Jump to content
Dogomania

Książę - dog arlekin umarł...


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

wet wykluczył że przyczyną takiego stanu jest niewydolność trzustki. Czyżby właściciel kłamał??? Dzisiaj policja przesłuchiwała weterynarzy których właściciel wskazał, ze niby ratowali/nie ratowali mu psa.
Wyniki dzisiaj już lepsze, skoczyła w prawdzie glukoza ale wet jest dobrej myśli kazał włączyć żelazo. Kazał zostawić go na najbliższe dwa tygodnie na [URL="http://e-karmy.com/p97,royal-canin-convalescence-support-400g-puszka-dla-psow.html"][IMG]http://e-karmy.com/galerie/r/royal-canin-convalescenc_95_k.jpg[/IMG][/URL][URL="http://e-karmy.com/p97,royal-canin-convalescence-support-400g-puszka-dla-psow.html"]Royal Canin Convalescence Support 400g puszka - dla psów [/URL]
a że chłopak karmiony jest od 6 rano do 22 małymi w prawdzie porcjami ale co dwie godziny to wciaga 3-4 puszki na dobę (to co z puszki zpstaje na następny dzień nie jest mu juz dawane - lepiej dmuchać na zimne). Zamówiłam mu dzisiaj 20 puszek.
NIestety psiur nie wstaje i już odleżyny mu się robią. Zaproponowałam by spróbowali go jednak postawić i zrobią to jutro wspomagając się kocem. Może jak już stanie to zaskoczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']wet wykluczył że przyczyną takiego stanu jest niewydolność trzustki. Czyżby właściciel kłamał??? Dzisiaj policja przesłuchiwała weterynarzy których właściciel wskazał, ze niby ratowali/nie ratowali mu psa. [/QUOTE]


A co wet wkluczył ?

Zagłodzenie ?


[quote name='tu_ania_tu']
NIestety psiur nie wstaje i już odleżyny mu się robią. Zaproponowałam by spróbowali go jednak postawić i zrobią to jutro wspomagając się kocem. Może jak już stanie to zaskoczy[/quote]

A miał odlezyny jak go odbierano ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']A co wet wkluczył ?

Zagłodzenie ?




A miał odlezyny jak go odbierano ?[/QUOTE]

nie miał chyba wcześniej odlezyn, dostałam info ze zaczynają się robić. Wet wykluczył chorą trzustkę... pewnie nie jest teraz w dobrym stanie (jak i reszta organów) ale jego zdaniem to nie jej niewydolność do takiego stanu psa doprowadziła.
Chłopak musi wstać, bo raz ze odleżyny od leżenia a dwa jeszcze zapalenia płuc sie nabawi

Link to comment
Share on other sites

a ciekawa jestem, co ci lekarze, co go wcześniej leczyli, wg słów właściciela, mają wpisane w książkę leczenia zwierząt? W takiej ksiażce, którą prowadzi każdy gabinet i lecznica, jest i data, i objawy, i leki podane...wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a ciekawa jestem, co ci lekarze, co go wcześniej leczyli, wg słów właściciela, mają wpisane w książkę leczenia zwierząt? W takiej ksiażce, którą prowadzi każdy gabinet i lecznica, jest i data, i objawy, i leki podane...wszystko.[/QUOTE]

to juz wczoraj mam nadzieję, ze ustaliła policja.

Link to comment
Share on other sites

Nie żebym się tej trzustki uczepiła ;)

Ale na podstawie jakich badań lekarz wykluczył trzustkę ?
Trochę to wszystko dziwne - mija już ... dziesięc dni ? - a wet tak jakoś niekoniecznie jest w stanie okreslic co psu jest.

Z drugiej strony wiadomo że jak pies znalazł się na równi pochyłej i leci w dół to trochę trudno od razu oczekiwac cudów bo jednak musi dojśc do tego "swojego dna" i dopiero wtedy się odbic. No ale jakoś to dłuuugo trwa.

A z byłym właścicielem to jednak rozmawiali ? Powiedział coś ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...