Jump to content
Dogomania

Lucky znalazł dom!!! :)


olka9628

Recommended Posts

[quote name='maciaszek']To co, wrzucać go na stronę czy się wstrzymać?![/QUOTE]
możesz wrzucić, w sumie jest tylko jeden chętny - ten pan, ponieważ tamta pani się nie odezwała. Koleżanka powiedziała, że ten facet wydaje się dziwny ale spotka się z nim, zeby go poznać osobiście, bo pozory mogą mylić. Więc w sumie jest jedna osoba chętna, a może się nie sprawdzić

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj miał dzwonić pan w sprawie Lakiego.. ok. 17:00 pytałam koleżanki czy dzwonił to powiedziała mi, że jeszcze nie. Dzisiaj też nie dostałam od niej żadnej informacji więc napisałam i czekam na odpowiedź ;/ ciekawe czy miała jeszcze jakieś inne telefony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choba']Machnęłam banerek dla Lakiego:
[URL="http://tiny.pl/qmkvb"][IMG]http://tiny.pl/qmkvs[/IMG][/URL]

Są jakieś nowe wieści? Wiadomo ile Laki ma jeszcze czasu?[/QUOTE]
dziękuje :) Jeśli do końca tygodnia Laki nie znajdzie domu to trafi do schroniska ;/

Link to comment
Share on other sites

Napisała dzisiaj do mnie młoda dziewczyna jak byłam w szkole. Dopiero teraz mogłam zadzwonić do niej. Jest umówiona z moją koleżanką wstępnie na środe. Przed chwilą przekazałam e-mail tej pani koleżance i mają się dokładniej umówić :) Trzymajcie kciuki żeby kolejny domek się nie rozmyślił i był to ten jedyny, ostatni, na resztę życia :D

Link to comment
Share on other sites

zapytaj czy mieszka w akademiku, w sprawie Megan też dzwoniła młoda dziewczyna i pytała czy to jest przeszkodą, przeszkoda nie jest o ile po zakończeniu nauki pies pojedzie z nia do domu a nie trafi do schroniska, tak na wszelki wypadek niech zapyta, choć może jestem przeczulona...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patrycja*']Mogę prosić o wielkość i wagę psiaka do firmówki?[/QUOTE]
Jest psem średniej wielkości. Niestety wagi nie znam..kilkakrotnie pytałam i do teraz nie mam odpowiedzi. Lucy jutro jedzie do schroniska. Może zaczekaj z firmówka i jak będzie w schronisku to go zważę i zmierzę.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dzisiaj z rana zadzwonił do mnie pan, który chciaĺ wcześniej adoptować Lakiego. Okazało się, że jego żona trafiła do szpitala i dlatego się nie odezwał. Wiem, że dopiero za 2 tygodnie ma wyjść z niego więc musiało być to coś poważnego. Pan jest zdecydowany na adopcje Lakiego, tylko nie ma jak przyjechać po niego. Znaczy mówi, że mieszka w okolicach Wodzisławia i w ostateczności przyjechałby po niego pociągiem lub autobusem. Jutro pójdę zapytać biura co w tej sprawie zrobić bo Laki jest na kwarantannie i nie wiem czy w tym okresie może zostać adoptowany czy nie. Pan powiedział, że jeśli trzeba to zaczeka te 2 tyg. Jest ktoś chętny do pomocy w transporcie? Pan powiedział, że pokryje koszty transportu a nawet da więcej "za fatyge"

Numeru nie spisałam bo było trochę zamieszania w biurze i wypadło mi to z głowy..Przepraszam[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Laki jest już u mnie!!! :D [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Na początku myślałam, że chyba dzisiaj nie będę spać. Suzi od razu rzuciła się na niego z zębami, a Aza nie pozwalała mu do siebie podejść. Na szczęście się dogadali i teraz bawią się w trójkę. Szaleją jak opętani a na dodatek szczekają kiedy jeden przestaje się bawić z drugim bo bawi się w tej chwili z innym. Zwracają tak uwagę sobie nawzajem, że "To ze mną masz się bawić". :) [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przy takim układzie to chyba sąsiadka pod nami nie będzie mogła zasnąć [/FONT][/COLOR]:eviltong: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jutro na 14:00 mamy zawieźć Lakiego do nowego domku [/FONT][/COLOR]

Edited by olka9628
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...