Jump to content
Dogomania

Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc


ocelot

Recommended Posts

Nie wiem czy deklaracje dotyczące dt dla suń zostaną przeznaczone na zagrodę, ale na razie wszystkie sa zebrane w jednym poscie.
mamy sznasę uratować nie 3 a 13 psów. Wiadomo koszty wykarmienia później też będą ogromne, ale.... chyba warto. Warto o życie tych psiaków powalczyć
[COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR]
[COLOR=#000000]ranias - 10 zł.[/COLOR]
[COLOR=#000000]beataczl - 10 zł.[/COLOR]
[COLOR=#000000]elaja - coś[/COLOR]
[COLOR=#000000]mimiś - 20 zł.[/COLOR]
[COLOR=#000000]edek - 20 zł.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Figunia - 20 zł.[/COLOR]
[B]Razem: 80 zł

Deklaracja jednorazowa:
ranias - 150 zł.
Bambino - 20 zł. (Marylka
obiezyswiat75 -300 zł.
Aimez_Moi - coś
Monika083 - 100 zł.
Tofikowa - 20 zł.
Poziomka - 15 zł.
[B]Razem: 565 zł.[/B][/B]

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Mam jeszcze nagromadzone fanty, mogę porobić fotki, opisać i wysłać do osoby, która by robiła bazarek.[/QUOTE]
edek, mogę zrobić bazarek z Twoich fotek i opisów, czy wysyłka byłaby od Ciebie? u mnie kiepsko z miejscem i szkoda kasy na przesyłkę :/

Link to comment
Share on other sites

Jestem z zaproszenia, rzadko przychodzę na nowe wątki z braku czasu ale przed Wojtyszkami już ratowałam dwóch agentów... ;)

Trochę się pogubiłam bo na początku piszecie że 13 kilka widzę już adoptowanych szkoda tylko że wszystkie w typie rasy ale dobre i to, a w ostatnich postach że 20 (przyznam że środka wątku nie przeczytałam :oops2:) jakby ktoś mógł mi to w dwóch zdaniach wyjaśnić będę wdzięczna. Z końcem tygodnia zwalnia mi się miejsce dla małej, uległej suczki tylko nie dźwignę jej utrzymania niestety :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']edek, mogę zrobić bazarek z Twoich fotek i opisów, czy wysyłka byłaby od Ciebie? u mnie kiepsko z miejscem i szkoda kasy na przesyłkę :/[/QUOTE]

Mogę ja wysłać, tylko wtedy bazarek musiałby kończyć się po 10-tym, bo nie mam kasy na wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']

Trochę się pogubiłam bo na początku piszecie że 13 kilka widzę już adoptowanych szkoda tylko że wszystkie w typie rasy ale dobre i to, a w ostatnich postach że 20 (przyznam że środka wątku nie przeczytałam :oops2:[/QUOTE]

No to tak jak ja, też środka nie czytałam, 3 są pod opieką Fundacji Bernardyn i 3 są adoptowane. Z wyliczeń wychodzi mi, że powinno być 14 psiaków ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Ocelot pisze, że 13. Z moich wyliczeń wychodzi 14.[/QUOTE]
Był 20.
13 psiaków zostało. 3 są w Fundacji bernardyn: Marylka, Gandalf i Basia. Laki znalazła dom. Tak samo Tibo - tu musimy sprawdzić jak się da. Lolo od tygodnia w domu. Jeden psiak uciekł. Uciekł po naszej pierwszej wizycie, nie zdążyłyśmy nawet nadać mu imienia i wstawić zdjęć. W pierwszych pstach brakuje Mańka i dzikiej suni, jakoś spróbujemy to nadrbic.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Nie wiem czy deklaracje dotyczące dt dla suń zostaną przeznaczone na zagrodę, ale na razie wszystkie sa zebrane w jednym poscie.[/COLOR]
[COLOR=#000000]mamy sznasę uratować nie 3 a 13 psów. Wiadomo koszty wykarmienia później też będą ogromne, ale.... chyba warto. Warto o życie tych psiaków powalczyć[/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]ranias - 10 zł.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]beataczl - 10 zł.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]elaja - coś[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]mimiś - 20 zł.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]edek - 20 zł.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Figunia - 20 zł.[/COLOR][/COLOR]
[B]Razem: 80 zł

Deklaracja jednorazowa:
ranias - 150 zł.
Bambino - 20 zł. (Marylka
obiezyswiat75 -300 zł.
Aimez_Moi - coś
Monika083 - 100 zł.
Tofikowa - 20 zł.
Poziomka - 15 zł.
Panna Marple - 100 zł.
[B]Razem: 705 zł.[/B][/B]

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...