Jump to content
Dogomania

Staruszek TOLO traci wzrok,może stracić życie ... Liczy się każdy dzień !!!


wiewoira

Recommended Posts

Z tego co mi wiadomo nasz Misio ma się dobrze,dogląda porządku Dexterce na podwórku,nie ma to tam to Tolo musi mieć wszystko pod kontrolą ;) No i oczywiście jest bardzo z siebie dumny że jest takim wspaniałym stróżem tak pięknym jak i upartym hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Z tego co mi wiadomo nasz Misio ma się dobrze,dogląda porządku Dexterce na podwórku,nie ma to tam to Tolo musi mieć wszystko pod kontrolą ;) No i oczywiście jest bardzo z siebie dumny że jest takim wspaniałym stróżem tak pięknym jak i upartym hihihi[/QUOTE]
Hi, hi, mądra głowa;):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja już podpisałam dawno ;)
Toleczkowi wysłałam kasiore na zakup Trocoxili który Dexyerka załatwiała.
Jeśli chodzi o deklaracje stałe to ta garstka osób które się ostały czyli Sklep Vipet,Anna Polak,Ania Jastrzębska,Kasia Martyniak,Raczyna,asikowa- wszyscy wpłaty na czerwiec dokonali za co baaardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

żwacze dla Tolusia zakupione, chłopak je uwielbia , choć w tej wielkiej paczce zdarzają się twarde kawałki , a Tolusia zęby pozostawiają wiele do życzenia , dlatego też nieco twardsze dostaje Juras a mięciutkie trafiają do niedźwiadka .Zapłaciłam za nie z wysyłką 22,60zł , więc zostało mi 7,40zl. Tolek nie zbyt chętnie wraca do kojca, dletego też staramy się mu dac jak najwięcej wolności. Od rana do późnego wieczorka Tolek śmiga sobie od krzaczka do krzaczka, chowa sie pod nimi szukając ochłody w te gorące dni. Trocoxil ma dotrzeć do nas początkiem przyszłego tygodnia , a właśnie pod koniec musimy podać mu nową dawkę.

Link to comment
Share on other sites

Dla Tolusia dotarły dwie tabletki Trocoxilu po 90zł :) Wczoraj dostał pierwszą z nich , za miesiąc kolejna. Czuje się bardzo dobrze, nie zauważam w dalszym ciągu żądnych efektów ubocznych. Tak bardzo bałyśmy się z Wiewoirą,że lek będzie mu likwidował ból, ale rozwalał układ trawienny , na szczęście chłopak ma jeszcze silny organizm. To jego 3 trocoxil, za kolejne 3 będziemy musieli zrobić przerwę i przebadać Toleczka dokładnie. Do albumu wrzuciłam kilka zdjęć , między innymi z czesania , które Tolek uwielbia. Zdarza mu się nawet w trakcie zasnąć i głośno chrapać.
Przypominam o wydarzeniu psiaka-> [url]https://www.facebook.com/events/243105879200570/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za info Dexterko ;)
Kolejne tabletki jak co to będę kupować u mnie za 96 zł

Może ma ktoś pomysł na bazarek dla Niedźwiadka ???
Ja nestety z powodu remontu i przeprowadzki która trwa i trwa i końca nie widać :( mam ograniczony dostęp do neta a szczególnie do dogomani bo nie mogę się zalogować korzystając z fona :( :( :(
Proszę ciocie kochane pamiętajcie o naszym Toleczku !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']jaki jest stan finansów ? bo z pierwszego postu nie bardzo mogę to wyczytać[/QUOTE]

Stan z 1.06.2014 to 1020,84
od tego odjąć wpłatę na hotelik i dwa trocoxile ...
Jak tylko bedę miała trochę luzu to podliczę finanse chłopaka bo troszkę wpłat jednorazowych doszło no i przybyła nam jedna deklaracja stała 30 zł od Joasi Badury z fb która jest naszą czynną wolontariuszkom w schronie ;) Najlepiej jest mi to robić pod sam koniec miesiąca bo wtedy zazwyczaj mam już wszystkie wpłaty bo nie wszyscy są tak wzorowi jak nasze ciocie z dogo które płacą ledwo się miesiąc zaczyna za co jestem baaaaardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Powitanko u Tolusia :)

W poście 1 uzupełniłam wpłaty i wypłaty,na dzień dzisiejszy Tolek ma 932,91 zł.Na ma jeszcze wszytkich włat na lipiec,jeśli dojdą to bedzie 1140,91 zł
Pozdrawiam wszystkich serdecznie a najcieplej i najmocniej Toleczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Toleczku jestem u Ciebie po dłuższej przerwie :)

Uwierzcie że remont i przeprawadzka to rzecz straszna,tym bardziej mając 3 dzieci i zwierzaki - masakra no :shake:

Ale już zostały resztki do ogarnięcia i co najważniejsze załatwienie stałego dostępu do neta a to też nie lada wyczyn na tym pięknym bo pięknym ale krańcu śiata :)

Dziękuję ciocinkom za wpłaty :)

Z jednej strony przybyło nam deklarowiczów z drugiej niestety ubyło- mam tylko nadzieję że to wakacyjne zapomnienie ...
Było również trochę wpłat jednorazowych za co wielkie dzięki :)
Wszystko uzupełnie jak znowu uda mi się skorzystać z neta :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...