Jump to content
Dogomania

Dwie kruszynki z schroniska w Chorzowie


AgusiaP

Recommended Posts

Tak jak Gabrysia pisała z naszej Pyci nie taki strachluec jak miał z niej być ;)
Faktycznie bała się troszkę na początku, ale buziaczki rozdawała od razu.
Wymiotowała dwa razy w aucie i to sporo.
Byłyśmy z nią na spacerku, zrobiła sisiu parę razy, za to koo już Gabi w domu.
Musiałyśmy ją wykąpać, bo w przeciwieństwie do Dianki bardzo śmierdziała.

W sumie to ucieszyłyśmy się, że Lenka już w DS, tym bardziej, że to podobno domek, który poprzedniego psa też miał z schroniska w Chorzowie ;) Mam nadzieję, że Lunka będzie miała dobry domek.

Jamisia jest kochana, zdecydowałyśmy, że zamiast Lenki wyciągniemy ją do Kasi;)
Widocznie tak miało być ;) Nam było ciężko zdecydować, którą sunię wyciągamy a Pani Kasia zaproponowała właśnie ją ;)
Strasznie przykro nam było, że musiała wrócić do boksu, ale to tylko parę dni...

Zaraz wstawię resztę zdjęć, bo nie wszystkie wysłałam Eluni :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, gdybyście widziały, jak jamnisia przytuliła się do Agi......

Nie skakała, nie wydała z siebie dźwięku, tylko się przytuliła, a potem popatrzyła na nas jakby chciała zapytać:

[B]"Przyszłyście po mnie?????? Zabierzecie mnie ze sobą??? Naprawdę???
[/B]
A potem grzecznie poszła z panem z powrotem.

Dobrze, że nie widziałyśmy, jak wchodzi do boksu, bo by nam serca pękły:-(

Postanowiłam zmienić Pyci imię na Figa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Ależ to to malizna i kruszyna jest:):)
Gabi, a jak Kajtuś to znosi?[/QUOTE]


Troszkę się na początku jej bał, ale ona w sumie nie zwracała na niego uwagi ;)Na pewno nie tak jak Krecika ;)
Raz mu tylko zabrała misia, jak on się nim bawił :)

Nie wiem jak jest teraz ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Troszkę się na początku jej bał, ale ona w sumie nie zwracała na niego uwagi ;)Na pewno nie tak jak Krecika ;)
Raz mu tylko zabrała misia, jak on się nim bawił :)
Nie wiem jak jest teraz ...[/QUOTE]
Nie dajecie chłopakowi oddechu złapać:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Ona niby ma już imię, mówiła Pani Ela, ale ja nie pamiętam jakie...[/QUOTE]

Ja też nie pamiętam i dlatego chciałam by miała nowe.

Mnie do niej pasuje Jadzia, ale wiem, że niektórzy nie są zwolennikami nadawania "ludzkich" imion zwierzętom

Link to comment
Share on other sites

Rewelacyjne wieści! Lunka znalazła dom ekspresowo, trzymam za nią kciuki! Świetnie też, że Pycia/Figa już u Gabi, bardzo się cieszę. W prezencie zaktualizowany banerek ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249365-Dwie-kruszynki-z-schroniska-w-Chorzowie/page5"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4569/g039.png[/IMG][/URL]

Podziwiam Was ogromnie za tak sprawne i efektywne akcje! Tyle dobrego się tu dzieje, tak trzymać! Kibicuję też jamnisi, coby jak najszybciej była bezpieczna! Z Waszej wzruszającej relacji wynika, że bardzo potrzebuje człowieka i będzie mega wierną psinką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zajrzałam do Lunki i Pyci a zastałam Fige i jamniczke.:lol: Trudno za Wami nadązyc :evil_lol:[/QUOTE]

Samo życie.

Ja już padam na twarz ze zmęczenia, chyba wyjdę z Figunią, bo już wyschła, a bilans potrzeb fizjol. po wyjściu Agusi 7 x siku i 1 kupa.

Mam nadzieję, że to nic z pęcherzem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...