Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

[quote name='danusiadanusia']dziewczyny musimy uzbierać jeszcze deklaracje!!! PANDORKA ma[COLOR=#ff0000] stałych 45,- zł. a domek kosztuje 140,- zł. dla niej :(:(kto jeszcze wspomoże dziewczynę? [/COLOR][/QUOTE]

[quote name='danusiadanusia']błagam o pomoc finansową! zbieramy deklaracje i wpłaty jednorazowe! miejsce w hoteliku czeka a brakuje pieniędzy!! a gdzie transport, to jest ok. 800 km:(:( musimy coś działać!!!![/QUOTE]

kto pomoże?
zrobię bazarek w opcji KT, ale z tydzień pewnie potrwa zanim będą jakieś pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']tak, tylko co będzie dalej:( jak ona ma tylko chyba 45,- zł. deklaracji:(:( co z nią robić?[/QUOTE]

Moim zdaniem kwota 140 zł jest niska w porównaniu do innych hotelików.

Brakuje 95 zł stałych deklaracji. Może udało by się bazarkami "załatać"???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dam 20zł stałej...[/QUOTE]

o Boże!!! jak się cieszę:):) bardzo dziękujemy :):) Pandorka też ma bliżej do hoteliku:):) kto jeszcze będzie aniołem dziewczynki? pomóżmy jej.. w niedzielę jak dobrze pójdzie planuję zabrać ją ze schroniska razem z Kluseczką:):) mamy mało czasu o pieniążków brak:(:(

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu z zaproszenia z końcem miesiąca ok.25 prześle jednorazową wpłatę tylko 15zł,bo u mnie też jest stałych psiaków cztery sztuki ,dwie podobne kluseczki i dwa duże lobek i owczarek ,więc nie mogę brać się za stałe deklaracje jest mi z tego powodu b.przykro:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besia11']Jestem tu z zaproszenia z końcem miesiąca ok.25 prześle jednorazową wpłatę tylko 15zł,bo u mnie też jest stałych psiaków cztery sztuki ,dwie podobne kluseczki i dwa duże lobek i owczarek ,więc nie mogę brać się za stałe deklaracje jest mi z tego powodu b.przykro:oops:[/QUOTE]
dziękujemy bardzo:) każda złotówka na wagę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...