Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']No ba :evil_lol:


Fajna zagroda :lol:[/QUOTE]
Dzięki :D Ubolewam, bo była większa, no ale.... Tata na inną się nie zgodził, a gdybym kicajów nie wzięła to już dawno byłyby na stole :/ 2 to już staruszki, mało wychodzą z klatek (nie lubią). A jeden młodszy, chce biegać cały czas :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Dzięki :D Ubolewam, bo była większa, no ale.... Tata na inną się nie zgodził, a gdybym kicajów nie wzięła to już dawno byłyby na stole :/ 2 to już staruszki, mało wychodzą z klatek (nie lubią). A jeden młodszy, chce biegać cały czas :D[/QUOTE]

ja kiedyś bardzo chciałam królicka ale takiego "miniaturkę " ale jak koty u nas zamieszkały to moje marzenia prysły jak banka mydlana :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ja kiedyś bardzo chciałam królicka ale takiego "miniaturkę " ale jak koty u nas zamieszkały to moje marzenia prysły jak banka mydlana :roll:[/QUOTE]

Hejka Aguś ;) Miniaturkę miałam, kochany zwierz, zachowywał się jak pies- ciągle za mną chodził ;) Jednak na dzirń dzisiejszy nie mogę sobie pozwolić na kicajka w domu- Lucek :/ Jedynie te na dworze zostały ;) A spacerek zaliczony, Kaja nie wiem czemu dostaje szajby- nie potrafi się opanować wcale, zaczyna szarpać co jakiś czas (zwłaszcza jak się miniemy z psem, to szarpie żeby koniecznie powąchać drogę tamtego psa). Coś jej zeluje :D

Link to comment
Share on other sites

A pochwalę się :D Zdjęcia Taks, ale chyba się nie obrazi że ukradłam ;) Dla Lucka taką obrożę (ja bym nic nie kupiła (sknera jestem :D), ale mama zasponsorowała żeby też cokolwiek miał, a nie tylko Kajka :D)[IMG]http://i61.tinypic.com/2hcgvog.jpg[/IMG]

Edited by marta1624
Link to comment
Share on other sites

Piękne obróżki, ale mi najbardziej podoba się Lucka :loveu:

ja chciałam dla Ciapulca wziąć zieloną eko-skórę.. ale stwierdziłam, że dla jeden obroży szkoda mi za przesyłkę płacić, a na siłę Owczarom brać nie będę.. a Ciapulec taki gołodupiec nie jest, bo ma z 3 obroże...najpierw muszę odbić się od dna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzaw']Witaj
Śliczne te obróżki :loveu:[/QUOTE]

Dziękuję :loveu: Alina no ja miałam brać tylko truskawki, a tak jakoś wyszło że jest więcej :D A Ciap ma "tylko" 3 obroże, żałujesz mu :diabloti: A z tym oszczędzaniem.... Zawsze tak mam, najpierw kupię a potem się dziwię że trzeba opłacić :D I oszczędzam przez kolejne miesiące, no chyba że znowu coś znajdę w promocji :D Marta w razie czego będziesz pierwsza w kolejce, ale podejrzewam że będzie dobra ;) A jak za mała to wcisnę, a co :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ja muszę Neronowi kupić nową obroże bo ma w oplakanym stanie :lol: ale jakoś też mnie to za bardzo nie rusza :evil_lol:[/QUOTE]

No co ty Aga, przecież ty powinnaś kupić tą wstrętną, obrzydliwą, straszną kolczatkę :diabloti: A nje sweet obróżkę :D Magda no właśnie, a ty okropna jesteś, nie dajesz się Torze "ubrać" według jej upodobań kolorystycznych :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']No co ty Aga, przecież ty powinnaś kupić tą wstrętną, obrzydliwą, straszną kolczatkę :diabloti: A nje sweet obróżkę :D Magda no właśnie, a ty okropna jesteś, nie dajesz się Torze "ubrać" według jej upodobań kolorystycznych :D[/QUOTE]

kolczatki Neron ma dwie :evil_lol: i przekładaną przez głowę i zapinana na pasku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...