Jump to content
Dogomania

MISIO schorowany staruszek przepłniony miłością ! Daj mu dom przed zimą!! ma dom!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co...jeśli pani się tak długo waha...to co to może znaczyć?:razz:...
Mówi,ze nie chce znowu popełnić błędu i oddawać psa..ale....sama nie wiem.Wystawiam Misia na allegro....nie ważne czy pani go weźmie czy nie..Może jeszcze komuś się spodoba;)...
Dzisiaj,albo jutro pani obiecała podać mi ostateczną odpowiedź...oby była pozytywna:multi:...Idę tam około drugiej...będziemy rozmawiać...
Zaraz dam link do aukcji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Wiecie co...jeśli pani się tak długo waha...to co to może znaczyć?:razz:...
Mówi,ze nie chce znowu popełnić błędu i oddawać psa..ale....sama nie wiem.Wystawiam Misia na allegro....nie ważne czy pani go weźmie czy nie..Może jeszcze komuś się spodoba;)...
Dzisiaj,albo jutro pani obiecała podać mi ostateczną odpowiedź...oby była pozytywna:multi:...Idę tam około drugiej...będziemy rozmawiać...
Zaraz dam link do aukcji...[/quote]
Widać, że to rozsądna osoba i nie chce popełnić błędu i skrzywdzić psa.

Link to comment
Share on other sites

I nic nie wiem :razz:...
Ona ciągle się waha,a ja przecież nie wepchnę jej psa na siłę:shake:,nie będę nalegać przecież,bo to nie o to chodzi...mimo iż Misiu natychmiast potrzebuje swojego domu,ze względu na współlokatora:-(...Kurcze.. jeśli naprawdę chciałaby go przygarnąć,to pewnie już by się zdecydowała,a nie trzyma w niepewności:mad:...
Na allegro jest dużo wejść:multi:...może coś z allegro wyjdzie...bo tej pani już nie jestem pewna...niczego nie jestem pewna:razz:...
Wczoraj byłam u niej 2x...ale jej nie zastałam...dzisiaj podobnie:razz:... Ale zato przeszłam chyba z 10 km i wypytałam parę starszych osób,czy nie chcą psiaka:eviltong:...pewnie już mają mnie za jakąłś psychiczną:evil_lol:,ale co tam...
Pani nie ma telefonu...jakby miała-sprawa byłaby łatwiejsza,bo któraś z Was mogłaby z nią pogadać,czy cuś:eviltong:...
Misiuu..nic nam nie sprzyja....
I to nieprawda,ze starsze mają znikome szanse na dom....mój kochany Pan Miś znalazł super domek-dzięki Dogomaniakom właśnie:loveu:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']To już któreś z kolei Allegro Misia. Które nie przyniosło nic :(
Ale może tym razem się uda.
Niepokoi mnie jeszcze sprawa taka, że robi się już strasznie zimno :( Misio niestety mieszka w budzie.
No może fakt że zimno jest to Starsza Pani zdecyduje sie szybciej.[/quote]
a moim zdaniem ,lepiej żeby teraz ewentualnie odmówiła, niz ma brać psiaka a potem go oddać bo jej nie spasuje...niech sie dobrze zastanowi, nie warto jej pośpieszać a tym bardziej nalegac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']I nic nie wiem :razz:...
Ona ciągle się waha,a ja przecież nie wepchnę jej psa na siłę:shake:,nie będę nalegać przecież,bo to nie o to chodzi...mimo iż Misiu natychmiast potrzebuje swojego domu,ze względu na współlokatora:-(...Kurcze.. jeśli naprawdę chciałaby go przygarnąć,to pewnie już by się zdecydowała,a nie trzyma w niepewności:mad:...
Na allegro jest dużo wejść:multi:...może coś z allegro wyjdzie...bo tej pani już nie jestem pewna...niczego nie jestem pewna:razz:...
Wczoraj byłam u niej 2x...ale jej nie zastałam...dzisiaj podobnie:razz:... Ale zato przeszłam chyba z 10 km i wypytałam parę starszych osób,czy nie chcą psiaka:eviltong:...pewnie już mają mnie za jakąłś psychiczną:evil_lol:,ale co tam...
Pani nie ma telefonu...jakby miała-sprawa byłaby łatwiejsza,bo któraś z Was mogłaby z nią pogadać,czy cuś:eviltong:...
Misiuu..nic nam nie sprzyja....
I to nieprawda,ze starsze mają znikome szanse na dom....mój kochany Pan Miś znalazł super domek-dzięki Dogomaniakom właśnie:loveu:...[/quote]
Marlena, jesteś wspaniała!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Misiu nie ma jeszcze domku. Jest pani która się wciąż waha więc to nic pewnego. Narazie marznie nadal i użera się ze swoim współlokatorem.... :([/quote]

:-(
Mam nadzieje ze wkoncu sie zdecyduje i misiu ebdzie mial wspanialy dom:loveu:
Trzymam kciuki:)
Prosze tam wymiziac ode mnie Misia jak ktos bedzie u niego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...