Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta moda już dawno powinna nastać. Sama mam adoptowaną sunię cane-corso italiano, przed założeniem hoteliku chciałam adoptować drugiego piesa, dzwonię pod ogłoszenie, że niby za darmo, adopcja a ludzie mi mówią po kilka stów-koszty utrzymania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Ta moda już dawno powinna nastać. Sama mam adoptowaną sunię cane-corso italiano, przed założeniem hoteliku chciałam adoptować drugiego piesa, dzwonię pod ogłoszenie, że niby za darmo, adopcja a ludzie mi mówią po kilka stów-koszty utrzymania...[/QUOTE]
niestety...i tak sie zdaża :( ostatnio dośc głośno było o białym pudelku-w ogłoszeniu za darmo, w realu chyba 5 stówek...

Link to comment
Share on other sites

Taki sposób sobie ludzie znaleźli na ogłaszanie pseudohodowli. Mi babka powiedziała za 6- tygodniowego szczeniaka cane-corso 900zł, więc pytam czy psiak ma jakieś papiery, ona na to, że nie to koszty utrzymania:mad: A matka tych szczeniąt na zamieszczonym w ogłoszeniu zdjęciu zmarniona okropnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Taki sposób sobie ludzie znaleźli na ogłaszanie pseudohodowli. Mi babka powiedziała za 6- tygodniowego szczeniaka cane-corso 900zł, więc pytam czy psiak ma jakieś papiery, ona na to, że nie to koszty utrzymania:mad: A matka tych szczeniąt na zamieszczonym w ogłoszeniu zdjęciu zmarniona okropnie.[/QUOTE]
ILE???:crazyeye: o w mordkę jeża!!! powariowali zupełnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']no, jakże by inaczej? ostatnio na szczęście adopcje ruszyły...i powoli nastaje moda na adopcje-już nie jest cool kupowanie pieseczka, teraz ludzie chwalą się adopcjami :)[/QUOTE]

Oby ta moda zataczała jak najszersze kręgi:) A gdyby jeszcze tak nastała powszechna moda na sterylizowanie i kastrowanie pupili to już w ogóle byłoby super:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Oby ta moda zataczała jak najszersze kręgi:) A gdyby jeszcze tak nastała powszechna moda na sterylizowanie i kastrowanie pupili to już w ogóle byłoby super:roll:[/QUOTE]
i na czipowanie...albo chociaż na adresatki-jaki piekny byłby świat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...