Jump to content
Dogomania

Misiątko - MA DOM !!!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc (chcociaż może trudno w to uwierzyć) sama nie za bardzo to rozumiem...:shake: Z racji mojej choroby mam bardzo luźny kontakt z Pawłem i Zosią, szczególnie odkąd nie maja już żadnego psa pod opieką...Nigdy nie miałam powodu żeby im nie ufać. Dzwoniłam do Pawła ale ma wyłączony telefon. Sądzę, że do wieczora będe wiedziała o co chodzi.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Pawłem. Sprawa wyglada tak: Misia była u rodziny Pawła i Zosi tylko tydzień bo niestety nie była akceptowana przez ich sukę. Zosia poprosiła o pomoc pajunię. Osobiście zawiozła Misię na ranczo i tam była z Misią przez 2 tygodnie żeby się Misia przyzwyczaiła. Mam oczywiście żal do nich, że mnie o tym nie poinformowano bo wychodze na głupka :angryy:
Podobno mnie nie poinformowano ze względu na moje problemy... żeby sie nie martwiła. Oczywiście takie tłumaczenie jest głupie bo ni9e jestem póki co umierająca :diabloti:

Dzieki tej całej głupiej sytuacji wiem "z pierwszej ręki" w jakich warunkach przebywaja psy na ranczo i wiem, że Misia ma się całkiem dobrze.
jeżeli ktoś chce dowiedziec sie dlaczego paweł zadecydował o zawiezieniu Misi do pajuni to moge go skontaktować z nim osobiście.

Misia z Zofią:

[URL="http://img227.imageshack.us/my.php?image=96028578mx6.png"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4734/96028578mx6.th.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

No na temat tego rancha, to są różne opinie, np. taka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9713042&postcount=56[/URL]

Misiątko jest traktowana jak "towar przechodni" - trochę tu, trochę tam... biedna psina... czy ktoś z tych, co Ją tak przewożą z miejsca na miejsce spróbował choć pomyśleć, co Ona czuje?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Kanzaj, już nie chciałam poruszać tematu działalności pajuni... To bardzo kontrowersyjny temat... Nie ma sensu rozpoczynać go na tym wątku. Misiątku z całą pewnością w ten sposób nie pomożemy.[/quote]
Tak, wiem. Tylko śledzę losy tej suni od dawna i strasznie mi Jej żal...

Link to comment
Share on other sites

Kanzaj, jezeli juz cytujesz te oszczercze szkalowania naszego przytuliska, mojego bylego pracownika Ibaneza, z ktorym rozstalismy sie w bardzo niemily sposob i po ktorym zbierane sa jeszcze do tej pory butelki po alkoholu i pozostale brzydkie zdjecia na computerze ( np. psich odbytow i inne), to dziwne, dlaczego nie zacytujesz mojej odpowiedzi na ten oszczerczy post. Bardzo subiektywne i nieuczciwe to z twojej strony:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9714678&postcount=84[/url]

jesli chodzi o Misiatko, prosze bardzo skontaktujcie sie z jej bezposrednia opiekunka - Pania Zofia lub Pawlem, moze sie zgodzi , abyscie Misiatko do siebie zabraly.
Misiatko jest bardzo biedne u nas, musi siedziec w klatce 1 x 1m, do jedzenia tylko szczury dostaje, od czasu do czasu troche kamieni na przekaske i stechla wode. Zreszta to widac na zdjeciach,zrobionych przeze mnie, ktore jedno z nich notabene zostalo zamieszczone bez mojego pozwolenia, naruszajac prawa autorskie. Jesli mozecie Misiatku lepsze warunki dac, Pani Zosia sie z pewnoscia ucieszy i pochwali za taka troske wirtualna o Misiatko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Kanzaj, jezeli juz cytujesz te oszczercze szkalowania naszego przytuliska, mojego bylego pracownika Ibaneza, z ktorym rozstalismy sie w bardzo niemily sposob i po ktorym zbierane sa jeszcze do tej pory butelki po alkoholu i pozostale brzydkie zdjecia na computerze ( np. psich odbytow i inne), to dziwne, dlaczego nie zacytujesz mojej odpowiedzi na ten oszczerczy post. Bardzo subiektywne i nieuczciwe to z twojej strony:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9714678&postcount=84[/URL]

jesli chodzi o Misiatko, prosze bardzo skontaktujcie sie z jej bezposrednia opiekunka - Pania Zofia lub Pawlem, moze sie zgodzi , abyscie Misiatko do siebie zabraly.
Misiatko jest bardzo biedne u nas, musi siedziec w klatce 1 x 1m, do jedzenia tylko szczury dostaje, od czasu do czasu troche kamieni na przekaske i stechla wode. Zreszta to widac na zdjeciach,zrobionych przeze mnie, ktore jedno z nich notabene zostalo zamieszczone bez mojego pozwolenia, naruszajac prawa autorskie. Jesli mozecie Misiatku lepsze warunki dac, Pani Zosia sie z pewnoscia ucieszy i pochwali za taka troske wirtualna o Misiatko.[/quote]
Pajuniu, pojawiłaś się na tym wątku z zamiarem kłótni? Mam nadzieję, że nie...
Wątek - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107503[/URL]
powinien chyba wystarczyć.

