Jump to content
Dogomania

Mały,uroczy Kapselek - Ma DOM!


truskawa144

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

misieeek ja nie jestem na miejscu..czekam na niego tu w warszawie..nie wiem zupelnie czy jest mozliwosc transportera i czy ktos moglby go podrzucic na trasie?a kiedy twoj tata ma dokladnie jechac?chce oszacowac ile czasu mniej wiecej mamy by zalatwic potrzebne rzeczy..fizia co ty myslisz?

natussia a jaki ty transport moglabys zaoferowac?szukamy czegos by jak najszybciej go wyciagnac..ja dorzucam chetnie sie do paliwa moge tez wyjechac po niego gdziekolwiek by twojemu tacie pasowalo misieek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']
natussia a jaki ty transport moglabys zaoferowac?szukamy czegos by jak najszybciej go wyciagnac..ja dorzucam chetnie sie do paliwa moge tez wyjechac po niego gdziekolwiek by twojemu tacie pasowalo misieek[/quote]

Ja dysponuje transport samochodem.
Transporter nie byłby potrzebny.
Na razie nic nie obiecuje ale spróbuję coś załatwic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']misieeek ja nie jestem na miejscu..czekam na niego tu w warszawie..nie wiem zupelnie czy jest mozliwosc transportera i czy ktos moglby go podrzucic na trasie?a kiedy twoj tata ma dokladnie jechac?chce oszacowac ile czasu mniej wiecej mamy by zalatwic potrzebne rzeczy..fizia co ty myslisz?

natussia a jaki ty transport moglabys zaoferowac?szukamy czegos by jak najszybciej go wyciagnac..ja dorzucam chetnie sie do paliwa moge tez wyjechac po niego gdziekolwiek by twojemu tacie pasowalo misieek[/quote]

Raczej nie ma szans na transporter, przynajmniej nic mi nie wiadomo o tym, żeby był w schronisku.

Kapselek nie jest w Częstochowie, trzeba by było jeszcze kogoś zorganizować, kto zawiózłby Go do Częstochowy - obawiam się, że do jutra nei uda się tego załatwić...

Link to comment
Share on other sites

hmm wlasnie wrocilam..i mysle mysle co tu zrobic..:((nikogo kto by nawet za koszty paliwa jakos w tym tygodniu mogl?:(( natusia a ty moglabys go podwiezc?chociaz wlasnie jakbym wyjechala po niego?tzn daj znac jakbys juz cos wiedziala z transportem...bo w takim razie tata misieeek odpada pewnie bo ja tez nie mam transporterka;///chociaz kapselek malutki pewnie by nie broil w samochodzie..:(no i pozostaje kalcia tyle,ze wraca w weekend a ja w weekend nie moge go odebrac..:(rany tak mi sie marzy,zeby juz w tym tygodniu nie musial byc w schronie..

Link to comment
Share on other sites

mysle,ze moze sie przydac na paliwo...tyle,ze trace nadzieje cos z tym transportem przegladam wlasnie watek transportowy i nie wiem do kogo by sie tu zwrocic...:(((a tak mi zalezy jak juz jest ds zeby go z tamtad jak najszybciej zabrac..naprawde gdybym mogla az tak daleko w trase sie wybrac juz bym po niego byla..

Link to comment
Share on other sites

wiem widzialam tego posta..tylko z kalcia jest taki problem ,ze wraca 14stego a tj weekend i ja 14stego nie moge go odebrac:(bo ja w weekend pracuje gdyby to bylo dizen wczesniej w piatek to nie bylo by zadnego problemu..:((wiec chyba trzeba szukac innego wyjscia..ja wciaz szukam ale nie wiem nie ejstem w tym dobra bo nic nie znajduje:/

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak to czasem jest z tym transportem, że chwilę trwa, zanim uda się go załatwić. Ale pozytywne jest to, że trasa Śląsk - Warszawa jest dość popularna, wiele osób nią jeździ, więc mam nadzieję, że w miarę szybko się uda

Clo - ja zaraz wyślę Ci PW od Kalci z numerem telefonu

Napisała wcześniej taki post

[I]Jesli psiak ma jechac z Katowic/Czestochowy do Warszawy, albo Krakowa do Warszawy (wybaczcie, ale nie dojrzalam gdzie sie teraz znajduje). To moge go odebrac i zabrac jak bede wracac z Zakopca-Krakowa 14ego. Wyslalam moj tel fizi na PW.[/I]

Link to comment
Share on other sites

ja sobota niedziele pracuje do 22 wiec odpadam zeby wtedy go wziac:((jestem wolna caly ten tydzien tzn jeszcze czwartek mi odpada..:((moge dzis jutro,w srode i piatek..a nie chce tez by sie tulal gdzies dlatego wolalabym go od razu przejac od kogos bo i tak bedzie mial pewnie duzo wrazen i troche stresu z podroza..tyle,ze jestem bez silna..jak mowilam nie znam sie dobrze na dogo nie wiem juz do kogo pisac..napisalam maila do jednego chlopaka ktory oferowal odplatnie transport na dogo ale on od pazdziernika sie nie logowal..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...