Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

o widzisz jacy niedobrzy :D chociaz facet to facet , dziecko z niego żadnego pożytku nie ma ,  cycka nie da , uspokoić nie uspokoi wiec niech se balanguje :D

Oj TŻ złoty do supokajania :) On w nocy wstaje:) Ortpeda mówił zebym sie cieszyła bo nieczesto sie trafia ta zaangazowany tata na wizycie (on wtedy ubierał, zabawiał itp) :) 

Link to comment
Share on other sites

Zeby widziała jak on dzisiaj wychodził na ta impreze   :D wracał ciagle  do Hanki gadała az go wygoniłam :D Tesciowa mowila ze jak ja go moge puscic  :roll: jakby człowiekowi sie juz nic nie nalezało do życia bo ma dziecko...

 

Dokładnie , moj brat jak bratowa wyszla ze szpitala mial isc na wesele w delegacje , dawno to bylo ustalone wiec sila wyzsza , w koncu nie poszedl znalazl sobie zastepstwo ale moja tesciowa tez nie omieszkala tego skomentowac cos w stylu " bardzo nie ladnie z jego strony"  a moim zdaniem dlaczego mial nie isc , nie chcial to nie poszedl ale gdyby posaedl to tez nic by sie nie stało ....

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie , moj brat jak bratowa wyszla ze szpitala mial isc na wesele w delegacje , dawno to bylo ustalone wiec sila wyzsza , w koncu nie poszedl znalazl sobie zastepstwo ale moja tesciowa tez nie omieszkala tego skomentowac cos w stylu " bardzo nie ladnie z jego strony"  a moim zdaniem dlaczego mial nie isc , nie chcial to nie poszedl ale gdyby posaedl to tez nic by sie nie stało ....

Ja TŻ wrecz kazałam iść :) nigdy mu nie broniłam takich rzeczy, my mega impezowi nie jestesmy,on wyjdzie raz na ruski rok, ja teraz w ogole- no chyba ze na spacer z psem.  :)

Link to comment
Share on other sites

Ja teskniłam za piwem, ale wiem za czym Ty Monia innym tesknisz z uzywek :> Ja nie tesknie za to :)

Tęsknię trochę teraz za fajkami tylko, ale już nie mam ciśnienia jak ktoś przy mnie pali. 11 lat jarałam i z dnia na dzień rzuciłam co było nie lada wyczynem w moim (trudnym) przypadku :mdrmed: . Dawno temu zapowiadałam że tylko ciąża jest w stanie mnie zmusić do rzucenia palenia i jak rzekłam tak i uczyniłam.

 

I tak to tutaj wstawie ;p  tylko nastepny jak jeszcze bedzie wyć do granej "muzyki" :)

Uwielbiam psie wycie, jak nagrasz to wrzuć :bigcool: . Jedyny pies który mnie drażni jak wyje to Shina bo ona beztalencie wokalne jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja też jarałam od 16-tki... w zasadzie dalej popalam, ale jak mnie najdzie, albo właśnie do piwka, czy coś - na co dzień mam e-fajkę i to mi okrutnie pomogło rzucić, już 2 lata nie palę normalnych regularnie :) może z 1-2 na tydzień wyjdzie, ale są miesiące, że nie zapalę wcale.

 

 

ostatnio gdzieś czytałam że te e-fajki sa tak samo szkodliwe jak i normalne :P

Link to comment
Share on other sites

jeszcze lepiej :P a wyglądasz na taką grzeczną dziewczynkę :D

Dobrze się maskuję :jumpie:

 

ja też jarałam od 16-tki... w zasadzie dalej popalam, ale jak mnie najdzie, albo właśnie do piwka, czy coś - na co dzień mam e-fajkę i to mi okrutnie pomogło rzucić, już 2 lata nie palę normalnych regularnie :) może z 1-2 na tydzień wyjdzie, ale są miesiące, że nie zapalę wcale.

Mi e-fajki nie smakują. Raz paliłam jak mi się nie chciało wyłazić zapalić na imprezce i tak się upiłam że ledwo się na spacer z Hexą wyczłapałam, nigdy więcej e-papierocha do wódki ;). Inna sprawa że wtedy był zakład że Monika obali z kumplem 0.7 we dwoje a jestem ogólnie niepijąca :siara:

Link to comment
Share on other sites

Ja palilam tylko w pracy, bo palacze mieli przerwe wiec z jakiej racji ja mialam stać przy garach w tym czasie a zarabiac tyle samo?:D a od czasu jak w ciąże zaszlam to nie palilam ale nadal wychodzilam z nimi na przerwy :D


TZ wrocil kolo 23bo im się popita skonczyla a herbata on popijać wodki nie lubi :D wyszedl jeszcze z psem i poszlismy spac, dzisiaj nadal nadrabiam tęsknotę do piwa, no ale mecz jest :D to trzeba.

zaraz jeszcze chyba jedziemy do teściowej na kawe -.- chce mi się ze o rany...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze się maskuję :jumpie:

 

Mi e-fajki nie smakują. Raz paliłam jak mi się nie chciało wyłazić zapalić na imprezce i tak się upiłam że ledwo się na spacer z Hexą wyczłapałam, nigdy więcej e-papierocha do wódki ;). Inna sprawa że wtedy był zakład że Monika obali z kumplem 0.7 we dwoje a jestem ogólnie niepijąca :siara:

bardzo dobrze sie maskujesz :D

 

Ja palilam tylko w pracy, bo palacze mieli przerwe wiec z jakiej racji ja mialam stać przy garach w tym czasie a zarabiac tyle samo? a od czasu jak w ciąże zaszlam to nie palilam ale nadal wychodzilam z nimi na przerwy


TZ wrocil kolo 23bo im się popita skonczyla a herbata on popijać wodki nie lubi wyszedl jeszcze z psem i poszlismy spac, dzisiaj nadal nadrabiam tęsknotę do piwa, no ale mecz jest to trzeba.

zaraz jeszcze chyba jedziemy do teściowej na kawe -.- chce mi się ze o rany...

Mogłas tylko udawać że palisz :P

 

No tak mecz , na szczęście ogolno dostępny i mi Sebek lapka nie weźmie :P

 

mozemy sie zamienić ja będe do tesciowej jeździć na kawki a Ty bedziesz swoją miała na co dzień :P

 

956336_WP_20140921_003.jpg

 

Macie, tak wyglądają poranki ;p

 

słodziasto  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aga nie nie nie, ja juz wole na te kawki. z jednej strony fajnie bo małą niunają i my odpoczywamy, tj nawet psy bierzemy i na pole wybiegac grubego jamniora i chudego Rico, a z drugiej strony mają tam tak obrzydliwą twardą wode, ze ja nic tam nie pijam ;x jak jeszcze z TŻ nie mieszkałam to rano nawet jak zęby tam myłam to od samego plukanią tą wodą było mi nieodbrze, herbate tylko z cytryną i duza ilościa cukry, a kawe to ja pijam typu Jacobs Velvet, Nescafe Creme... i mnie te tanie rozpuszczalne kawy nie smakują wcale a ona mysli ze jak kupiła jakas tanią ale taka drobnomieloną to ze to jest zajebista kawa :D

Ost do mojej mamy mówiła ze nam gary kupiła, ze to i tamto kupiła... gary były tak cieńkie i lekkie ze nawet zupa sie przypalała -.- juz nikt jej nie mówił ze dostalismy od mojej mamy zestaw garów 7dmio warstowe na dnie, bo by jej gul skoczył  :D. Ty razem ja musialam sie wygadac :D  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...