Jump to content
Dogomania

ZAGŁODZONY, 4 lata NIE WYCHODZĄCY Z KOJCA RUDYY już w SUPERR DOMKU!!!!!!!!!!!!!!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

Rudy jest super kochającym psem , daje bardzo dużo szczęścia. Wszystkie buty bierze w pysk i je gdzieś wynosi (dobrze że nie niszczy) .Gdy powieszam kołdrę na trzepak to za chwilę Rudy podbiega i ściąga mi ją pyszczkiem na ziemię. Gdy chodzimy na spacerki to jest grzeczny , nie ciągnie na smyczy ale jak zobaczy traktor to szczeka, jak przechodzimy obok ludzi to wszystkich mówią że jest ładnym misiem. Kiedyś byliśmy w lesie nad rzeką i Rudy poszedł się napić wody ale łapami to już nie chciał wejść. Więc będzie dużo problem z jego kąpielą. Uczę go teraz dawać łapę , sama już mogę sobie wsiąść, ale żeby on dał to ciężko idzie. Do auta wkłada tylko pysk, żeby zobaczyć co tam jest ale cały nie chce wejść. jak ktoś wyjeżdża z domu to Rudy biegnie przez całe podwórko i szczeka oto link : [URL]http://youtu.be/OoRUo6X24U4[/URL] . Najbardziej lubi leżeć pod drzwiami od domu, ale gdy podchodzimy do drzwi to schodzi i nas wpuszcza:) Lubi się przytulać, głaskać i gdy ktoś jest na dworze to cały czas go pilnuje. Gdy go głaskam to tak się do mnie przytula że swoją łapę kładzie na moją stopę.

Link to comment
Share on other sites

ale fajnie się to czyta :loveu: przyznam, że przy początkowych postach miałam wrażenie, że to pies nieadopcyjny, któremu duuużo czasu zajmie odnajdywanie się wśród ludzi, a tu proszę - z dzikuska do fantastycznego stróża :loveu:

a jak z innymi zwierzakami? próbujecie go z kimś zapoznać, toleruje inne psy?

Link to comment
Share on other sites

ja mam w domu jeszcze dwie suczki . jedna jest malutka a druga mix owczarek niemiecki oby dwie mieszkają w domu, ale na podwórku biegają razem z Rudym. ostatnio Rudy pokazał Sonii (mix owczarka) że on tu dominuje. ale ogólnie dogadują się, razem dzielą się piłką do grania.jak rzucę Sonii piłkę i zobaczy Rudy to Sonia odpuszcza a Rudy łapie piłkę i idzie z nią albo schować, albo się położy i ją gryzie- oddać nie chce, dopiero po chwili jak mu się znudzi to ją zostawi i odchodzi od piłki. a ten mały piesek i Rudy chodzą razem na spacerki , bo tą małą mam bez smyczy więc nie wchodzą sobie pod łapy :) Także Rudy z moimi pieskami się dogaduje .Jak jestem na spacerku z Rudym to wole unikać kontaktu z innymi psami, bo rożnie to bywa , niech ten drugi pies zacznie atakować to jeszcze mi się pogryzą-a tego bym nie chciała. Rudy gorzej reaguje na koty ale to wiadomo "żyją jak pies z kotem".

Link to comment
Share on other sites

Fajnie razem wygladacie. Uklony dla Pagira za calkowita metamorfoze Rudego. Tylko wydaje mi sie troszke ryzykowne wyciaganie Mu czegos z pyska. Moze warto w takiej sytuacji jak u mojego laba zainteresowac Go czyms innym. Bardziej atrakcyjnym?......:):)
Mam prosbe........wytulisz Rudzieca ode mnie?