Opiekunowie Misiątka podjęli taką, a nie inną decyzję, a Ty dobrowolnie przyjęłaś sunię do swojego przytuliska i tym samym jesteś odpowiedzialna za jej dalszy los. Mam nadzieję, że dołożysz wszelkich starań, żeby znaleźć suni odpowiedzialny i kochający dom, który zrekompensuje jej dotychczasowe "pechowe" życie. Właśnie tego od Ciebie oczekują osoby zainteresowane losem Misiątka.
Zamiast bawić się w złośliwości i niepotrzebnie odbijać piłeczkę, zajmij się - chociażby wirtualnie - psiakami, które przyjęłaś do swojego przytuliska...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]zajmij się - chociażby wirtualnie - psiakami, które przyjęłaś do swojego przytuliska...
[/QUOTE]
prosze, wytlumacz mi, w jaki sposob mozna sie zajac zywymi psami, ktore wlasnie u mnie przebywaja - wirtualnie? Nie rozumiem tego. Moj poziom intelektualny jest zbyt niski na takie sformulowania.

[QUOTE]Mam nadzieję, że dołożysz wszelkich starań, żeby znaleźć suni odpowiedzialny i kochający dom, który zrekompensuje jej dotychczasowe "pechowe" życie. [B]Właśnie tego od Ciebie oczekują osoby zainteresowane losem Misiątka. [/B][/QUOTE]

Osoby [B]bezposrednio[/B] zainteresowane losem Misiatka, na pewno beda informowane o jej dalszych losach, a moze osoby tak zainteresowane losem Misiatka, rowniez zajma sie szukaniem dobrego domu dla Misiatka, a nie spoczna na laurach i beda wszystkiego ode mnie oczekiwaly.

Link to comment
Share on other sites

Pisząc - "zajmij się - chociażby wirtualnie - psiakami, które przyjęłaś do swojego przytuliska..." - miałam na myśli między innymi ogłaszanie psiaków w internecie, starania o adopcje wirtualne, poszukiwanie sponsorów itd.
Ale, Ty to wszystko na pewno wiesz i robisz. Może nawet wiesz dużo więcej i robisz dużo więcej.
Twoje zdanie - "Jesli mozecie Misiatku lepsze warunki dac, Pani Zosia sie z pewnoscia ucieszy i pochwali za taka troske wirtualna o Misiatko." też jest dla mnie mało klarowne.
Pajuniu, jeżeli potrzebujesz pomocy w szukaniu domu dla Misiątka, to zwyczajnie poproś o nią na wątku. Napisz o suni jak najwięcej aktualnych informacji i poproś o ogłoszenia. To chyba nie jest trudne i nie wymaga wyjaśnień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']
Kanzaj, jezeli juz cytujesz te oszczercze szkalowania naszego przytuliska, [B]mojego bylego pracownika Ibaneza[/B], z ktorym rozstalismy sie w bardzo niemily sposob i po ktorym zbierane sa jeszcze do tej pory butelki po alkoholu i[B] pozostale brzydkie zdjecia na computerze ( np. psich odbytow i inne),[/B] to dziwne, dlaczego nie zacytujesz mojej odpowiedzi na ten oszczerczy post. Bardzo subiektywne i nieuczciwe to z twojej strony:
[/quote]
:crazyeye:możesz wstawic te zdjęcia? mogą byc miniaturki chociaż

Link to comment
Share on other sites

Gdy tylko Przemek zgra je z compa, na plytke, wstawimy linki. Zdjec samych nie moge wstawic, ze wzgledu na naruszenie praw autorskich. Choc o tym musze z naszym adwokatem porozmawiac, gdyz zdjecia byly moim aparatem robione, na mojej pisiadlosci, zdjecia byly moich psow i zrobione bez mojego pozwolenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Gdy tylko Przemek zgra je z compa, na plytke, wstawimy linki. Zdjec samych nie moge wstawic, ze wzgledu na naruszenie praw autorskich. Choc o tym musze z naszym adwokatem porozmawiac, gdyz zdjecia byly moim aparatem robione, na mojej pisiadlosci, zdjecia byly moich psow i zrobione bez mojego pozwolenia.[/quote]
Proszę, żeby wstawiać je na wątku - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107503[/URL]

[CENTER][LEFT][B][COLOR=Black] Przypominam, że to jest wątek Misiątka.[/COLOR][/B][/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wydaje się to wręcz nieprawdopodobne:shake:

Misia jest traktowana jak PRZEDMIOT trafia z rąk do rąk:mad:

Na stronie 52. 53 i 54 jej wątku jest opisana sytuacja jaki to dobry domek będzie miała. A bebe chciała dać jej wprawdzie tymczasowy dom ale i
takby ominełaby tego przekazywania choć troche. Bebe nie dostała Misi z dziwnych powodów:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...