Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie znalazłam na NSF taki post:
[url]http://swinkimorskie.org/sforum/viewtopic.php?p=126897&sid=dc7f65555871fb319e3016f143a2d9a9#126897[/url]

"W fimie Daglesia w Zawierciu ul Brata Alberta 6 są do oddania świnki morskie za symboliczną złotówkę z likwidowanego mini ZOO." Jest tam też królik. Może ktoś z klubu mógłby tam zajrzeć, pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Możemy odpuścić, wszystkich świnkom w Polsce i tak nie uda nam się pomóc. Nadam Bebe, może jakieś DT w Katowicach, Krakowie i Częstochowie by się znalazły?
Tak przy okazji - za 2 tygodnie będą kolejne labo. Ja jestem wycięty na parę miesięcy - opieka nad kastratami (Benio w środę - 6 tygodni minimum z głowy, jak się uda, to drugie tyle z Batmanem).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']opieka nad kastratem???to Ty sam będziesz kastrował czy co ? i tyle czasu Ci to zajmie? no nie przesadzaj nie będziesz z nimi 24 h na dobe siedział i za łapę trzymał ;)
może Florida by wzieła??? haloooooo[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Za 2 tygodnie może wezmę 2 szt . jak transport bedzie . Powinnam już wrócic .

Link to comment
Share on other sites

o rany, cały dział !!!??? a baneru odsyłającego do pojedynczego posta na dogo będącego ogłoszeniem też nie dasz rady zrobić??? mógłbys go gdzies na str głównej wstawić
co do allegro - mam mieszane uczucia. juz szybciej gratke bym proponowała, e-metro czy inne serwisy ogłoszeniowe w necie. gdzies jest cały wykaz na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Jeżeli Bianka chce tymczasy to we Wrocławiu 27-28 jest wystawa, na pewno Asiaczki przyjadą i myślę, że zgodzi się przywieść ;) Palatina chyba też pisała o przyjeździe do Wrocławia w okoolicach 10-15 - chyba dobrze pamiętam?[/QUOTE]

Owszem jadę do Wrocka 12-13.09 i pisałam, że mogę przewieźć świnki, ale nie było żadnego odzewu.
A teraz już niestety nie mogę.
Mam już kilka transporterków ze szczurami do przewiezienia (na alloszczurze ludziska się rzucili na moją propozycję transportu jak na świeże bułeczki :eviltong:). Nie dam rady zabrać nic więcej (rąk mi brakuje).

Link to comment
Share on other sites

Elurinie myślę, że to żaden problem dodać dział Adopcje. Dodaj tak jak dodawałeś każdy inny (jak np. Gryzonie, Psy Koty) - tytuł folderu Adopcje, podtytuł Psy, Koty, Świnki Morskie, Króliki, Szczury, Chomiki, Myszy i Myszoskoczki, Fretki, Gady, Płazy, Rybki i Inne (tak jak Suche karmy, Ziółka itd). Jak za dużo kategorii to zmniejsz. Ja pododaję ogłoszenia. Będziemy je dodawać jak produkty. Zrobisz to?

Link to comment
Share on other sites

Wklejam tutaj i na makabrze:
Dotyczy świnek z Zawiercia - napisałam do Trapezika na lonce prośbę o jakieś bliższe informacje o tych świnkach w Zawierciu (adres, tel., cokolwiek).
Mogłabym wziąć na DT 3 lub 4 dziewczyny, bo ogranicza mnie liczba klatek. Dam znać jak coś będę wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...