bazarku było 240.10 zł. (wcześniej wpłaciłam 60 zł.) Popraw proszę na wątku bazarku :) Dziękuję :)

 

Tak, masz rację - 10 lutego wpłaciłaś 60,00 zł, a 12 marca 180,10 zł :)

Doliczone są obie kwoty, ale teraz sprawdzając ile wpłaciłaś z bazarku, podałam ostatnia wpłatę z marca nie sprawdzając wcześniej, bo nie pamiętałam, że wpłacałaś dwa razy - w lutym i w marcu.

Biegnę poprawić kwotę wpłaty.
 

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek, z którego 30 % jest przeznaczone dla Chani

http://www.dogomania.com/forum/topic/145790-bazarek-ma-na-celu-pomoc-finansow%C4%85-dla-moiry-chani-mufki-i-kulki/?p=16099555

 

Jeśli ktoś ma zdjęcia fantów i mógłby je przeznaczyć dla suniek, to można podesłać z opisem na adres elsia7 @ interia.pl

Zostawiłam 1 wolny post na ewentualne fanty.

 

Bardzo proszę o rozreklamowanie bazarku

 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

Link to comment
Share on other sites

Z mojego  bazarku wyszło niewiele, bo tylko 30zł, ale  zawsze to jakiś grosik :) - przelew poszedł. 

 

Każdy grosz na wagę złota :)

Dziękujemy. Jak  kasa zamelduje się na koncie, to potwierdzę, tylko podrzuć link do bazarku.
 

Link to comment
Share on other sites

Z mojego bazarku wyszło niewiele, bo tylko 30zł, ale zawsze to jakiś grosik :) - przelew poszedł.

 

wpłata dla Chani poszła dziś.

 

Obie wpłaty zameldowały się na koncie Chani.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

gif%2520%25C5%259Ble%2520serdudzka.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...