Jump to content
Dogomania

NELA pojechala do DS :)


Sabina02

Recommended Posts

Ayame, napisalam "ostatni etap", bo nikomu malej juz nie oddam... :nono: Ale mam nadzieje, ze ten etap bedzie baaaaardzo dlugi. :)

Skoro moj wujek do Ciebie nie wrocil, to znaczy ze Nelka w tej chwili jest juz w Monachium. :) Wylądowaly o 14:37 czasu lokalnego, a odlatują z Monachium o 15:30. :)

Kaori jest cudna!!!!! :loveu: Teraz nareszcie szop jest tylko dla niej. Wygląda jakby chciala powiedziec: "no wreszcie pozbyli sie tego 1/6 psa". Haha!!!

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

Mhm... Bylam w domu do 15:30.
W koncu musialam się zebrac do pracy.

Tak więc wygląda, że Nelka jest w drodze. Zal mi jej troszkę ze względu na owe "porzucenie" i trudy podróży. Ale jak pomyślę co czeka moje psisko jeśli dostanę robotę w USA czy Kanadzie... to tym bardziej trzymam kciuki za ten dziś wyslany Sztokholm. ;)

Kaori... no cóż. Sklamalabym pisząc, że jest przygnebiona. ;)
Zostala z calym mieszkaniem i szopem tylko dla siebie.
a ja czulam się strasznie dziwnie idąc na spacer z tylko jednym psem, na którego w dodatku w ogole nie trzeba uważać. strasznie!

Link to comment
Share on other sites

Ayame, jesli kiedys bedziesz w naszych okolicach, to oczywiscie serdecznie zapraszamy. :) Nela pewnie padnie z zachwytu, a i nam bedzie milo Cie goscic! :)

Mama z Nelka juz sa w drugim samolocie. Odlecial na czas, bez opoznien, czyli paszport dzieki Bogu okazal sie niepotrzebny. :)

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie sprawdzalam lot na stronie Lufthansy, tam jest mapka trasy samolotu i gdzie on sie w tym momencie znajduje. Wyglada na to ze Nelunia leci teraz nad Irlandia. :)

[URL]http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/us/info_and_services/flightinfo/arrivals_departures/application/!ut/p/c5/04_SB8K8xLLM9MSSzPy8xBz9CP0os3hnf0PLMI9QZzNzb29DA0d_J093F2dnM2d3A6B8JE55b2MDArq99KPSc_KTgPaEg2zGrdbACK-8t58BfnknAvqNofoNcABHA30_j_zcVP2C3IjKYM_MgHRHRUUAALl4JQ!!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[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']No to czekamy na przylot i pierwsze wrażenia ,Twoje i malucha.Ta co nie dane jej było zostac" amerykanką" śpi słodko wcisnieta za moimi plecami :)i chrapie.Obie trzymamy kciuki.[/QUOTE]

Ecia ma szczescie Halciu, mowie Ci... ciezkie jest zycie emigranta. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ecia ma szczescie Halciu, mowie Ci... ciezkie jest zycie emigranta. :evil_lol:[/QUOTE]

Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma... Choć ci, co ostatnio wyjechali z polski raczej sobie chwalą. (Przynajmniej moi znajomi)

Ale ja Wam chciałam napisać, ze wyjazd Neli był zaplanowany idealnie. Dopadł mnie jakis wirus chyba. Nie byłoby juz dłuich spacerów...
Urwałam się wczesniej z roboty bo byłam zmęczona. Miałam kończyć jutro a tu nie wiadomo co jutro będzie :( Zaglądnę na watek rano.