Link to comment
Share on other sites

jasne że tak , Rudy jest codziennie tulony , on sam się tego prosi i nie daje o sobie zapomnieć na każdym kroku jest przy Tobie :)
Miałam nagrać film jak da się już tulić i chciałam wykorzystać okazję dopóki miałam aparat :) ale on i tak się już dużo zmienił na lepsze , staram się żeby on zaczął dawać mi to co ma już w pysku :) tresuje go trochę. chyba że już widzę że nie bardzo mu się to nie podoba to ja odpuszczam i odchodzę . on się chwilę pobawi i zostawi zabawkę, wtedy znów jest tylko mój :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Fajnie razem wygladacie. Uklony dla Pagira za calkowita metamorfoze Rudego. Tylko wydaje mi sie troszke ryzykowne wyciaganie Mu czegos z pyska. Moze warto w takiej sytuacji jak u mojego laba zainteresowac Go czyms innym. Bardziej atrakcyjnym?......:):)
Mam prosbe........wytulisz Rudzieca ode mnie?[/QUOTE]Wtam wszystkich:)Noooo,postępy postępy w oszałamiajacym tempie:)No fakt ,Rudy przeszedł metamorfoze ale to nie moja zasługa:)Rozpoczęli to swym wielkim sercem i miłościa do zwierząt własciciele hoteliku Tymczasik w którym Rudy przebywał na poczatku swej drogi.....przez 7 miesiecy pompowali w niego miłosc i ciepło:loveu:Dla mnie pozostała kwestia nauczenia go ,a właściwie przyzwyczajenia do obrozy i czerpania radości ze spacerów:)Pznałem go trochę i wiem ze jego powarkiwania nie sa podszyte agresją,i na pewno skonsultuje t z Marzenka i podam jej sposoby na wyeliminowanie takich zachowan:)Oczywiscie wymiana na cos atrakcyjneg jest bardzo dbrym sposobem:lol:Popracujemy nad tym ,nad wyeliminowaniem poczucia straty poprzez podanie kolejnej atrakcyjnej zabawki:-oMarzena spisuje sie wysmienicie,a jej miłosc i poswiecenie Rudemu sa godne podziwu,robi wszystko co moze aby był szczęśliwy i SZACUN SZACUN.......PO STKRC SZACUM DLA NIEJ:loveu:Rudy trafił we wspaniałe rece i do wspaniałego wielkiego serca:loveu:Wywalanie g na grzbiet i czochranie p brzuchu jest po prostu MEGA OSIĄGNIECIEM:lol:Ale tez okazaniem MEGA ZAUFANIA Rudego do Marzeny:):)Tworza super pare:)Bedziemy pracowac dalej choc tylko telefonicznie,na odległośc ale zrobimy co w naszej mocy:multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]u Rudego wszystko jak w najlepszym porządku , chodzi na spacerki , dostaje jeść , czesze go tak raz na tydzień, jeszcze go nie kąpałam , bo za zimno a w ogóle muszę go po woli przyzwyczajać do wody. bardzo lubi gdy się z nim przebywa i jak się go głaska :) a jak się bardzo cieszy jak widzi że idę z miską do kojca (co prawda kojca nie lubi-omija) ale miseczka oj dla niej zrobi wszystko.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]a dzisiaj Rudy na obiadek miał wątróbkę z ryżem- ale wcinał :) [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Rudy ma szczepienia , strasznie się boje co to będzie. Weterynarz przyjeżdża do mnie do domu. później Wam napisze jak Rudy zniósł weterynarza. Dziś doszedł do mnie kaganiec od Tomka :) w sam raz na Rudego , zresztą zobaczcie sami: [URL]http://youtu.be/gGLNsox333k[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

Rudy bardzo dobrze zniósł zaszczyk , nawet nie wiedział , ze coś mu tam robią , ponieważ przed weterynarzem założyłam mu kaganiec i Rudy był tak zajęty kagańcem , żeby go ściągnąć ( ruszał głową w prawo i w lewo) a wtedy weterynarz szybko dal zaszczyk , Rudy nawet nie wiedział kiedy bo nawet się nie obrócił. za bardzo mu przeszkadzał kaganiec i patrzył żeby go szybko ściągnąć :) Jak weterynarz wypisywał na ławie książeczkę szczepień to Rudy podszedł w kagańcu do niego i położył głowę na ławę i patrzył na wet jak zaczarowany :) jakby się w nim zakochał. najgorzej było jak już ściągałam mu kaganiec bo nie mogłam odpiąć i tata przyszedł mi pomóc a Rudy trochę się rzucił na nas - dobrze że jeszcze nie zdarzyliśmy mu ściągnąć kagańca i powiedziałam mu stanowczo NIE wolno i po chwili drugi raz próbowaliśmy mu ściągnąć kaganiec i się udało.ale jaki obrażony był na mnie. jak tylko mu ściągłam kaganiec to od razu uciekł ode mnie. Pewnie dlatego tak się rzucił , bo za długo mu ściągałam ten kaganiec a on nie lubi za długo jak się przy nim coś robi. ale teraz to już mu zabawa w głowie :) mam nadzieje że nie ma jeszcze urazu do kagańca przez tą dzisiejszą akcje :(

Link to comment
Share on other sites

Rudy nie dziękuje Wam pewnie za kaganiec :) bo mu nie wygodny .
Ale ja za to i owszem dziękuje w swoim i w Rudym imieniu za kupienie dla niego kagańca, który na pewno się jeszcze przyda . bo dzisiaj już się przydał :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, od jakiegoś czasu podczytywałam o lasach Rudego i niesamowitej metamorfozie, jaką przeszedł. Widziałam, że wielu osobą zapadł w serce. Rudy znalazł swoją przystań a psu z przytuliska, w którym pomagam, właśnie bardzo skomplikowała się sytuacja. Zajrzyjcie, proszę, do Ałtaja i wspomóżcie radą bądź groszem. Może ktoś z Was ma doświadczenia z owczarkami środkowoazjatyckimi bądź psami w typie tej rasy? Czy możecie polecić miejsce, w którym pomogliby Ałtajowi? To jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252802-A%C5%82taj-w-typie-azjaty-wlkp-EKSMISJA-z-domu-w-trybie-natychmiastowym-ale-dok%C4%85d[/url]. A to on sam:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-u-B7tKE3Fcc/U2UHMg404HI/AAAAAAAAEH0/QcrXRbHTsrQ/w900-h600-no/Altaj3.jpg[/IMG]

Mam nadzieję, że Rudy nie pogniewa się za ten post :)
Pozdrawiam serdecznie,
rutta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...