Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Jak gadałaś z ludźmi z DS to długo czekasz na odpowiedź? Ja gadam z nimi na fb i na odpowiedź czekam od dwóch dni do 5 dni :mdleje: a muszę wiedzieć ile zapłacę za obroże+norwegi, bo nie wiem ile kasy odstawić i o ile prosić drugą babcię :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']Jak gadałaś z ludźmi z DS to długo czekasz na odpowiedź? Ja gadam z nimi na fb i na odpowiedź czekam od dwóch dni do 5 dni :mdleje: a muszę wiedzieć ile zapłacę za obroże+norwegi, bo nie wiem ile kasy odstawić i o ile prosić drugą babcię :roll:[/QUOTE]

Yuki, zadzwoń ;) Będzie szybciej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']Jak gadałaś z ludźmi z DS to długo czekasz na odpowiedź? Ja gadam z nimi na fb i na odpowiedź czekam od dwóch dni do 5 dni :mdleje: a muszę wiedzieć ile zapłacę za obroże+norwegi, bo nie wiem ile kasy odstawić i o ile prosić drugą babcię :roll:[/QUOTE]
Ja odpowiedzi dostaje z reguły na drugi dzień z fb ;)

Link to comment
Share on other sites

Aleś się poświęciła :D A ty moje- wstałam o 7 :D

Juuuuuuchuuuu jest upał, to pojadę nad wodę :multi: A na razie szykuje jeść dla psiaków ;)

No i szykuje nam się kolejna wizyta u weta z małym- ostatnio był z mamą na testach alergicznych, jego skóra jest w fatalnym stanie, co chwilę się drapie :( Ciekawe co mu wyszło....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o dziwo szybko zaksięgowali, w piątek robiłam przelew a dzisiaj już paczka wysłana. Tylko ten kurier mnie ciekawi, ale skoro mówisz, że jutro powinien być to super. Dzięki za pocieszenie :grins:
To zbieraj się w sobie i dawaj fotki!!!

Link to comment
Share on other sites

Marta to najpewniej jutro dojdzie ;) Na pewno wysłali ci linka, i koło 8 będzie pisać że paczka wydana kurierów i do doręczenia ;) Do mnie zawsze przychodzi na drugi dzień koło 12 ;)

No zbieram się, zbieram. Tylko jakoś do kompa dojść nie mogę :D


Aga to współczuję :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...