Dbranoc :)

Link to comment
Share on other sites

Szczescia kochane [URL="http://www.dogomania.pl/component/odudecard/odudecardshow/32/822.html"][IMG]http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/dzieki5ss.jpg[/IMG][/URL] :bye::bye:jak się radujemy ze Nelunia już u mamuńki :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Nelka jest już ze mną! :multi: Wszystko poszło bez problemów. Jutro napisze wiecej, bo teraz mamy tu dużo wrażeń. :)[/QUOTE]

to Nelcia już Amerykanka :evil_lol:
napisałaś post o 2:44 , czyli u was była wtedy 20:44 ?

Link to comment
Share on other sites

Nooooo! SUPER!!!!Wiecej oczekiwań niz podróży.Nela chyba łatwiejsza "w obsłudze"i zaznajamianie nie wyjdzie długo.Etka do mnie przylgneła moment,ale poznawanie jej dłuuugo trwało i jeszcze trwa,a jestesmy razem /jutro/3 m-ce :)A głebokie lęki niewidoczne niby na codzien co rusz "wyłażą".I wieczna asysta.

Link to comment
Share on other sites

Ja też się bardzo bardzo cieszę :) I niecierpliwie czekam na relacje. U mnie Nela potrzebowała zaledwie kilku dni, żeby się przykleić za pomocą serducha. Więc spodziewam się, ze pojutrze będzie wpatrzona w Sabinę jak w obrazek :)

U mnie pusto: wczoraj wychodząc z kuchni po zgaszeniu światła zastanawiałam się, czy nie nadepnę maleństwa, a mój chłopak rzucił sie błyskawicznie na kuleczkę ziemniaczaną, która mu upadła, az się poparzył, a wszystko to dlatego, zeby ten "Mały Odkurzacz" nie wciągnął akiego gorącego... - Siła przyzwyczajenia. Za kilka dni nam minie.

Link to comment
Share on other sites

No juz odespalysmy i jestesmy po sniadanku. :) Teraz Nelunia sobie spi w na podlodze w miejscu, ktory sobie ulubila. Torba lezy w fajnym, zacisznym miejscu, jednak Nela ją kategorycznie odrzucila. :niewiem:

No, ale od początku... Podroz samolotem przebiegla bez zadnych problemow i pod wzgledem dokumentow i pod wzgledem zachowania Nelki. Mama powiedziala ze Nela to Aniol nie pies. :angel: Siku ani kupki w samolocie nie bylo, nawet nie zalatwila sie po wyjsciu z lotniska, dopiero to zrobila u nas na ogrodku. Moja mama spryciula zalatwila sobie wozek inwalidzki na lotnisku, z czym wiaze sie pierwszenstwo odprawy celnej i wyjscia. Tak ze ledwo z siostra zajechalysmy na lotnisko to mama wyszla, a zwykle sie troche czeka.

Jak zajechalysmy do domu to najpierw pozwolilismy Neli obczaic dom bez obecnosci moich dwoch suniek zeby nie bylo za duzo wszystkiego na raz. W tym czasie TZ zabral sunie na pole. Po jakies chwili sunie wrocily i o ile Maja podbiegla do Neli, powachala ja i poszla dalej, o tyle Daisy odrazu chciala pokazac kto tu rzadzi, a Nela tez jej nie pozostawala dluzna. Udalo mi sie jednak rozbroic to spięcie i teraz obie sunie poprostu schodza sobie z drogi.

W nocy Nela miala biegunke (zapewne na tle nerwowym, bo wczoraj wieczorem kupa byla ladna). Wstalam rano i zobaczylam brzydka kupe na parkiecie tuz obok dywanu. Dzieki Bogu o dywan nie zachaczylo. ;) Moja Kasia miala to samo po przyjezdzie. Jak nie minie jej ta biegunka za pare dni, to wezme ja do weta, choc narazie nie chcialabym jej tym stresowac. Za chwile ide z dziewczynami na spacer, to porobie dla Was fotki.

Aha, Nela awansowala z bycia tym mniejszym psem w domu, na najwiekszego. :evil_lol: Tak, tak Nela jest wieksza od mojej Daisy i Majki. :)

A tak w ogole to nie wiem dlaczego, ale wolam Nele imieniem mojej poprzedniej suni Kasi
[*]. Wciaz tesknie za Kasia moja... :(

[B]Ayame[/B], zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia kochana.

