Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

O,rany co ja tu widzę :D Tą pokraką moją się zachwycacie???? :D Marta po prostu grzecznie wybrała te bardziej korzystne ujęcia ;)

Marta, nadira za nic się obrażać nie zamierza :D Nawet jak napiszesz, co naprawdę o tym moim głupku namolnym myślisz ;)

Zasugerowałabym spotkanie w większym psim gronie, jak kto ma ochotę się przekonać, jaki Drago jest na prawdę, ale obawiam się, że już nikt by dobrego słowa o nim nie napisał :D Tym razem się mu upiekło, bo miał "do towarzystwa" że się tak wyrażę, dwie super fajne sunie, które mu potrafiły pokazać, gdzie jego miejsce ;)

Angina, a gdzie mnie podejrzałaś? Bo się boję, co widziałaś ;)

Link to comment
Share on other sites

Super fotki, świetne spotkanie ;)

 

też mi się podoba :D

 

Choć mi przez Chodsky zaczęły się podobać bi-colory :D

Ogólnie to myślałam, że Chodsky jest jeszcze mniejszy.

Jak tak patrzę na Kajkę to moja suka jakoś trzyma tą wagę, ale to jest droga przez mękę.

 

 

Nadira pewnie przesadzasz z tym zachowaniem :P

Link to comment
Share on other sites

Ale tam nie ma napisane z jakiej hodowli jest
Ale po przydomku znalazłam, że z tej http://www.zcoyoacan.pl/chodsky.htm;)
Czyli, dość blisko Was

Ok, nie skomentuję, blondynka :lol:

Ale spoko, ja ślepa wiecznie :D
  

O,rany co ja tu widzę Tą pokraką moją się zachwycacie???? Marta po prostu grzecznie wybrała te bardziej korzystne ujęcia
Marta, nadira za nic się obrażać nie zamierza :D Nawet jak napiszesz, co naprawdę o tym moim głupku namolnym myślisz
Zasugerowałabym spotkanie w większym psim gronie, jak kto ma ochotę się przekonać, jaki Drago jest na prawdę, ale obawiam się, że już nikt by dobrego słowa o nim nie napisał Tym razem się mu upiekło, bo miał "do towarzystwa" że się tak wyrażę, dwie super fajne sunie, które mu potrafiły pokazać, gdzie jego miejsce
Angina, a gdzie mnie podejrzałaś? Bo się boję, co widziałaś

Nadira ja ci wcale nie słodzę :p Naprawdę Drago jest genialny, znamy dużo bardziej namolne psiaki :) Jest na mojej liście bardzo wysoko, po spotkaniu jeszcze wyżej :) Jakbyś moją sunię zobaczyła na spacerze jakiś rok temu to byś się nie zdecydowała na spacer z nami :lol:

A i to nie pokraka, wyglada super, jest się czym zachwycać :)
Link to comment
Share on other sites

Super fotki, świetne spotkanie ;)
 

też mi się podoba :D
 
Choć mi przez Chodsky zaczęły się podobać bi-colory :D
Ogólnie to myślałam, że Chodsky jest jeszcze mniejszy.
Jak tak patrzę na Kajkę to moja suka jakoś trzyma tą wagę, ale to jest droga przez mękę.
 
 
Nadira pewnie przesadzasz z tym zachowaniem :P

Dzięki :)

Nawet mi nie pisz o wadze... Przyznawałam się już że teraz odpuściłam- ale muszę ją zważyć, bo zauważyłam dużo większą aktywność niż zwykle, a dzisiaj po czesaniu mogłam z sierści ulepić małego piesa :lol:

I fakt, Nadira przesadza :)
Link to comment
Share on other sites

Nawet mi nie pisz o wadze... Przyznawałam się już że teraz odpuściłam- ale muszę ją zważyć, bo zauważyłam dużo większą aktywność niż zwykle, a dzisiaj po czesaniu mogłam z sierści ulepić małego piesa :lol:

I fakt, Nadira przesadza :)

Spoko, rozumiem. Moja jeszcze nie zaczęła linieć, także pocieszam się, że to to napewno jest sierść :lol:

Link to comment
Share on other sites

Angina, zawsze chętnie się wybiorę na jakiś spacerek :) Tylko w wakacje może być gorzej dobrać termin- dzieciaczków nie mam się zbytnio gdzie "pozbyć" ;) no ale psa po wakacjach też będę miała :D gdzieś kiedyś pewnie się uda

Dzięki, Marta :) Drago dawno tak dobrze się nie bawił, jak z Kają i Oxą :) ledwo do domu doczłapał :) mówcie tylko, kiedy kolejne spotkanie, postaramy się przybyć :D

Link to comment
Share on other sites

Kagany zawsze mamy :) Tylko nie zawsze zakładamy :lol:

W pociągu to zależy od ilości osób i konduktorów, ustawiamy się zawsze z przodu lub na końcu, gdzie najczęściej nikogo nie ma (chociaż ostatnio był pan z dzieckiem w wózku i specjalnie się przysiadł koło nas bo piesełki do głaskania, wtedy dla bezpieczeństwa tym bardziej nie zakladałam, a mała miała ubaw bo tata pieski głaska a one się cieszą :)). Ale jak dużo ludzi, siedzę na środku pociągu lub konduktor karze to zakładam :)

Link to comment
Share on other sites

   Nadira ja ci wcale nie słodzę :P Naprawdę Drago jest genialny, znamy dużo bardziej namolne psiaki :) Jest na mojej liście bardzo wysoko, po spotkaniu jeszcze wyżej :) Jakbyś moją sunię zobaczyła na spacerze jakiś rok temu to byś się nie zdecydowała na spacer z nami :lol:

A i to nie pokraka, wyglada super, jest się czym zachwycać :)

 

Wizualnie i z charakterem to na mojej liście może też być wysoko :) Ale, mam jedno "ale". WAGA :P

Za mały jak dla mnie :/

Link to comment
Share on other sites

Wizualnie i z charakterem to na mojej liście może też być wysoko :) Ale, mam jedno "ale". WAGA :P

Za mały jak dla mnie :/

Noo Madzialena czyli wyznajemy te same zasady :D

toteż rozwiązanie jest jedno... Owczarek niemiecki bi-color z dłuższym kłaczkiem :D znam 2 takie psiaki i są zaaaaa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...