Jump to content
Dogomania

Minęło 3 lata od zniknięcia Borysa


Kinnia1

Recommended Posts

przypadkiem tu jestem. i rozumiem żal i wściekłośc. jak szukalismy niewidomego pietii (do teraz zaginiony), to też na puszczy wołalismy o pomoc. zryw był jeden, słit focie z poszukiwań na fb odbębnione i cześć. ale to już było za póżno tak czy siak. dzień i dwa po zaginięciu ludzie go w okolicach widzieli (ale tego dowiedzielismy sie później) a wtedy było nas za mało, zeby być wszędzie.

i ja jestem zła na psiarzy z, bądź co bądź, stolicy. siła rzeczy tutaj jest nas najwięcej. ale ludziom sie nie chce. chce sie kilku osobom. i te kilka osób z nami było, ale to za malo, za mało.

nie znam sprawy, bo tak weszłam pod koniec wątku,ale skoro dt takie "tajemnicze" w kwestii okoliczności zaginięcia, to skąd pewnośc, ze borys zaginał?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wawer to Warszawa wiec powinny trafic na Paluch, ogloszen na Izbickiej nie ma nawet jednego. Bylam pod cmentarzem mialam niestety tylko jedno ogloszenie ze zdjeciem wiec moglam tylko pytac i to malo kogo bo padalo, nic jednak pozytywnego nie wnosze :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='sleepingbyday']przypadkiem tu jestem. i rozumiem żal i wściekłośc. jak szukalismy niewidomego pietii (do teraz zaginiony), to też na puszczy wołalismy o pomoc. zryw był jeden, słit focie z poszukiwań na fb odbębnione i cześć. ale to już było za póżno tak czy siak. dzień i dwa po zaginięciu ludzie go w okolicach widzieli (ale tego dowiedzielismy sie później) a wtedy było nas za mało, zeby być wszędzie.

i ja jestem zła na psiarzy z, bądź co bądź, stolicy. siła rzeczy tutaj jest nas najwięcej. ale ludziom sie nie chce. chce sie kilku osobom. i te kilka osób z nami było, ale to za malo, za mało.

nie znam sprawy, bo tak weszłam pod koniec wątku,ale skoro dt takie "tajemnicze" w kwestii okoliczności zaginięcia, to skąd pewnośc, ze borys zaginał?[/QUOTE]


tutaj nawet o zrywie powiedzieć jest trudno - żal po prostu
masz rację, jak szukac pomocy to tylko u psiarzy - tak na logikę biorąc, niby kto Cię lepiej zrozumie?
i okazuje się, że niekoniecznie jest to prawda - dlaczego?
nie rozumiem tego

no własnie, co do zaginięcia wersji jest 3 - kazda inna na dodatek
i kazda absurdalna
nie wiem co mam o tym myśleć

trudne to jest dla mnie bardzo

na dzień dzisiejszy mój telefon milczy - wciąz szukam Brysa,
zaledwie kilka osób mi pomaga - co najdziwniejsze, z terenu Wawy jest tylko 3 osoby
przykre

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przykro mi.Oby się odnalazł i oby żył.Dla Ciebie życzenia abyś miała siły-dużo siły.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ogłaszam cały czas że Borys zaginął - dostałam odpowiedź na ogłoszenie - że może to Borys?

ale wydaje mi się że chyba nie - przeklejam

[URL]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-znaleziono/bielany/stary-psiak-blaka-sie-po-polu-od-kwietnia-pomocy-593879043[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Bożeee, od kwietnia błąka się po polach staruszek a ktoś się temu biernie przygląda?...[/QUOTE]


tacy są niestety ludzie :(

ja dostałam tylko link w odpowiedzi na moje ogłoszenie o tym że Borys zaginął nic więcej nie wiem o tym błąkającym się psinie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Bożeee, od kwietnia błąka się po polach staruszek a ktoś się temu biernie przygląda?...[/QUOTE]
Zachary, dziewczyna zglaszala psiaka szukala pomocy ja swoimi kanalami tez i....:-(
[url]https://www.facebook.com/justyna.czarnecka.988/posts/715258955183998[/url] ).

