Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Dnia 18.06.2023 o 14:38, bakusiowa napisał:

W ostatnich czasach karma którą od trzech lat kupowałam w Zooplusie była niedostępna. Kupuję na allegro tylko że u dwóch  sprzedawców. Jednak jest i można kupić. Zooplus coś się skiepścił. Gdyby nie inne sklepy to kot nie miał by swojej karmy.

No karma Simpsons premium na zooplusie w tej chwili kosztuje 294 zł a widziałam gdzieś za 245 zł więc będę szukać gdzieś na innych sklepach. Whiskas sucha też na zooplusie chyba ponad 180 zł a na allegro sporo tańsza.

Link to comment
Share on other sites

Teraz zanim coś się kupi to trzeba najpierw sprawdzić gdzie jest najtaniej.

Dnia 19.06.2023 o 16:16, asz26 napisał:

No karma Simpsons premium na zooplusie w tej chwili kosztuje 294 zł a widziałam gdzieś za 245 zł więc będę szukać gdzieś na innych sklepach. Whiskas sucha też na zooplusie chyba ponad 180 zł a na allegro sporo tańsza.

To dla psa czy kota? Taka jest w Bitiba.

https://www.bitiba.pl/shop/karma_dla_psa/sucha_karma_dla_psa/simpsons_premium/412542?variantid=412542.1

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2023 o 19:47, bakusiowa napisał:

Teraz zanim coś się kupi to trzeba najpierw sprawdzić gdzie jest najtaniej.

To dla psa czy kota? Taka jest w Bitiba.

https://www.bitiba.pl/shop/karma_dla_psa/sucha_karma_dla_psa/simpsons_premium/412542?variantid=412542.1

 

Simpsons to kupuje dla Cziki bo ona ma alergię pokarmową. Ale jej to sama kupie,na szczęście ona jest mała i taki worek 12 kg wystarcza jej na pół roku. A wspomniałam o tej karmy dla przykładu żeby porównać ceny na zooplus i gdzieś indziej. 

Dziękuję za karmę dla kotów

 

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi które saszetki z galaretką nie śmierdzą po otwarciu? No Whiskas to tak śmierdzi że koty jeść nie chcą. Kupiłam bo tańsza od Felixa ale moja Kicia zje trochę ale Szaruś już nie ruszy. Jak wyłożę do miski to śmierdzi w całym pokoju. Szukam czegoś taniego w galarecie ale żeby nie śmierdziało.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2023 o 19:28, asz26 napisał:

Powiedzcie mi które saszetki z galaretką nie śmierdzą po otwarciu? No Whiskas to tak śmierdzi że koty jeść nie chcą. Kupiłam bo tańsza od Felixa ale moja Kicia zje trochę ale Szaruś już nie ruszy. Jak wyłożę do miski to śmierdzi w całym pokoju. Szukam czegoś taniego w galarecie ale żeby nie śmierdziało.

Tutaj nic nie doradzę bo Radzio je Animondę vom Feinsten. Mogę popytać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2023 o 19:28, asz26 napisał:

Powiedzcie mi które saszetki z galaretką nie śmierdzą po otwarciu? No Whiskas to tak śmierdzi że koty jeść nie chcą. Kupiłam bo tańsza od Felixa ale moja Kicia zje trochę ale Szaruś już nie ruszy. Jak wyłożę do miski to śmierdzi w całym pokoju. Szukam czegoś taniego w galarecie ale żeby nie śmierdziało.

A próbowałaś Miamor? Albo Gourmet? Fajna i niesmierdzaca jest Maxi Natural z Biedronki 😉

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2023 o 20:32, Tyśka) napisał:

A próbowałaś Miamor? Albo Gourmet? Fajna i niesmierdzaca jest Maxi Natural z Biedronki 😉

 

Radzio je tylko Animondę. Znajoma która karmi koty daje Felixa i Whiskas ale tylko drobiowe smaki w galarecie. Odnośnie śmierdzenia muszę zapytać.

Odnośnie Gourmet to kiedyś znajoma mówiła że jej kot ma srakę po tej karmie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2023 o 21:18, bakusiowa napisał:

Radzio je tylko Animondę. Znajoma która karmi koty daje Felixa i Whiskas ale tylko drobiowe smaki w galarecie. Odnośnie śmierdzenia muszę zapytać.

