Jump to content
Dogomania

Zuzia - Tricolorka pieszczocha szuka domu


irysek

Recommended Posts

pogubiłam się w tych rozliczeniach już, katastrofa, kotka na próbę w domku u takiej jednej pani kociary. tym razem z rudo białym kocurem. Zobaczymy co przyniesie jutro.

znikam męczyć się z rozliczaniem kosztów utrzymania i bazarków.

Dodam jeszcze, żeby nikt nie pomyślał sobie, że karmię ją jedynie saszetkami i suchym (bo tak wynika z paragonów).
daję jej jeszcze tuńczyka, różne mięsa (piersi, mielone), a ostatnio jadła też kukurydzę konserwową :D (tylko na to paragonów nie biorę, bo nie będę jej wyliczać pół piersi np.).

Edited by irysek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok, stanęło na tym, że koteczka jest na minusie 27,12zł.

zdjęcie kamienia 70zł
saszetki 10.05.14 9,98zł
saszetki 02.05.14 14,85
saszetki 04.04.14 13,35zł
saszetki 02.05.14 6,36

razem [B]- 141,66[/B]

wpłata [B]50zł[/B] Poker
mój bazarek [B]187,50zł[/B]

Koteczka jest 95,84zł na plusie

korekta kwoty bazarkowej, bo po długim czasie doszła wpłata od martini77 (10zł)

Edited by irysek
Link to comment
Share on other sites

A były o nią jakieś pytania z ogłoszeń? Mam maila od pana, ale nic nie wiem - tylko zapytanie czy jeszcze szuka domu. Podam mu Twój nr telefonu i z grubsza opisałam sytuację. Dobrze żeby Zuzia dogadała się z kocurkiem, ale jak nic z tego nie wyjdzie, warto mieć coś w zanadrzu ;)

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']A były o nią jakieś pytania z ogłoszeń? Mam maila od pana, ale nic nie wiem - tylko zapytanie czy jeszcze szuka domu. Podam mu Twój nr telefonu i z grubsza opisałam sytuację. Dobrze żeby Zuzia dogadała się z kocurkiem, ale jak nic z tego nie wyjdzie, warto mieć coś w zanadrzu ;)[/QUOTE]

był telefon, ale pani jakaś niewyraźna była. Pani u której teraz jest kotka ma głowę na karku, ale niestety jej kocur Maciek rzuca się na kotkę. poprzedniej nocy podzieliła mieszkanie, że spała z kocurem, miał dla siebie pokój i loggię, a kotka resztę. dziś śpi z kotką, a kocur ma resztę mieszkania. mówi, że jest super, je ładnie, załatwiła się, przytula się, tylko kocur się na nią rzuca.

coś czuję, że wróci i będziemy szukać domu bez innych kotów :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy jak to będzie. Najgorsze, że jakbym miała ją odebrać to krucho teraz przez kolejne 4 dni z czasem. Katastrofa.

Maruda dzięki za ogłoszenia, jesteś kochana. Z moich jakoś nie ma tak wielkiego odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Jutro zadzwonię do pani wypytać czy Maciek rzuca się nadal na Zuzkę. Jeśli tak, to państwo z Wojnowa są na nią chętni. Jutro też do tych państwa zadzwonię i wypytam dokładnie jakie u nich warunki, bo dziś byłam na komisji i nie bardzo mogłam rozmawiać. Wiem jedynie, że mają dom w szeregówce i pytał mnie pan czy koteczka wychodzi na dwór. Hm, no i nie wiem za bardzo, bo na balkon wychodzi, ale na dwór to już się boi. Nie chciałabym też, żeby wyszła i się zgubiła u nich albo, żeby auto ją potrąciło. Pan spytał o wiek kotki i mu pasował :)
No nic, nr zapisałam, jutro będę dzwonić w oba miejsca. A nuż u pani koty się dogadały, to można by inną tri podesłać do państwa.

Link to comment
Share on other sites

u kotki zmienia się jak w kalejdoskopie. dom z wojnowa się wycofał, a pani, kiedy powiedziałam jej o feliway, postanowiła go nabyć i dać kotom szansę. szczęśliwa była naprawdę, kiedy zdradziłam jej, że jest taki preparat :) córka jej kupi, bo ona nie ma komputera.

Link to comment
Share on other sites

A masz jeszcze jakąś trikolorkę na oku ;)- mam maila od zainteresowanej pani - tylko tam też jest kocurek.
Irysku, jak będą jeszcze jakieś pytania, przekierowywać do Ciebie? Masz tam jeszcze w okolicach coś na oku?

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Czy mam coś na oku, czyli, że co? Muszę podjechać do schronu, zobaczę co tam siedzi. Ogólnie chciałabym jakiś nowy tymczas, bo pusto w domu, ale nie wiem skąd wziąć, żeby np nie brać ze schronu teraz. np. jakieś kociaki. Może ty masz pomysł jakiś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']Czy mam coś na oku, czyli, że co? Muszę podjechać do schronu, zobaczę co tam siedzi. Ogólnie chciałabym jakiś nowy tymczas, bo pusto w domu, ale nie wiem skąd wziąć, żeby np nie brać ze schronu teraz. np. jakieś kociaki. Może ty masz pomysł jakiś :)[/QUOTE]
Szukaj na mieście, w krzakach.
Ja mam małą kicię, płakała w centrum. :roll:

Link to comment
Share on other sites

no niestety jutro po nią jadę, Feliway uspokoił kocura, za to pobudził kotkę, dziś rano fest się na niego rzuciła.

podeślij mi smsem nr do tej pani, która była chętna na kotkę :) Przedzwonię do niej i się dowiem co i jak. Jeśli to jeszcze aktualne, oby.

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłam Mrytce saszetki za 14,85zł w rossmanowej promocji.

Kontaktowała się pani w jej sprawie, ma ją zabrać na próbę za około 10 dni. Ma swoje 3 koty, ale mieszka z mężem w 250m domu, a koty jej głównie siedzą na dworze, zachodzą jedynie czasem coś zjeść, bo nawet i na dworze się załatwiają. Miała koteczkę przytulaskę, niestety auto ją załatwiło. Taki dom byłby ok, koteczka boi się być na dworze, byłaby pupilką pani. Zobaczymy co czas pokaże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']Zakupiłam Mrytce saszetki za 14,85zł w rossmanowej promocji.

Kontaktowała się pani w jej sprawie, ma ją zabrać na próbę za około 10 dni. Ma swoje 3 koty, ale mieszka z mężem w 250m domu, a koty jej głównie siedzą na dworze, zachodzą jedynie czasem coś zjeść, bo nawet i na dworze się załatwiają. Miała koteczkę przytulaskę, niestety auto ją załatwiło. Taki dom byłby ok, koteczka boi się być na dworze, byłaby pupilką pani. Zobaczymy co czas pokaże.[/QUOTE]

To pani z ogłoszenia na Tablicy, podałam jej Twój nr - tak pomyślałam, ze skoro kotów rezydentów praktycznie nie ma, to może warto spróbować.

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...