Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Obiecujące wieści, super :)
Jesli Tunia jest taka strachliwa,a w domu sa inne zwierzeta, to może dać jej zamiast posłanka taką budkę z materiału, która jest jednocześnie transporterem. Ma nawet klapkę z przodu, a zboku otwierane i zamykane okienka.
W Tesco za 50 zł sprzedają. Mam nową, złożoną. Mogę w razie czego podesłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka2']Obiecujące wieści, super :)
Jesli Tunia jest taka strachliwa,a w domu sa inne zwierzeta, to może dać jej zamiast posłanka taką budkę z materiału, która jest jednocześnie transporterem. Ma nawet klapkę z przodu, a zboku otwierane i zamykane okienka.
W Tesco za 50 zł sprzedają. Mam nową, złożoną. Mogę w razie czego podesłać.[/QUOTE]

Jakoś mam taką pewność ogromną, że "od strzała" zamieszkałyby tam kociska a Tunia musiałaby znaleźć sobie coś innego ... Tak to jest z tymi sierściuchami :) kochają wszystko co nowe i gdzie się można wcisnąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romina_74']Jakoś mam taką pewność ogromną, że "od strzała" zamieszkałyby tam kociska a Tunia musiałaby znaleźć sobie coś innego ... Tak to jest z tymi sierściuchami :) kochają wszystko co nowe i gdzie się można wcisnąć ;)[/QUOTE]

A to bardzo prawdopodobne :)

Link to comment
Share on other sites

Jakie ona ma przerażone oczka :shake:
Wśród moich zwierząt panuje totalne lenistwo - cisza, spokój, kontemplacja, z krótkimi chwilami na aktywność drobną ... Sądzę, że nie ma tu u nas strachu, no i spacerki z tą moją mogą jej pomóc w przełamaniu się w tym zakresie ... No nic. Spokojnie :) Również pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romina_74']Jakie ona ma przerażone oczka :shake:
Wśród moich zwierząt panuje totalne lenistwo - cisza, spokój, kontemplacja, z krótkimi chwilami na aktywność drobną ... Sądzę, że nie ma tu u nas strachu, no i spacerki z tą moją mogą jej pomóc w przełamaniu się w tym zakresie ... No nic. Spokojnie :) Również pozdrawiam![/QUOTE]


Zrównoważone stado bardzo pomaga w resocjalizacji. Tunia będzie obserwowała rezydentkę i będzie ją naśladować. Małymi kroczkami do przodu. Wierzę, że będzie dobrze !!!.

Link to comment
Share on other sites

Sprawy się trochę pokomplikowały :( Dzisiaj przywiozłam ze schroniska, w którym jestem wolontariuszem psiaczka z chorą trzustką, który dostał wyrok :( Albo go zabieramy do dt/ds albo zostanie uśpiony. Jego stan jest bardzo poważny - od jutra zaczynamy codzienne 3 - godzinne kroplówki :( Przykro mi bardzo, ale chyba Tunia będzie musiała troszkę poczekać jeszcze :(

Link to comment
Share on other sites

:( :( :( przyznam, że sytuacja rozwinęła się dla mnie totalnie nieoczekiwanie, ale w przeciwnym razie psiak mógłby nie przeżyć weekendu
tutaj jego wątek
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247689-Fr%C4%99dzel-%E2%80%93-pobyt-w-schronisku-go-zabija!-Chora-trzustka!-Pilnie-potrzebny-ds-dt!!!?p=21771666#post21771666[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romina_74']:( :( :( przyznam, że sytuacja rozwinęła się dla mnie totalnie nieoczekiwanie, ale w przeciwnym razie psiak mógłby nie przeżyć weekendu
tutaj jego wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247689-Frędzel-–-pobyt-w-schronisku-go-zabija!-Chora-trzustka!-Pilnie-potrzebny-ds-dt!!!?p=21771666#post21771666[/URL][/QUOTE]

Biedaczek :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Oj to szkoda ...:( Oby chociaż psiaczek wyszedł na prosta ...:) Mam nadzieje że nie przeraziło Cie to że Tunia jest trudnym pieskiem ...? Jakby zmieniła sie Twoja sytuacja i moglabyś wziąć Tunię to my tu czekamy ...[/QUOTE]

Nie, kompletnie mnie to nie przeraziło. Bardziej się martwiłam tym, czy nasza organizacja życiowa nie będzie trudniejsza dla Tuni niż ta, w której obecnie przebywa. Zobaczymy jak będzie się rozwijała sytuacja z Frędzlem. Jest na granicy życia i śmierci tak na prawdę. Gdybym go wczoraj nie zabrała, sądzę, że zostałby na dniach uśpiony. Absolutnie nie wycofuję się z propozycji złożonej Tuni. Będę w kontakcie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...