Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

niby tak, ale zwracać te mięso będzie ze szkodą dla sprzedawcy, przecież ono się do niczego nie nadaje.. nie ryzykowałabym, bo kto wie, może pójdzie do zamrożenia ponownie :roll:

chyba towar można oddać, jeśli to jest bez szkody dla towaru,a roztopienie mięsa to jak otwarcie opakowania wg. mnie.

Link to comment
Share on other sites

cześć dziewczyny :)
wyjaśni się na 100 % tylko pytanie ile jeszcze będę mięsa dokupywać zanim przyjdzie :roll:

A dziś Ledzin dostała nową obróżkę zakupioną od dziewczyny z dogo ;) Logo na obroży pasuje do niej idealnie:diabloti:
Później zrobię fotkę jakąś bo teraz mi się nie chce :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Profesorka musiałaś wygadać??:mad: Jak zobaczyłam w ręku dziewczyny tą malutką w obwodzie obróżkę to się zastanawiałam czy to nie będzie dla szczurków :D ale jest jak dla niej szyta :) ma luzu , gdy ciągnie zaciska się,jest delikatniejsza niż wszystkie co ma codziennego użytku i mimo że jest luźna nie wywinie się bo szczelne zaciśniecie mi to uniemożliwi ;) Jeszcze jutro odbiorę smyczkę bo na obrożę do kompletu się nie doczekam i jechana na pokazówę :cool3:
No i pomiziałam jej charcika:loveu: taki delikatny i leciutki a zarazem wyczuwalne twarde mięśnie... miodzio :)

Link to comment
Share on other sites

no tak jakby śliska i miękka, bałam się że będzie za delikatna na siłę białej ale wygląda na wytrzymałą.
Puki co chodzę na łańcuszku dodatkowo żeby się upewnić że wytrzyma parowóz ;)
Jak gdzieś, kiedyś pisałam chciałam delikatniejszą ale kolorową lecz gdy zobaczyłam napis "terminator" powiedziałam sobie że musi być mojego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Majka jak kasę mogę mieć jak wpłaciłam na konto ? chyba chodziło ci o świstek ? to mam ;)

Alu- mam nadzieje że rozwiąże się sama ;)[/QUOTE]
Tfu tfu tfu, ostatnio sama nie wiem co piszę...

Nie kasę, o świstek mi chodziło, oczywiście :):)


Świetna obróżka, tylko trochę delikatnie wygląda.
Skąd taka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Przerażające :P
Na hoteliku, gdzie jeżdżę na agility maja białego bullika, już się zainteresowałam,zebyWam zareklamować bo myślałam, że adopcyjny ale nie... hotelowy jedynie :P[/QUOTE]

Jak nie agutka, to może ja se wezmę? :roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...