Jump to content
Dogomania

Taka mała a tyle przeżyła. Lunka po wielu perypetiach ZNALAZŁA DOM.


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale za to mam kilka wiosennych zdjęć:)
[IMG]http://images64.fotosik.pl/772/1ea77c9e54eb2a7d.jpg[/IMG]

[IMG]http://images65.fotosik.pl/771/b2ca33e57846168f.jpg[/IMG]

[IMG]http://images62.fotosik.pl/771/40050b5556baf79f.jpg[/IMG]

;)
[IMG]http://images61.fotosik.pl/769/e19d3668f6a33e9egen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images63.fotosik.pl/770/36d01ff556401a91gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia robione w zeszłym tygodniu bo od soboty to pogoda zdecydowanie gorsza - wicher, deszcz i zimno. Ale na szczęście dzisiaj już trochę lepiej i z tego co słyszałam od środy ma już być całkiem dobrze:)
Aha i zamówiłam Lunie karmę. Jeszcze jest trochę tamtej ale zamawiałam dla swoich i żeby nie musieć potem płacić za przesyłkę (która jest darmowa od bodajże 95zł) zdecydowałam się ją kupić teraz. Koszt 68zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A już myślałam, że za zabijanie Ziutki się zabierzesz ;) :)[/QUOTE]

Z tym się jeszcze chwilę wstrzymam, nie mogę robić 2 rzeczy na raz:eviltong:
Przyszłam potwierdzić, że na moim koncie jest już 101,39zł dla Lunki, jeszcze raz pięknie dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Nio... bo Ziutka uparta jest i jak się zaweźmie, to nie ma zmiłuj! ;)

A przy okazji pozwolę sobie zaprosić na SIÓDMY regał - tym razem na dwóch przystojniaków kasę zbieramy - na Filonka i na Zapa :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251708-SI%C3%93DMY-rega%C5%82-z-ksi%C4%85%C5%BCkami-dla-Filonka-i-Zapa-do-29-03-godz-21[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Czarownica wziela sie za szukanie - domki drzyjcie! :smile:[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Nio... bo Ziutka uparta jest i jak się zaweźmie, to nie ma zmiłuj! ;)[/QUOTE]

Ziutka uparła się nie tylko na domek dla Lunki ale dodatkowo żeby zamęczyć mnie pisaniem tekstów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj wysmarzyłam ich już kilka, nie wrzucałam ich na wątek tylko szły od razu do Ziutki:) Chociaż faktycznie może powinnam przekazywać najpierw do Nutusi na korekty;) Może to przez moje błędy interpunkcyjne nikt nie dzwoni:nerwy:

Jeśli interesuje Cię brzmienie poszczególnych tekstów to proszę bardzo;)
Ten był na Wa-wę:
[QUOTE]Lunka zwana też Luśka to niezwykle wesoła i aktywna, młodziutka sunia. Jest dzieckiem bezdomnej suni i pierwsze miesiące swojego życia spędziła wraz z rodzeństwem na opuszczonej posesji. Dzięki zaangażowaniu osób, które postanowiły pomóc psiakom znalazła się rodzina zdecydowana adoptować suczkę. Luna odbyła długą podróż do nowego domu, dotarła na miejsce ale niestety jeszcze tego samego dnia zaginęła. Kiedy po czterech dniach starań nareszcie udało się ją złapać nowa rodzina stwierdziła, że już jej nie chce… I w ten sposób sunia trafiła do domu tymczasowego gdzie czeka na rodzinę, która ją pokocha.
Luśka jest sunią niewielką (ok. 8kg, sięga pod kolano) i młodziutką - ma nie całe 11 miesięcy. Jest niezwykle wesoła. Jak na młodego psa przystało rozpiera ją energia i chęć zabawy. Przeżycia we wczesnym dzieciństwie sprawiły, że Lusia odnosi się z dystansem do obcych. Potrzebuje trochę więcej czasu, żeby przekonać się o dobrych zamiarach i zaufać. Ale kiedy już zrozumie, że nowo poznana osoba jest jej przyjacielem staje się psem szukającym kontaktu z opiekunem i z radością uczestniczącym w życiu rodziny. Jej wesołe harce wywołują mimowolny uśmiech na twarzy.
Lunka potrafi chodzić na smyczy, grzecznie jeździ samochodem, potrafi załatwiać się na dworze. Zostaje sama w domu pod nieobecność opiekuna. Świetnie dogaduje się z innymi psami i bardzo dobrze czuje się w ich towarzystwie. Na pewno odnalazła by się w domu, gdzie jest już pies lub psy. Ma również przyjazny stosunek do kotów.
Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona, wysterylizowana i zaczipowana. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
[/QUOTE]
Ten też:
[QUOTE]Luna jest niewielką (ok. 8kg), młodziutką (10 miesięcy) śliczną sunią. Choć jest jeszcze psim dzieckiem wiele w życiu przeżyła. Urodziła się na opuszczonej działce, jej matką była bezdomna suczka. Przeżyła długą podróż do odległego miasta, gdzie miała mieć dom. W nowym miejscu zaginęła, a kiedy udało się ją odnaleźć, nowa rodzina już jej nie chciała. I w ten sposób trafiła do domu tymczasowego gdzie uczy się życia w ludzkiej rodzinie i czeka na dom. Lunka jest radosną, wszędobylską sunią. Jest nieśmiała w stosunku do obcych osób, potrzebuje trochę więcej czasu aby zaufać. Ale jeśli dostanie ten czas, staje się radosną, spragnioną kontaktu małą psią przyjaciółką, która radośnie uczestniczy w życiu rodziny. Lunka potrafi chodzić na smyczy, grzecznie zostaje sama w domu, uczy się zachowywać czystość. Perfekcyjnie dogaduje się z innymi psami i bardzo dobrze czuje się w ich towarzystwie. Na pewno dobrze odnalazłaby się w domu gdzie jest już inny pies lub psy. Ma przyjazny stosunek do kotów.
Luna jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zaczipowana.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przedadopcyjną oraz
podpisanie umowy adopcyjnej.
[/QUOTE]
I jeszcze ten:
[QUOTE]Luna jest młodziutką, niewielką sunią. Jak na młodego psa przystało
rozpiera ją energia. Bardzo lubi się bawić, wszędzie jej pełno. Jest
niezwykle bystra - bardzo szybko uczy się nowych rzeczy, nie sprawia
jej to żadnych trudności. Choć Lunka nie ma jeszcze roku sporo już w
życiu przeszła i w związku z tym jest troszkę nieufna w stosunku do
obcych. Ale kiedy już przekona się o dobrych zamiarach nowo poznanej
osoby, staje się wesołym, spragnionym kontaktu z człowiekiem psiskiem.
Z radością uczestniczy w życiu rodziny i towarzyszy opiekunowi w
codziennych czynnościach. Luna umie chodzić na smyczy, grzecznie
jeździ samochodem, zostaje sama w domu. Suczka bardzo dobrze dogaduje
się z psami i świetnie czuje się w towarzystwie pobratymców. Ma
również przyjazny stosunek do kotów.
Lunka ma nietypową lekko szorstkowłosą, dłuższą sierść, wesoło
sterczące uszka i śmiesznie zakręcony na plecach ogon. Jest
szczuplutka i filigranowa - sięga pod kolano i waży raptem 8kg. Jest
zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana. Szukamy dla niej
kochającego, odpowiedzialnego domu.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie
umowy adopcyjnej.[/QUOTE]