[B]Malgos[/B][B]ka[/B], dziekuje Ci za poruszenie kwestii dokumentow dla Neli, bo choc passport rzeczywiscie nie byl potrzebny, to jednak pracownicy Lufthansy nie mieli o tym pojecia. :niewiem: Dopiero pomogl ten e-mail, ktory dostalam od lotniskowego weta z Monachium, bo Ayame go wydrukowala dla mojej mamy. Gdyby nie Ty, to nie nawiazywalabym kontaktu z Monachium.

[B]Doda_[/B], jak pisalam moj poprzedni post to u nas byla 21:44, bo u nas juz byla zmiana czasu na letni, wiec chwilowo jest miedzy nami 5, a nie 6 godzin roznicy. ;)

Narazie jedna fotka. Pierwsze kroki Neli na Amerykanskiej ziemi jeszcze na lotnisku. Biedulka jeszcze przerazona. :sad:


[IMG]http://i58.tinypic.com/6eqctv.jpg[/IMG]

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

Oooo... jakie smutne oczka. Ale to jeszcze na lotnisku, więc miała prawo taka być.
Mam nadzieję, ze szybciutko się odnajdzie i pockocha swoja Panią całym Nelkowym serduszkiem. (A musi je mieć nieproporcjonalnie duże :))

Charakterek... No cóz. Z Kaori Nela też próbowała, ale tylko na początku. Później zdarzyło Jej się upomnieć się o więcej miejsca kiedy była przy mnie, albo pilnowac jedzenia i wtedy instynkt samozachowawczy zanikał. Ale nie zdziwię się, jeśli Nela będzie rządzić.

Hmmm... Największy pies. No nieźle... :) "Moja" Kruszynka - największym psem... hihi

Link to comment
Share on other sites

Dzielna jesteś, Nelunia. :loveu:
Ayame, tak myślałam, co poczujesz, gdy zobaczysz te smutne, wystraszone oczka... :sad:
Klika dni i będzie dobrze.
Wcale się nie dziwię, że Nela torby nie lubi... Po takiej długiej podróży. :evil_lol:
Wszystkiego dobrego, Największy Psie Sabiny. ;)
Sabina, tytuł wątku trzeba zmienić! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że wszystko się ułożyło. Teraz Nelunia pokocha swoją nową Panią i będą wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
Trochę się martwiłam o te dokumenty tzn ich brak, ale wiesz, i tak byś ich nie dostała :(
w powiecie krakowskim panuje wścieklizna (było obwieszczenie), wystawianie świadectw dla zwierząt towarzyszących jest wstrzymane :(
Wszystkiego dobrego dla Neli i całej rodziny.
Czekam na fotki Twojego zwierzyńca.

Link to comment
Share on other sites

Bylysmy dzisiaj na pierwszym spacerku i rzeczywiscie Nelunia je uwielbia. :loveu: W domu nie czuje sie pewnie, ale na spacerku byla w swoim zywiole! :) Poczatkowo szla na linkowej smyczy, ale nawet na smyczy sie pilnowala i ogladala za mna, wiec po jakich 15 minutach spuscilam ja ze smyczy.

A to foteczki ze spacerku:

[IMG]http://s26.postimg.org/mpjp4m7u1/ddd20.jpg[/IMG]

[IMG]http://s26.postimg.org/ls4349hk9/image.jpg[/IMG]

[IMG]http://s26.postimg.org/x70k8vtwp/image.jpg[/IMG]

[IMG]http://s26.postimg.org/g42dr42ll/20pppppp.jpg[/IMG]

Wielkopies: :evil_lol:
[IMG]http://s26.postimg.org/5eooyuqsp/20p.jpg[/IMG]

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...