Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Hejka Aguś :) (jakbyś nie zauważyła to stronę wcześniej są fotki :D Znaczy już 2 strony temu :p)

Tyś to łączymy się w bólu z odchudzaniem ;)


Talia odważnaś :D



Moja nie jeździ pociągami/busami... Nawet nie wiem jakby się zachowywała, w pociągu jechała bardzo krótko (5minut) i było ok, ale dłużej to nie wiem. W sumie nie było takiej potrzeby, bo zawsze jakiś samochód był ;) Tylko potem seicento zaczęło się psuć, ale znowu nie było powodu do wyjazdu. Jednak w tym roku planujemy się bardziej rozwinąć, bo widzę że pomagają jej spacery w grupie psów, tak więc będzie czas na pociąg :)

Link to comment
Share on other sites

Może się kiedyś odwaze; ) Er do tej pory tylko autem jeździł. Ale chcę najpóźniej do wakacji wypróbować pociąg. Jeździ przez nasze miasteczko wiec planuje przejechać albo do Krk albo w str.slaska np do Trzebinii i wracać na piechotę do domu :)

Link to comment
Share on other sites

Aga ja moją nawet zaczynam lubieć :p Myślałam że zawsze będzie menda, dominantka, z problemami, a tu w stadzie zachowuje się prawie wzorowo, 0 dominacji, jakiś bardzo niepoprawnych zachowań...

Madzia mam nadzieję że się uaktywnisz niebawem :)

Karolina oby kolejnym razem było tyle lub więcej :)

Link to comment
Share on other sites

Może się kiedyś odwaze; ) Er do tej pory tylko autem jeździł. Ale chcę najpóźniej do wakacji wypróbować pociąg. Jeździ przez nasze miasteczko wiec planuje przejechać albo do Krk albo w str.slaska np do Trzebinii i wracać na piechotę do domu :)


Grunt to dobre nastawienie :) Jakbyś wiedziała jak ja się denerwowałam przed pierwszym spotkaniem... Moja zołza boi się onkowych, więc szczeka i warczy na nie (i klapie zębami). A tu jeszcze suczka onka... Od razu widziałam w wyobraźni walkę między suczyskami. Ale po pierwszym "przywitaniu" mojej wszystko wyszło ok, z dziewczynami się w sumie najbardziej polubiła :) W grupie też psy raczej trochę stopują :) Jak zrobię się wreszcie mobilniejsza to możemy się umówić na spacerek, w mniejszej grupie :) Myślę że Er raczej nie będzie miał wyskoków do mojej, mimo jej lęków :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...