Odnośnie Gourmet to kiedyś znajoma mówiła że jej kot ma srakę po tej karmie.

Gourmet czasem jako przekąskę jadły moje kotki. Nie miały biegunek.

Za to Maxi Natural  z Biedronki to moja jedna z ulubionych firm marketowych. Czasem kupuję kocie saszetki w ramach nagrody swojemu psiakowi albo psie puszki dla urozmaicenia. Nie śmierdzą wg mnie. Skład ok, lepszy niż Felix czy Whiskas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ze względów na koty które przychodzą na jedzenie poszłam do urzędu miasta i złożyłam wniosek na opiekuna społecznego. Wniosek został przyjęty no i dziś dostałam telefon żeby przyjść odebrać karmę dla kotów wolno żyjących. Poszłam i dostałam worek suchej karmy smila 10 kg i ma to wystarczyć do marca. Według ich wyliczeń to teraz koty potrzebują więcej jedzenia a w zimę mniej. No aż zaczęłam się śmiać i zapytałam czy uważają że koty w zimę zapadają w sen zimowy i mniej jedzą. Mamy lipiec i 10 kg karmy ma wystarczyć na 8 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Staram się jak najmniej teraz prosić o pomoc bo wiem że wszystko jest bardzo drogie ale tym razem znowu muszę poprosić o mokrą karmę dla kotów. Ja kupuję Felixa w galarecie bo najchętniej jedzą ale wiem że to droga karma więc może być inna w galarecie tylko nie whiskas bo tego nie chcą jeść i nie kitekat.Whiskas mokra to tak śmierdzi że tylko powąchały i odchodziły. Miałam sama kupić ale musiałam iść z kocurkiem do weterynarza,nie wiem co mu się stało,łapa mu spuchła ale nic nie było widać. Narazie dostał zastrzyki do domu jak mu nie przejdzie to w czwartek zawożę kota wolno żyjącego na kastrację to i jego znowu zabiorę. Od dawna już nikt nie wpłaca pieniędzy więc płace sama dlatego proszę o mokrą karmę dla niech. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za karmę. Dziś już dostałam że kurier z zooplusa dostarczy paczkę. Staram się sama kupować bo wiem że są zwierzaki które bardziej potrzebują pomocy. Ale tym razem nie udało się. Nie ma saszetek to dostają surowe mięso oczywiście nie drobiowe. Ale też nie wiem tak do końca jak to jest z podawaniem surowego mięsa wieprzowego czy mogą jeść często?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2023 o 08:02, asz26 napisał:

Bardzo dziękuję za karmę. Dziś już dostałam że kurier z zooplusa dostarczy paczkę. Staram się sama kupować bo wiem że są zwierzaki które bardziej potrzebują pomocy. Ale tym razem nie udało się. Nie ma saszetek to dostają surowe mięso oczywiście nie drobiowe. Ale też nie wiem tak do końca jak to jest z podawaniem surowego mięsa wieprzowego czy mogą jeść często?

Kotki które karmisz też potrzebują. Odnośnie podawania surowego mięsa czy podrobów to czytałam że trzeba najpierw zamrozić na jakiś czas aby uchronić koty przed niebezpiecznymi bakteriami. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2023 o 11:17, kasiasekret napisał:

Moim zdaniem lepiej, że dostaną raz na jakiś czas wieprzowinę niż nic... Można też sparzyć mięso.

 

Dostają surowe mięso często bo jeden nic innego nie chce jeść tylko surowe mięso i saszetki dlatego pytam jak to jest z surowym mięsem u kotów?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ostatnio zamawiałam na zooplusie Felixa saszetki była zniżka 10 procent,teraz widzę że w wielu sklepach też są wyprzedaże na allegro itp jakby ktoś miał ochotę zrobić zwierzakom prezent na Mikołaja w postaci mokrej karmy Felix lub innej w galarecie może też być i dla psiaków puszeczka byłabym bardzo wdzięczna. Psiaków na działce jest pięć,staruszki moje kochane,w zeszłym tyg szczepiłam na wściekliznę a właśnie ile u was kosztuje szczepienie wścieklizny?Pytam z ciekawości. U mnie 45 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...