Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Hahahahaha Kajka boi się burzy ? jak Neron jest na dworze a zagrzmi to chce bramkę rozwalić tak ucieka do domu ....

Jak diabli się boi :D Głupia :p

 

Nie bo mandat jeszcze dostane :P a mam jazdę aż dwoma autobusami :P

Oj jak mnie w pociągu nie wlepili to i tobie :p

Link to comment
Share on other sites

Jak diabli się boi :D Głupia :p
 

Oj jak mnie w pociągu nie wlepili to i tobie :p


Wczoraj suki się przerazily, jak usłyszały grzmoty :D tylko Argo miał to w nosie :P

Szczęściara, ja akurat nigdy mandatu nie dostałam, w autobusach miejskich mam za darmo bilety, w sumie nie kupuję ich. A tak to kupuje ze zniżka w roku szkolnym (78%) :D
Link to comment
Share on other sites

Ej, to daj znać jak od nich wygląda sprzęt, może się skuszę na szelki :D

 
Spoko :) Ale koleżanka ma kilka rzeczy i wyglądają super (Angina dla swoich też ma :))
 

I jak cenowo wygląda, dla Figi :P

  

kudlaty art ma cennik na stronie

Dokładnie ;) Zależy co byś chciała, za haft i podszycie się dopłaca :)
Link to comment
Share on other sites

To w cenniku są ceny za szelki (norweskie pewnie byś brała?), które "składają się" z wybranej przez ciebie tasiemki, tasiemka naszyta na wybraną taśmę, i podszycie jakie chcesz na pasku na mostku (ten z przodu). Jakbyś chciała podszyć pasek z obwodu klatki piersiowej na górze (grzbiet) to doliczasz 3 zł. Możesz podszyć dodatkowo grzbiet i rączkę do trzymania to wtedy 6zł.

A obroża- zwykła, czyli taśma bazowa i na niej naszyta tasiemka to cena z cennika. Dodatkowo jakbyś chciała haft (czyli np imię psa, nr telefonu, co tam chcesz) to cena wzrasta w zależności od ilości liter i trudności napisu. Za podszycie też się dopłaca ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...