Jump to content
Dogomania

NELA pojechala do DS :)


Sabina02

Recommended Posts

[quote name='beataczl']dlaczego juz dzis?[/QUOTE]

Wlasnie nie wiem... mial zabrac ją jutro. Ja zadzwonilam dzisiaj do schronu zeby poprosic zeby dali Neli adresowke, a Pani kierownik powiedziala mi ze Pan juz Nelę zabral o ok. 15-stej. Zjawil sie znienacka, nikt sie nie spodziewal. Ja bynajmniej nie mam nic przeciwko, ale bylam troche zaskoczona.

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Wlasnie nie wiem... mial zabrac ją jutro. Ja zadzownilam dzisiaj do schronu zeby poprosic zeby dali Neli adresowke, a Pani kierownik powiedziala mi ze Pan juz Nelę zabral o ok. 15-stej. Zjawil sie znienacka, nikt sie nie spodziewal. Ja bynajmniej nie mam nic przeciwko, ale bylam troche zaskoczona.[/QUOTE]

no to teraz jestem i ja w szoku... mogl chociaz napisac na mailu albo zadzwonic..
ja zaraz napisze na forum do Niego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']laski nie robi,od innych taka sama stawka ;)
tylko grzecznie zapytalam co sie stalo bo dzwonilas i sie martwisz...[/QUOTE]

Ja mu dalam 100 zl, bo sadzilam ze 70 zl to za malo. Ja mialam inna oferte transportu za 660 zl, bo tamta osoba miala jechac ta trasa specjalnie dla Neli, wiec to co Pan Andrzej bierze w porownaniu do tamtej oferty to nic. :)

Ja sie nie martwie, bo Ayame do niego zadzwonila i wszysko jest ok, tylko bylam zaskoczona jak sie o tym dowiedzialam. :)

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ja mu dalam 100 zl, bo sadzilam ze 70 zl to za malo. Ja mialam inna oferte transportu za 660 zl, bo tamta osoba miala jechac ta trasa specjalnie dla Neli, wiec to co Pan Andrzej bierze w porownaniu do tamtej oferty to nic. :)

Ja sie nie martwie, bo Ayame do niego zadzwonila i wszysko jest ok, tylko bylam zaskoczona jak sie o tym dowiedzialam. :)[/QUOTE]

wczoraj dostalam taka odp :)
wiec trzymam kciuki za dzisiejsza podroz !

"Witam,tak ,zabralem juz dzis Kulke,a teraz juz spi w domu na Kaszubach a w poludnie wyjezdzamy do Ket.jest spokojna"
wczoraj - 23:32

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']wczoraj dostalam taka odp :)
wiec trzymam kciuki za dzisiejsza podroz !

"Witam,tak ,zabralem juz dzis Kulke,a teraz juz spi w domu na Kaszubach a w poludnie wyjezdzamy do Ket.jest spokojna"
wczoraj - 23:32[/QUOTE]

Oh, to jedzie dopiero dzisiaj. Myslalam ze juz wczoraj pojechali. Beda pewnie na miejscu za pare godzin. :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe :) Fajnie.

Ma do kogo gadac po drodze.
Ja własniie wróciłam od lekarza... Dobrze, że udało się dziś, gdyby wizyta wypada jutro, byłby kolejny dzień czekania.
A tak juz jutro mój chłopak kupi dla Neli miski, a po pracy pojedziemy do Andrychowa...


aaa... Zapomniałam. Sabino, co z obróżka i adresatką? Życzysz sobie skołowanie czegoś?

Edited by Ayame Nishijima
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']zapytaj;)

mam info od p.Andrzeja:)

"jestesmy w podrozy, siedzi sobie spokojnie na przednim siedzeniu i mnie slucha, pozdrawiam"
Dziś - 20:18[/QUOTE]

Tak, oczywiscie. Jak Nela dojedzie to napisze do Pani kierownik ze dojechala i zapytam o sterylke.

Dzieki za wiesci od Pana. :)


[quote name='Ayame Nishijima']Hehe :) Fajnie.

Ma do kogo gadac po drodze.
Ja własniie wróciłam od lekarza... Dobrze, że udało się dziś, gdyby wizyta wypada jutro, byłby kolejny dzień czekania.
A tak juz jutro mój chłopak kupi dla Neli miski, a po pracy pojedziemy do Andrychowa...


aaa... Zapomniałam. Sabino, co z obróżka i adresatką? Życzysz sobie skołowanie czegoś?[/QUOTE]

Super, dzieki! :)

W schronisku dostala adresatke, a ode mnie ma szeleczki i smycz. :) Nela zostala rowniez zaczipowana w schronisku, wiec w razie czego to mozna ja przeskanowac. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']mam fotke na komorce z podrozy ale sie Nela smieje do P.Andrzeja musi niezle do Niej nawijac ! ;) :evil_lol::loveu:
[COLOR=#a9a9a9]tylko nie umiem przelozyc na dogo musze sie kiedys nauczyc[/COLOR]
chyba ze Komus przeslac ten mms?[/QUOTE]

Oj, jakbym chciała zobaczyć foteczke! Ja Ci mogę dać swój numer komórki, ale nie wiem czy będziesz mogła wysłać mms do USA. :niewiem:

A czy moglabys przesłać ta fotkę mi na e-maila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Oj, jakbym chciała zobaczyć foteczke! Ja Ci mogę dać swój numer komórki, ale nie wiem czy będziesz mogła wysłać mms do USA. :niewiem:

A czy moglabys przesłać ta fotkę mi na e-maila?[/QUOTE]

nie umiem z kom na swoj komp przerzucic niestety i kabel tez nie wiem gdzie..jestem na stancji ,wszystko w pudlach i worach...
tylko mms moge ale nie wiem czy przejdzie jak mi podasz swwoj nr bo mam nowa kom i nie wiem czy przesle zagranice? ale moge sprobowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']nie umiem z kom na swoj komp przerzucic niestety i kabel tez nie wiem gdzie..jestem na stancji ,wszystko w pudlach i worach...
tylko mms moge ale nie wiem czy przejdzie jak mi podasz swwoj nr bo mam nowa kom i nie wiem czy przesle zagranice? ale moge sprobowac[/QUOTE]

Nie wiem jaki masz telefon, ale jak masz smartfona to jest mozliwosc wyslania fotki na e-maila bez kabla.

Jak nie, to moze sprobuj wyslac go na moja komorke: 001 908 906 90 72. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...