Ten na Łódź:
[QUOTE]Lunka jest bardzo wesołą i aktywną, młodziutką suczką. Pierwsze miesiące swojego życia spędziła wraz z rodzeństwem i matką pod tarasem opuszczonego domu. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, pieski znalazły domy. Luna odbyła długą podróż do nowego domu, dotarła na miejsce ale
jeszcze tego samego dnia zaginęła. Kiedy po czterech dniach starań nareszcie udało się ją złapać nowa rodzina stwierdziła, że już jej nie chce... I w ten sposób sunia trafiła do domu tymczasowego gdzie czeka na rodzinę, która pokocha ja na ZAWSZE. Lunka jest sunią niewielką - waży ok. 8kg, sięga pod kolano, ma nie cały rok i lekko szorstką sierść. Wśród jej przodków prawdopodobnie był jakiś terier. Jest psem niezwykle bystrym, bardzo szybko uczy się nowych rzeczy. Wszędzie jej pełno, rozpiera ją energia i chęć zabawy. Przeżycia we wczesnym dzieciństwie sprawiły, że Luna odnosi się z
pewnym dystansem do obcych. Potrzebuje trochę więcej czasu, aby zaufać. Ale kiedy to już się wydarzy, staje się psem szukającym kontaktu z opiekunem i radośnie uczestniczącym w życiu rodziny. Lunka potrafi chodzić na smyczy, grzecznie jeździ samochodem, zostaje sama w domu pod nieobecność opiekuna. Świetnie dogaduje się z innymi psami i bardzo dobrze czuje się w ich towarzystwie. Ma przyjazny stosunek do kotów.
Suczka jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.[/QUOTE]

A to najświeższy, na Lublin:
[QUOTE]Młodziutka, wysterylizowana suczka szuka domu.
Luna ma ok roku, jest wesołą rozbrykaną sunią troszkę w typie teriera.
Jest niewielka - waży ok. 8kg i sięga pod kolano. Luna lubi się bawić,
rozpiera ją energia i wszędzie jej pełno. Jest bardzo mądra - szybko
przyswaja sobie nowe umiejętności, w mig łapie czego się od niej
wymaga. Luna sporo przeszła w swoim krótkim życiu i spowodowało to, że
jest nieufna w stosunku do obcych. Natomiast w stosunku do tych,
których zna jest niezwykle przyjacielska. Szuka kontaktu z opiekunem i
aktywnie uczestniczy w życiu rodziny. Luna ładnie chodzi na smyczy,
grzecznie jeździ samochodem, świetnie dogaduje się z psami -
towarzystwo i wspólne zabawy z pobratymcami sprawiają jej ogromną
przyjemność. Dogaduje się również z kotami. Jest zdrowa, zaszczepiona
i wysterylizowana. Szukamy dla Lunki kochającego domu na dobre i na
złe.Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy
adopcyjnej. Luna nie zostanie wydana na łańcuch ani do budy.[/QUOTE]

To chyba tyle jak do tej pory;) A na bazarku czekają jeszcze dwa kolejne pakiety:mdleje::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...