Jump to content
Dogomania

Staruszek Dynio - pobiegł za TM [*]...


marra

Recommended Posts

[quote name='marra']Widzicie dziewczyny co Wy przeżywacie przed monitorem a pomyślcie sobie jak bardzo ja muszę się powstrzymywać żeby go nie wymiętolić porządnie, ukochać, wymiziać i wygłaskać ;) On jest taki delikatny, że nawet nie śmiałabym :D chociaż przed pracą to wciskam mu się do budy a co ! buziak w czółko musi być:loveu:

Dana zgadzam się, Dynio ma w sobie to "coś", jest bardzo wzruszający. Moja sunia też wygląda jak jeden wielki smutek ale Dynio przebija wszystko, są takie pyszczki obok których człowiek nie przejdzie/przejedzie obojętnie. A co do ilości psów to hmmmmm u mnie też nikt nie zgodził się na czwartego psa a jest już piąty :D Ale teraz limit został już wyczerpany. [/QUOTE]

[B]Marra[/B], ja nawet nie mogę :-( sobie wyobrażać, co Ty czujesz... Pamiętam, jak ryczałam, kiedy znalazłam naszego malucha i wchodziła w rachubę opcja szukania domku... Nie nadaję się na dom tymczasowy, pewnie wszystkie psiaki zostałyby u mnie na zawsze. Wycałuj proszę, Dyniaczka także w moim imieniu :lol:. A co do ilości psiaków, to na trzeciego nikt się już u mnie nie zgodzi :-(. Ktoś jednak był bardzo obojętny :shake: wobec Dynia, jeśli nadal nikt tego wzruszającego, małego Dyniaczka nie szuka :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]Marra[/B], ja nawet nie mogę :-( sobie wyobrażać, co Ty czujesz... Pamiętam, jak ryczałam, kiedy znalazłam naszego malucha i wchodziła w rachubę opcja szukania domku... Nie nadaję się na dom tymczasowy, pewnie wszystkie psiaki zostałyby u mnie na zawsze. Wycałuj proszę, Dyniaczka także w moim imieniu :lol:. A co do ilości psiaków, to na trzeciego nikt się już u mnie nie zgodzi :-(. Ktoś jednak był bardzo obojętny :shake: wobec Dynia, jeśli nadal nikt tego wzruszającego, małego Dyniaczka nie szuka :shake:.[/QUOTE]

Ile razy ja już rzucałam to zajęcie wściekła i zwykle zaryczana że absolutnie nie nadaje się na dom tymczasowy...połowa z tych psów co u mnie była zostałaby na zawsze gdyby istniała taka możliwość, tylko z drugiej strony jak zapchamy się tymi zwierzętami to kto będzie pomagał ? To nie sztuka nazbierać sobie zwierząt a potem nie ogarniać tego, znam takich niestety i to całkiem blisko mojego miejsca zamieszkania. Wyznaję zasadę że jak pomagać to mądrze. Najgorzej te rany zaleczyć po rozstaniu, ja jeszcze opłakuję moją ukochaną Bazylię którą wyadoptowałam w styczniu. Tak jak zarzekałam się, że nigdy nie chce mieć szczeniaka w domu to po niej jakoś rany nie mogę zaleczyć...ale zarzekałam się też że nigdy nie chcę psa białego i z długim włosem... a to co przepraszam ?

[IMG]http://e-fotek.pl/images/19371753080423019729.jpg[/IMG]



Dajcie spokój, można sobie tak gadać i gadać a życie i tak napisze swój własny scenariusz.
Dyniakowi tyle osób przesyła głaski i przytulasy, że chyba kilka dni będę musiała z nim siedzieć i nadrabiać ;)

[quote name='sleepingbyday']o matko, to masz stołówkę szpitalną w sumie.

moje na szczęście tylko 3 wiek, więc mniej energetyczne rzeczy, no i staram się bezzbożowo i bezkurczakowo jeśli chodzi o karmę. a tak - nie potrzebuja niczego specjalnego i jedzą, co im dam, żadnych fochów. szczęściara ze mnie.[/QUOTE]

No to pozazdrościć ;) u mnie to nie tylko stołówka szpitalna ale cały dom to jeden wielki psi szpital. Normalni ludzie na półkach trzymają bibeloty, jakieś figurki czy książki a u mnie to są leki :D w każdej półce coś się znajdzie + leki w kartonie na ziemi :D i każda półka to inny pies. Poczynając od zwykłej biegunki aż po kroplówki...ja wiem, jestem nienormalna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota67']Życzyłabym sobie, żeby każdy był taki " nienormalny"! :):) Jesteś po prostu WIELKA![/QUOTE] Ja się pod tym podpisuję wszystkimi kończynami :loveu:

PS. Animonda Carno to dobra karma i dobrej jakości w stosunku do ceny. Jak się dobrze poszuka to puszkę 400g za 3,80zł można nabyć w sieci. Niestety dla seniorów są tylko 2 smaki, ale dla psów dorosłych kilka np. z wołowina z królikiem, węgorzem, jagnięciną itp.

