Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:p Szelma juz u mnie od wczoraj, włąsnie ją dałam do starszych kolezanek, zeby nie siedziała sama ....



Bałam sie ze duze ja trochę pomęczą...a to ona je męczy :evil_lol: ... lata od jednej do drugiej ( tylko Wronce daje spokój) i wyrywa im trawe ... nie chce tej z "ziemi".. ona chce tą co Trufla albo Mysza jedzą :-x:siara::roflt: ... no po prostu mała SZELMA :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Helka już ok, uff. Ja chyba nieco nerwowa się zrobiłam.......

Młodociana japola drze aż miło, dziś bawiła się zabawką królika ( taką z dzwonikiem w środku ).Czasem jak ktoś znienacka pojawia się nad klatką, to jeszcze zwieje do domku, ale zaraz łypie...

Achaś no i hamakuje rzecz jasna:-)

Link to comment
Share on other sites

Jestem...zaraz wchodze na jej watek...mam juz jedna swinke...ale mam jeszcze jedna klatke na swinke.....mam male mieszkanie ale jak to ma jej pomoc...z tego co przeczytalam na watku jest juz za pozno:(jesli bedziecie miec jakas swinke w potrzebie na JUŻ z zabrza,katowic lub okolic to koniecznie dajcie mi znac...gg2581546 lub tel698811607

Link to comment
Share on other sites

Tak troche zbaczajac z tematu...nie mialby kto w warszawie przetrzymac 3dni starszego,nieduzego pieska,ktory zgadza sie z innymi zwierzakami?bo po 7latach w schronisku ma szanse na dom w warszawie...ale jego przyszla pani wraca dopiero w niedziele/poniedzialek a transport jest w czwartek...BŁAGAM POMOZCIE!

Link to comment
Share on other sites

[B]Jutro ma byc 16 laboswinek!![/B]

Dzis trzeba zdecydowac sie ile mozemy wziac... Te, ktorych nie wezmiemy, zastana [COLOR=Red]USPIONE[/COLOR]!!!

[SIZE=3]BARDZO PILNIE POTRZEBUJEMY DOMKOW TYMCZASOWYCH!![/SIZE]

Zglaszajcie sie juz teraz! Prosimy!! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Banerki do podpisu:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107004"][IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/tymczasy/dt100x128.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107004"][IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/tymczasy/dt100x200.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich.Jestem tu pierwszy raz.Mojej koleżance niedawno umarła świnka.Ponieważ bardzo to przeżyła,postanowiła,że już nie bedzie posiadała takiego zwierzątka.Ale świnki mają chyba magiczną moc i baardzo brakuje jej w domu odgłosów tego zwierzątka.Miała kupic ale skoro może pomóc to bardzo pragnie adoptowac prosiaczka.Jesli mogę, to w jej imieniu poproszę o jakiś kontakt do osób które zajmują sie adopcjami.Z góry dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Wejdź na forum Caviarnia - wprawdzie jest wyłączone, ale można czytać. Tam są zdjęcia świnek do adopcji. Większość użytkowników, którzy wydają świnki, jest też na Dogo, pod tymi samymi nickami.
A czemu tylko jedna świnka? Nie lepiej od razu dwie? To towarzyskie zwierzaczki, człowiek nie zastąpi im towarzysza...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję w jej imieniu za informację.Podejrzewam ,że da się namówic na drugą świnkę ale ja nie chcę tego robic, bo pół roku temu namówiłam ją na adopcje doga niemieckiego i teraz jak czasami suńka coś jej zmajstruje (czytaj pogryzie buty) robi groźną minę i mówi ,że gdyby nie ja miała by buty nadal :)).Zostawiam to osobom z adopcji:lol:

Link to comment
Share on other sites

OK. Najlepiej niech na razie wpisze się na tym wątku. Caviarnia powinna ruszyć za parę dni, to będzie mogła sobie wybrać prosiaczka lub dwa.
Trolko - ja nie tylko czytam, ale i piszę na tym "wyłączonym" forum. Nic nie rozumiem...
Proszę trzymać kciuki. Benio jutro będzie kastrowany. Trochę się o niego boję...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...