Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pucka69']neigh - czy możesz sie wyp[owiedziec na tego czy w czwartek przywieziesz mi swinka? i w czym on pojedzie do krakowa? mam szykowac dla niego koszyczek?

marzenko - strasznie sie ciesze ze świniak taki towarzyski :)[/quote]

W czwartek przywiozę świnka. Koszyczek mogę przywieźć .....ale wolałabym nie na zawsze, bo mam teraz zaświnienie .........z opcją wożenia do weta dwóch sztuk.....
Właśnie miałam zapytać jak mam wyposażyć prosię na drogę????? Pierwszy raz wysyłam świńskie dziecko w podróż......także poproszę wskazówki


Elurin odezwiesz się do Pauliny w sprawie tych kotów:mad: bo jak nie to talony idą dla innych.......

Link to comment
Share on other sites

neigh - to przywieź w czwartek - księgarnia od 10 - czy mam byc wczesniej? Skład Tanich ksiażek Koszykowa 59 między Lwowską a Halą Koszyki. Jestem mała, ruda, krzykliwa, w okularach i kiecce, krótko obcięta.
To pojedzie w moim koszyku - jak chcesz to daj mu jakąś marchewke i jabłko, trochę ziarna. Ja mu ten koszyk wyscielę brykietkami i trocinami i dam siana. i dam mu jakis kocyk czy kawałek ręcznika zeby nie zmarzł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Jeszcze nie. Może dziś...choć jak na transporter z Poznania czekam już trzeci tydzień...[/quote]

Myślałam, że sprawa transportera jest dawno załatwiona. Bo jak rozumiem chodzi o ten transporter, w którym przewożony był Samuraj i Ronin.... Transporter wraz z prośkami był przekazany Janie przez Bajon. Już poprosiłam Bajonka, żeby się zorientował co jest grane. Paczka, wg mojej wiedzy, dawno wyszła.... :shake:
Pozdr., Kulka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka_su1']Myślałam, że sprawa transportera jest dawno załatwiona. Bo jak rozumiem chodzi o ten transporter, w którym przewożony był Samuraj i Ronin.... Transporter wraz z prośkami był przekazany Janie przez Bajon. Już poprosiłam Bajonka, żeby się zorientował co jest grane. Paczka, wg mojej wiedzy, dawno wyszła.... :shake:
Pozdr., Kulka[/quote]


Elurin co sie dzieje?:niewiem:
Kilkanaście postów ( tak mi się w każdym razie wydaje )wcześniej pisałeś że transporter dotarł już do Ciebie.
Co się dzieje, bo już się pogubiłam....jest ten transporter czy go nie ma??
Jak nie to Jana pójdzie reklamować przesyłkę, daj znać!!Kurcze co z tą Pocztą???

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']elurin zdaje sie cos pisal ze jeden transporter dotarł a drugi nie ....[/quote]

Dzizes ale który nie dotarł? zaraz nerwicy dostanę....:placz:
Ten w którym Kuleczka wiozła Samuraja i Ronina?Jana ma potwierdzenie nadania przesyłki, więc jakby co może reklamować.

Link to comment
Share on other sites

Korenio, z dedykacją dla Ciebie ;):

[IMG]http://images31.fotosik.pl/14/9c16312761303d66.jpg[/IMG]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/14/eb31cf32f381afae.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/14/b1699a0e9dfd58c3.jpg[/IMG]

Jest tylko "Mały" problem, bo Mały zaczął jeść hamaczek :roll: czy ?Wasze świnki tez tak robią? Boję się, że mu zaszkodzi... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Jestem mała, ruda, krzykliwa, w okularach i kiecce, krótko obcięta.[quote]
Oto Pucka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zwłaszcza krzykliwa...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak wiesz Pucka ja to średnia jestem...

Karena moje swinki tez troche podjadaja hamaki i tez się boję..wyczytałam w ksiązce,że swinki nie moga wymiotować i to co zjedza musi im przejść przez przewód pokarmowy...Od razy wyobraźnia mi sie uruchomiła z niedrożnością jelit włącznie.. Pajunia jak sie wkurzy tez ząbkami wyciąga nitki np z ręcznika..Do tej pory jest dobrze, nic się nie stało...Tylko tak naprawdę nie wiem, jaka ilość zjedzonego hamaczka jest bezpieczna dla świnki...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Moje jak próbowały jeść hamak to im robiłam "psss, psss" i przestawały ;)
korenio - mój tz przejeżdżał przez Radom i już mam nowy materiał na spody hamaków. od razu zamawiam taki z nowym spodem - jest bardzo fajny - taki zgniłozielony, z nadrukowanymi czarnymi literami, bawełniany :) to pewnie w sobote bedzie do odebrania. a jakbys hamaki dla ronji, dla seledynka i dla mnie podrzuciła - to pojechalyby w sobote do mnie. tylko chyba dwa razy musialabys isc- przed sobota i po sobocie .

Evelin - co to ma znaczyć " Oto Pucka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zwłaszcza krzykliwa...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: " Hm ....?

Link to comment
Share on other sites

Nooo Pucka tak sama siebie opisałaś...że krzykliwa jesteś...
Niby Cię znam trochę,ale jakoś nie załapałam,że krzykliwa jesteś..tym bardziej mnie rozbawił Twój opis samej siebie...
Supergoga, wydaje mi się,że dla szczurków też hamaczki się nadają..Tylko pewnie musiłyby być odpowiednio duże...W Krakvecie takie sprzedają...
[URL]http://www.krakvet.pl/gryzonie-inne-c-116_185.html?[/URL]
page=7&sort=1a
hamaki sa na stronie 7
Trzymaj się Rubinko..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...