Link to comment
Share on other sites

hehe, moja rodzina, jak poprosiłam o pomoc świąteczną dla państwa z metkowa, to wyskoczyła z takiej kasy, ze hoho. i myślę, że to dlatego, że "w końcu jakiś człowiek".

ale jakoś sie już przyzwyczaili....

[B]edit:[/B][B]
[COLOR=#000000]Hej uwaga! znów mam możliwość załatwienia darmowych usg narządów wewnętrznych dla psów i kotów w ramach warsztatów specjalistycznych dla weterynarzy. odbędą się w tę niedzielę - 9 marca w w Hotelu Groman, Al. Krakowska 76 w Starym Sękocinie (Warszawa). Chętnych proszę o PW.[/COLOR][/B]

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']A pewnie, że jest przecudowny! :) a najbardziej uwielbiam kiedy idzie za mną jak myśli, że nie widzę, odwracam się do niego a on w tej sekundzie staje, wlepia we mnie te swoje ślepia i wygląda dokładnie tak:
[IMG]http://e-fotek.pl/images/33900846727992631978.jpg[/IMG]



do tego macha nieśmiało ogonem. Idę wtedy dalej przed siebie po czym znowu się odwracam do niego i analogiczna sytuacja :D[/QUOTE]


uwielbiam to zdjęcie, to jego spojrzenie i ten krótki pycholek. Psiak ma taki wyraz pyska, że nie można o nim zapomnieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reksio7']uwielbiam to zdjęcie, to jego spojrzenie i ten krótki pycholek. Psiak ma taki wyraz pyska, że nie można o nim zapomnieć.[/QUOTE]

:)

Zrobiłam kilka zdjeć Dyniowi wczoraj ale dysponuję tylko telefonem i wcale nie super nowym modelem i wszystkie niestety wyszły zamazane.
Zauważyłam że Dynio najlepiej czuje się rano i najlepiej jak jeszcze nikogo nie ma a szczególnie mojego ONka który jest dość nadpobudliwy i szczekliwy ( w dodatku głuchy więc szczeka jeszcze głośniej bo nie wie że szczeka :D ), chodzi wtedy tak żwawiej i jest bardziej kontaktowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Dokładnie tak :cool2:. A mały Dynio wymiata :loveu:.[/QUOTE]

Dziękujemy :)

[quote name='Iv_']Marra, jakiej najbardziej potrzebujesz karmy dla Dyńka? Może i w tym miesiącu coś mi się uda dla niego ofiarować ;)[/QUOTE]

Dynio ponieważ jest prawie bezzębny je jedzenie gotowane, aktualnie dostaliśmy zapas puszek Animondy dla seniorów od przemiłej pani z fb, mieszam je z ryżem i warzywkami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reksio7']suchą karmę możesz namaczać i bedzie mięciutka. Jeszcze niedawno namaczałam starej suni, a potem nawet to miksowałam, bo była karmiona strzykawką.[/QUOTE]

No to też dobry pomysł, ale póki co Dynio jest mega zadowolony z puszek ;) miskę zwykle znajduję metr dalej od miejsca gdzie jedzenie kładę :) więc wcina aż miło :)
I przywitał mnie dziś nasz okruszek już o 6.30 :) robił ranny obchód po podwórku, trochę się zawstydził jak mnie zobaczył ale kiedy dojrzał miskę dziarsko biegł za mną z merdającą antenką :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']No to też dobry pomysł, ale póki co Dynio jest mega zadowolony z puszek ;) miskę zwykle znajduję metr dalej od miejsca gdzie jedzenie kładę :) więc wcina aż miło :)
I przywitał mnie dziś nasz okruszek już o 6.30 :) robił ranny obchód po podwórku, trochę się zawstydził jak mnie zobaczył ale kiedy dojrzał miskę dziarsko biegł za mną z merdającą antenką :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To są czary marry, od Dynia z podkulonym ogonkiem do merdającej antenki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']No to też dobry pomysł, ale póki co Dynio jest mega zadowolony z puszek ;) miskę zwykle znajduję metr dalej od miejsca gdzie jedzenie kładę :) więc wcina aż miło :)
I przywitał mnie dziś nasz okruszek już o 6.30 :) robił ranny obchód po podwórku, trochę się zawstydził jak mnie zobaczył ale kiedy dojrzał miskę dziarsko biegł za mną z merdającą antenką :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
ranny ptaszek :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...