Link to comment
Share on other sites

Kora, dzięki za link do fb. Poczytałam, bo sama nie mam tam konta i widzę,że jednak ktoś, coś próbuje...może uda się mu pomóc, zanim nadejdzie koniec...On wiekowy jest, pewnie zakleszczony strasznie...i od ludzi nic dobrego nie zaznał albo stał na łańcuchu, pilnował a na stare lata wywalony...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cały czas ponawiam ogłoszenia że Borys zaginął i dzisiaj otrzymałam taką odpowiedź - nie wiem czy to żart czy nie ale z komórki nie odpala mi się link podany w treści maila:


Wiadomość od: Hanna, [email][email protected][/email]
Strona ogłoszenia: [URL="http://warszawa.lento.pl/zaginal-borys-warszawa-wawer,1745400.html"]Zaginął Borys Warszawa Wawer[/URL]
[B]Treść zapytania:[/B]
Witam, Wiem gdzie jest Ten Piesek zrobiłam mu zdjęcia. Oto jego zdjęcia i adres gdzie przebywa. [url]www.bit.do/zdjecia[/url] Pozdrawiam Hanna P.S Nie chcę też nagrody liczy się dobro,a nie pieniądze. Nie zadzwonię mam pustą kartę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Mnie też z kompa się nic nie otwiera. A nie możesz zadzwonić na ten nr?[/QUOTE]


Ale ja nie mam żadnego numeru!
podany jest mail z jakiego dostałam wiadomość więc osoby zainteresowane powinny się skontaktować - ja tylko przekazałam maila jakiego dostałam na ogłoszenie jakie zrobiłam dla Borysa więc niech ktoś odpowiedzialny za psa się skontaktuje z tą osobą - chyba najlepiej będzie jak osoby odpowiedzialne za psa bezpośrednio się skontaktują bez mojego pośrednictwa - tak sobie to wyobrażałam wklejając tą informację tu właśnie bo sprawą Borysa się nie zajmuję poza odświeżaniem ogłoszeń i wysłaniem wcześniej kilku zapytań do okolicznych schronisk - o czym pisałam tu na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Cały czas ponawiam ogłoszenia że Borys zaginął i dzisiaj otrzymałam taką odpowiedź - nie wiem czy to żart czy nie ale z komórki nie odpala mi się link podany w treści maila:


Wiadomość od: Hanna, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Strona ogłoszenia: [URL="http://warszawa.lento.pl/zaginal-borys-warszawa-wawer,1745400.html"]Zaginął Borys Warszawa Wawer[/URL]
[B]Treść zapytania:[/B]
Witam, Wiem gdzie jest Ten Piesek zrobiłam mu zdjęcia. Oto jego zdjęcia i adres gdzie przebywa. [URL="http://www.bit.do/zdjecia"]www.bit.do/zdjecia[/URL] Pozdrawiam Hanna P.S Nie chcę też nagrody liczy się dobro,a nie pieniądze. Nie zadzwonię mam pustą kartę.[/QUOTE]
Dziewczyny, to jest zwykłe oszustwo. Żeby ściągnąć plik, trzeba podać numer telefonu, na który przychodzi kod. Tym samym wykupuje się jakąś płatną usługę. Identyczny mail dostała dziewczyna na miau: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=163426&p=10691588#p10691548[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caragh']Dziewczyny, to jest zwykłe oszustwo. Żeby ściągnąć plik, trzeba podać numer telefonu, na który przychodzi kod. Tym samym wykupuje się jakąś płatną usługę. Identyczny mail dostała dziewczyna na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=163426&p=10691588#p10691548[/URL][/QUOTE]


ehh - czyli dlatego komórka mi linku nie odpalała.... bo zabezpieczenie jakieś pewnie jest :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...