Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sunia dochodzi do siebie,już ładnie przybrała na wadze ale cały czas się boi i nie daje się brać na ręce.Sterylizacja musi poczekać wydaje mi się że ma cieczke chociaż jest tak czystą sunia że ciężko zobaczyć czy to na pewno cieczka.No i nadal brakuje pieniędzy na sterylizacje.Nikt oprócz pani nie dał odpowiedzi czy wyraża zgode na wykorzystanie uzbieranych do tej pory pieniedzy na jej sterylizacje a mi jest już głupio prosić o jakiekolwiek wpłaty czy karme dla tych psów :-(

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do ludwy, czy można uzbierane pieniążki przeznaczyć na sterylkę Azy? Mam nadzieję, że jest ich więcej niż 50 pln ;-) Zdaję sobie sprawy, że kasy nie można rozdwoić ale myślę, że sterylka jest ważna

W pierwszym poscie jest wpisane ile w tej chwili jest pieniedzy i na co do tej pory były wykorzystane.

Link to comment
Share on other sites

Wiem że sterylizacja to podstawa i zrobie ją jak tylko bede mogła,nie mam zamiaru rozmnażać psów.Na dodatek wiem na jakie choroby może zachorować suka która jest nie wysterylizowana wystarczyło mi jak zachorowała moja Koda na ropomacicze.Aza bedzie miała sterylizacje jak tylko bedzie mozna ja zrobić czyli po cieczce.

Link to comment
Share on other sites

Coś widzę, że sytuacja zaczyna się zaogniać ;) trzeba zdusić to zarzewie ognia w zarodku;) Moją intencją było ustalenie, czy pieniądze przeznaczone na psy Ani można wykorzystać w sytuacji "awaryjnej" dla Azy. Aza nie była liczona na początku i doszła niejako dodatkowo stąd mój post. Teraz trzeba poczekać aż skończy się cieczka i trza ciachać dziewczynkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To są moje kochane pieski i nie wyobrażam sobie zebym mogła zrobić im krzywde.Aza nadal się boi wszystkiego musiała przejść niezłą szkołe życia że teraz tak sie boi,sama byłam świadkiem jak facet ją kopnął jak była jeszcze na wsi.Teraz jest biedna bo nie może bawić się z innymi psami ale ja nie moge pozwolić sobie na szczeniaki i dla jej dobra też wole zeby nie miała kolejnych szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek rozmawiałam z panią weterynarz i miałą do mnie zadzwonić kiedy bedzie sterylizacja no i nie zadzwoniła chyba bede musiała sama zadzwonić.Nie wiem co jest z ta cieczką Azy bo nie widac żeby miała ale psy za nia latają wiec musi być oddzielnie puszczana zeby nie było niespodzianek.Wiem jedno Aza wcześniej czy później musi być wysterylizowana.Jak tylko bede wiedziała kiedy sterylizacja to od razu tu napisze.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła pani weterynarz i powiedziała mi że jakby teraz Aza była teraz sterylizowana to jest duza możliwośc ciazy urojonej i nie wiem co zrobić czy ryzykować i sterylizować czy czekać aż będzie po cieczce ale wtedy jest duże prawdopodobieństwo że bedzie szczenna i bede musiałą robić sterylizacje aborcyjna.Pomóżcie i doradzcie co mam zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zbyt dużego doświadczenia psiego - jestem "kociarą" - ale moja śp. sunia miała prawie co cieczkę ciążę urojoną a nie była sterylizowana. A przecież po cieczce, jeśli nie będzie pokryta, to z powietrza w ciążę nie zajdzie... ;-)  Ale niech może wypowiedzą się osoby z większym doświadczeniem :smile:

Link to comment
Share on other sites

No tylko że Aza potrafi wykopać sobie dziure przy ogrodzeniu i iść do sąsiadki psa wystarczy spuścić ją z oczu a ona już rozrabia.Wydaje mi się że ona jest młodą sunią i troszke psoci :-) Naprawdę w tej sytuacji nie wiem co zrobić nie chce zaszkodzić Azuni no i z ciaża urojoną wiazą sie dodatkowe koszta.

Link to comment
Share on other sites

asz,jedyne koszta jakie poniosłam kiedy moja suczka[wysterylizowana!] miała kilka razy w roku ciążę urojoną -to podarte poduszki kiedy zrobiła sobie gniazdo, aha jeszcze odebrała nowonarodzone kocię kotce  i próbowała karmić.pozatym skąd pomysł ,ze ze sterylizacja wiąże sie z ciążą urojoną? -wydaje mi się ,ze poprostu niektóre suczki maja większy instynkt

Link to comment
Share on other sites

Ja u Azy nie widze zeby miała cieczke a szczeniaki miała pod koniec czerwca,wychodzi na to że teraz powinna dostać cieczki.Pani weterynarz powiedziała że przez to że teraz hormony jej szaleją przed cieczką to może dostać ciąży urojonej.Koleżanki suka jak miała ciąże urojoną to dostawała jakieś leki,ja nigdy wcześniej nie miałam suki a te co mam na działce nigdy nie miały żadnej ciąży urojonej dlatego jestem zielona w tej sprawie i chciałam żeby wypowiedział sie ktoś kto coś wie na temat ciąży urojonej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...