Jump to content
Dogomania

Misiątko - MA DOM !!!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwop']Origami przepraszam cię ale nie wydaje ci sie , że o tym powinna decydowac opiekunka Misi zosia/ Czy sadzisz, że w ostrowcu Misia bedzie mieszkać pod mostem?:angryy:
EOT[/quote]

Dziwnie iwop podchodzisz do losów Misiątka. Obym nie miała racji z tym schronem:mad: Będę szczęśliwa jeśli opiekunka Misi Zosia zaradzi temu najgorszemu. Tytuł wątku nic dobrego nie zapowiada:shake: Ale jak dajesz mi do zrozumienia to sprawa TYLKO Zosi i chyba twoja iwop!!!!!

Link to comment
Share on other sites

origami - nie rozumiem dlaczego dziwnie podchodze do sprawa\y Misi? o co tobie chodzi origami bo naprawde juz nie rozumiem...Chzesz koniecznie aby Misia została u niedpowiedzialnej Izy? Czy tez sugerujesz, że Zosia ma zamiar oddać ja do schronu do Mielca?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']iwop - po prostu nie wiemy co czeka teraz Misiątko i staramy się jakoś zaradzić. Jeśli Misia nie może zostać u malaizy, to gdzie sie podzieje? To pytanie, ktore nas nurtuje. Chcemy pomóc.[/quote]

Dziękuje :loveu:Bonsai . Ja dostawałam jakieś dziwne:shake: odpowiedzi od iwop

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']origami - ja pisałam ale widocznie nie doczytałaś... :oops:[/quote]

Doczytałam i to dobrze, tylko twoje iwop odpowiedzi wczoraj były nieraz jak z innej bajki. :oops:
Jak widać cała ta sprawa z biednym Misiątkiem była niejasna. Oto wypowiedz Bonsai
Bonsai: " iwop - po prostu nie wiemy co czeka teraz Misiątko i staramy się jakoś zaradzić. Jeśli Misia nie może zostać u malaizy, to gdzie sie podzieje? To pytanie, ktore nas nurtuje. Chcemy pomóc."

Link to comment
Share on other sites

Dostałam priva od jednej z dogomaniaczek z linkiem do psa który zostal zaadoptowany przez malaize. Przyznam, ze jestem w szoku i szkoda, ze nie wiedziałam tego wczesniej przed oddaniem Misi do adopcj...
To nie jest pierwszy pies z dogo, który został tak przez ize potraktowany. Frodo z tego wątku został w koncu oddany rodzicom izy bo podobno nie chciał mieszkać z nimi w nowym mieszkaniu...

Wateek Frodo: (od str 30 pojawiają sie problemy)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30901[/URL]

Czy nadal kto s ma w atpliwości?

chyba kłaniaja się czarne kwiatki...:(

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam, z wypowiedzi wnosze że pani nie ma pojęcia o wychowywaniu psów, widoczny brak konsekwencji i zasad , może ktoś z dogomaniaków mógłby sprawdzić w jakich warunkach mieszka frodo?w tej sytuacji warto sprawdzić co sie stało z pieskiem....

Link to comment
Share on other sites

Misia wróciła wczoraj do Ostrowca. Droge znisła nie najlepiej - cały czas sie trzęśła... Ona po prostu nie rozumie co sie dzieje. :shake: Misia zamieszka u rodziny Pawła. na razie jest osowiała i nie reaguje najlepiej - przez 4 miesiące pobytu w Warszawie przyzwyczaiła sie do tamtej rodziny... Ludzie powinni sie nauczyć, że pies to nie zabawka, którą sie reklamuje... Pies myśłi, czuje i tęskni.

Misia nie szuka domu. Zostaje tu gdzie jest. mam nadzieje, że szybko zapomni...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...